Інформаційний портал м.Тетіїв

Інформаційний портал м.Тетіїв

Головна сайтуДошка оголошеньФорум
Служба знайомствФотоГалереяГостьова книга
На сайті працює служба поздоровлень жителів Тетіївського району з Днем народження. Кожна організація має змогу добавити в базу власних працівників. Це може зробити кожен бажаючий. Зв`язуйтесь з нами.
Вітаємо!

Через 2 дня, 23.03.2018
святкуватиме свій
День народження


Наконечний
Василь Іванович

Начальник управління праці та соціального захисту населення Тетіївської райдержадміністрації. Депутат Тетіївської міської ради, член виконавчого комітету. Член Партії регіонів. Нагороджений медаллю „За воинскую доблесть”. Член комісії з питань охорони здоров'я, освіти, культури та спорту, соціального захисту населення.


Через 3 дня, 24.03.2018
святкуватиме свій
День народження


Безуглий
Петро Сергійович

Керівник штабу медичної служби цивільної оборони Тетіївського району. Депутат Тетіївської районної ради двох скликань. Член соціалістичної партії України. Член комісії з питань законності і правопорядку.
Карта району.
Частина 1, Частина 2

Свята у світі

Завтра: Всесвітній день водних ресурсів

через 1 день 22.03.2018
Всесвітній день водних ресурсів

через 2 дня 23.03.2018
Всесвітній метеорологічний день

через 3 дня 24.03.2018
Всесвітній день боротьби із туберкульозом

через 6 днів 27.03.2018
Міжнародний день театру

через 17 днів 07.04.2018
Всесвітній день здоров'я

через 33 днів 23.04.2018
Всесвітній день книг та авторського права

Василь Васильович Бондар

Василь Васильович Бондар народився 15 січня 1954 року у селі Теліжинцях Тетіївського району на Київщині у селянській сім'ї. У рідному селі закінчив середню школу, працював на цегельному заводі, згодом – у сільському клубі. Служив на Балтійському флоті. Після служби в армії, вступив на факультет журналістики Київського державного університету ім.. Т.Г.Шевченка. Період студентських років став і початком систематичної праці над словом. Після закінчення університету поїхав працювати  у Кіровоград, де спочатку вісім років працював у редакціях Кіровоградських газет: «Молодий комунар», «Вечірня газета», Бюро пропаганди Спілки письменників, Центрально-Українському видавництві. Нині — голова кіровоградської обласної організації НСПУ. Член творчих спілок: журналістської і письменницької.
Перші твори (вірші) опублікував школярем у 1970 році («Ленінські заповіти», м. Тетіїв). Оповідання друкував у часописах «Україна», «Дніпро», «Вітчизна», «Авжеж», «Кур'єр Крив басу», «Вежа», «Літературна Україна», «Степ» та інших. Частина творів вийшли друком у гуртових збірках «Вітрила-83», «Оповідання-86», «Свята вода», «Десять українських прозаїків. Десять українських поетів». У грудневому номері «Дніпра» за 1990 р. Було вміщено оповідання В. Бондаря «Шутка» із коротким переднім словом М. І. Кравчука. Перша книга прози «Одвідини» побачила світ 1994 року у Кіровоградському видавництві «Степ», засвідчивши неабиякий хист автора як оповідача-дослідника. З кожним твором книги тривають невеселі „одвідини” читачем сучасного села, де разом із старим побутом руйнуються, а часом і безслідно зникають великі цінності, насамперед – у людських взаєминах. Та письменник вірить, що добро, мудрість, здорове начало все ж переможуть і в духовному житті, і в побуті його героїв.
Своїм учителем у літературі, В.В.Бондар вважає Миколу Івановича Кравчука — видатного новеліста, лауреата премії ім.. Ю, Яновського та Григорія Косинки. Василь Бондар — упорядник меморіальних книг: «Голоси із 33-го» (1993 р.), «Час чорного ворона»(1997 р.), «Ми, переможені Чорнобилем»(1996 р.), «Сповідь з-за грат»(1997 р.), «OST - тавро неволі» (2000 р.).  Лауреат обласної краєзнавчої премії ім.. В. Яструбова за 1997 р., премії ім.. Євгена Маланюка за книгу прози «Смарагдові китиці у воді» (2003 р.) та лауреат премії ім.. Дмитра Нитченка (2006 р.). В. Бондар — активний громадський діяч. Він очолює громадську письменницьку організацію Кіровоградщини, є членом Кіровоградської обласної редколегії «Реабілітовані історією». Він докладає багато зусиль для заповнення «білих плям» нашої історії — і як журналіст, і як дослідник. Документальна публіцистика — значна частина його доробку. Ось одне з підготовлених ним видань — «Голоси із 33-го» (голодомор на Кіровоградщині). У 2001 році вийшла нова книга письменника — „Смарагдові китиці у воді”... На її сторінках відчувається щось рідне, близьке й дороге серцю: щось, що часто зустрічається саме на нашій Тетіївщині (назви вулиць і кутків у рідних письменнику Теліжинцях, ось діалектизм «обійстя», «паністки» (нагідки), «капустельня» (айстра). З його творів містечка відразу впізнаєш рідний Тетіїв: Таке це містечко на зелених пагорбах... Он Забрід, он Слобода, он – синіє стрічкою Роська...
Нещодавно автор подарував свою нову книгу до нашої Тетіївської центральної районної бібліотеки, під назвою  «У пошуках слова значущого» (2008р.). У книзі зібрані статті, спогади, рецензії, відгуки, інтерв’ю, публіковані раніше в журнально-газетні періодиці та книгах. Об’єднує їх ім’я автора і література як спосіб життя та мислення.

   

Фото № 58
9 травня 2010 року. Колектив Тетіївської МДПІ
9 травня 2010 року. Колектив Тетіївської МДПІ
Це та інші фото ви можете переглятути в розділі ФотоГалерея

Наші партнери
tetiiv
tetiiv
tetiiv
tetiiv
"Фронт змін" Арсенія Яценюка
Випадковий анекдот

Приходит чукча с женой в больницу и просится на прием к врачу.
- Что случилось?
- Да вот жена, однако, совсем плахой, лечить надо, однако.
- На что жалуетесь?
- Однако умом тронулась. Прихожу вчера в чум, а она у Васьки-геолога член курит, а папиросы-то рядом лежат.

Хорошая шутка продлевает жизнь на 15 минут. А плохая - сокращает.
Выступает серийный убийца Евгений Петросян!

Еще анекдотов >>
Хмельницьки національний Університет

 Український сертифікаційний центр 

 Представник центру в м.Тетіїв

 Романюк Сергій Миколайович

 тел.             096-949-89-39
Державні свята

через 2 дня 23.03.2018
Всеукраїнський день працівників культури

через 2 дня 23.03.2018
Всесвітній день книги і авторського права

через 4 дня 25.03.2018
День Служби безпеки України

через 5 днів 26.03.2018
День Внутрішніх військ МВС України

через 6 днів 27.03.2018
День театру

через 11 днів 01.04.2018
День сміху.

Вся реклама, повідомлення, оголошення розміщуються БЕЗКОШТОВНО.
Загальна адреса для спілкування - admin@tetiiv.net. Телефон - 5-24-36.
При копіюванні інформації з цього сайту вказуйте джерело.