Інформаційний портал м.Тетіїв

Інформаційний портал м.Тетіїв

Головна сайтуДошка оголошеньФорум
Служба знайомствФотоГалереяГостьова книга
На сайті працює служба поздоровлень жителів Тетіївського району з Днем народження. Кожна організація має змогу добавити в базу власних працівників. Це може зробити кожен бажаючий. Зв`язуйтесь з нами.
Вітаємо!

Через 18 днів, 10.06.2018
святкуватиме свій
День народження


Гончар
Тетяна Іванівна

Працівник Кашперівської медичної амбулаторії. Депутат Тетіївської районної ради. Член виконкому Кашперівської сільської ради. Член Української соціал-демократичної партії. Член комісії – з питань регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів.


Через 30 днів, 22.06.2018
святкуватиме свій
День народження


Початун
Віталій Миколайович

Депутат Тетіївської районної рди. Член партії „УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”. Член комісії з питань комунальної власності та підприємництва.
Карта району.
Частина 1, Частина 2

Свята у світі

Завтра: День слов'янської письменності та культури

через 1 день 24.05.2018
День слов'янської письменності та культури

через 8 днів 31.05.2018
Всесвітній день без тютюну

через 9 днів 01.06.2018
Міжнародний день захисту дітей

через 12 днів 04.06.2018
Міжнародний день дітей - жертв агресії

через 13 днів 05.06.2018
Всесвітній день навколишнього середовища

через 25 днів 17.06.2018
Всесвітній день боротьби з опустелюванням та засухою

Василь Васильович Бондар

Василь Васильович Бондар народився 15 січня 1954 року у селі Теліжинцях Тетіївського району на Київщині у селянській сім'ї. У рідному селі закінчив середню школу, працював на цегельному заводі, згодом – у сільському клубі. Служив на Балтійському флоті. Після служби в армії, вступив на факультет журналістики Київського державного університету ім.. Т.Г.Шевченка. Період студентських років став і початком систематичної праці над словом. Після закінчення університету поїхав працювати  у Кіровоград, де спочатку вісім років працював у редакціях Кіровоградських газет: «Молодий комунар», «Вечірня газета», Бюро пропаганди Спілки письменників, Центрально-Українському видавництві. Нині — голова кіровоградської обласної організації НСПУ. Член творчих спілок: журналістської і письменницької.
Перші твори (вірші) опублікував школярем у 1970 році («Ленінські заповіти», м. Тетіїв). Оповідання друкував у часописах «Україна», «Дніпро», «Вітчизна», «Авжеж», «Кур'єр Крив басу», «Вежа», «Літературна Україна», «Степ» та інших. Частина творів вийшли друком у гуртових збірках «Вітрила-83», «Оповідання-86», «Свята вода», «Десять українських прозаїків. Десять українських поетів». У грудневому номері «Дніпра» за 1990 р. Було вміщено оповідання В. Бондаря «Шутка» із коротким переднім словом М. І. Кравчука. Перша книга прози «Одвідини» побачила світ 1994 року у Кіровоградському видавництві «Степ», засвідчивши неабиякий хист автора як оповідача-дослідника. З кожним твором книги тривають невеселі „одвідини” читачем сучасного села, де разом із старим побутом руйнуються, а часом і безслідно зникають великі цінності, насамперед – у людських взаєминах. Та письменник вірить, що добро, мудрість, здорове начало все ж переможуть і в духовному житті, і в побуті його героїв.
Своїм учителем у літературі, В.В.Бондар вважає Миколу Івановича Кравчука — видатного новеліста, лауреата премії ім.. Ю, Яновського та Григорія Косинки. Василь Бондар — упорядник меморіальних книг: «Голоси із 33-го» (1993 р.), «Час чорного ворона»(1997 р.), «Ми, переможені Чорнобилем»(1996 р.), «Сповідь з-за грат»(1997 р.), «OST - тавро неволі» (2000 р.).  Лауреат обласної краєзнавчої премії ім.. В. Яструбова за 1997 р., премії ім.. Євгена Маланюка за книгу прози «Смарагдові китиці у воді» (2003 р.) та лауреат премії ім.. Дмитра Нитченка (2006 р.). В. Бондар — активний громадський діяч. Він очолює громадську письменницьку організацію Кіровоградщини, є членом Кіровоградської обласної редколегії «Реабілітовані історією». Він докладає багато зусиль для заповнення «білих плям» нашої історії — і як журналіст, і як дослідник. Документальна публіцистика — значна частина його доробку. Ось одне з підготовлених ним видань — «Голоси із 33-го» (голодомор на Кіровоградщині). У 2001 році вийшла нова книга письменника — „Смарагдові китиці у воді”... На її сторінках відчувається щось рідне, близьке й дороге серцю: щось, що часто зустрічається саме на нашій Тетіївщині (назви вулиць і кутків у рідних письменнику Теліжинцях, ось діалектизм «обійстя», «паністки» (нагідки), «капустельня» (айстра). З його творів містечка відразу впізнаєш рідний Тетіїв: Таке це містечко на зелених пагорбах... Он Забрід, он Слобода, он – синіє стрічкою Роська...
Нещодавно автор подарував свою нову книгу до нашої Тетіївської центральної районної бібліотеки, під назвою  «У пошуках слова значущого» (2008р.). У книзі зібрані статті, спогади, рецензії, відгуки, інтерв’ю, публіковані раніше в журнально-газетні періодиці та книгах. Об’єднує їх ім’я автора і література як спосіб життя та мислення.

   

Фото № 52
...
...
Це та інші фото ви можете переглятути в розділі ФотоГалерея

Наші партнери
tetiiv
tetiiv
tetiiv
tetiiv
"Фронт змін" Арсенія Яценюка
Випадковий анекдот

Прочитал наоборот слово УНИТАЗ.
Теперь боюсь на него садиться

Таиланд.
Приезжают русские.
Все началось еще в самолете, куда наши умудрились пронести свою выпивку, но, мало было им пронести, они еще ее там распивали. Естественно, им сделали серию массовых замечаний.
Потом им не дали обещанного лимузин-сервиса. После чего еще раз напились и отправились своим ходом в отель.
По дороге выпили еще.
Выяснилось, что в отеле, в который они хотели попасть, мест нет. Отель был на первой линии. Их поселили на третью линию от воды.
Выпили за то, что не достался крутой отель.
Там их поселили не на первом этаже, а на втором. Т. е. нельзя выйти через балкон сразу к бассейну.
Выпили.
Поняв, что все здесь скучно, решили сделать весело. Для начала скидывали всех проходящих в бассейн, в том числе и администрацию отеля, не говоря уж об официантах и двух полицейских, которых вызвали для них к тому времени.
Пригрозив, заставили отправиться в номер.
Выпили.
Выйдя на балкон, наши обнаружили прямо под собой бассейн. Не долго думая, устроили прыжки сверху вниз. С балкона в воду. Проделав это неоднократно, по дороге наверх, умудрились разбить кадку пальмы и поломать мебель. Снова вызвали полицию.
Пригрозили тюрьмой.
Запретили выходить из номера, пока не протрезвеют.
Выпили.
Вызвали в номер проституток.
Выпили с ними.
После различных игр уснули.
Проспали цунами.
Утро.
Просыпается один из участников этой истории. Выходит на болкон. Смотрит на тот вид, который открылся ему, бьет себя ладонью по щеке со словами "Уй, Б#Я! Не расплатимся!"

Еще анекдотов >>
Хмельницьки національний Університет

 Український сертифікаційний центр 

 Представник центру в м.Тетіїв

 Романюк Сергій Миколайович

 тел.             096-949-89-39
Державні свята

через 5 днів 28.05.2018
День прикордонника

через 6 днів 29.05.2018
День миротворця ООН

через 8 днів 31.05.2018
День працівників видавництва, поліграфії та книгорозповсюдження

через 11 днів 03.06.2018
День працівників водного господарства.

через 12 днів 04.06.2018
Всесвітній день охорони навколишнього середовища

через 14 днів 06.06.2018
День журналіста

Вся реклама, повідомлення, оголошення розміщуються БЕЗКОШТОВНО.
Загальна адреса для спілкування - admin@tetiiv.net. Телефон - 5-24-36.
При копіюванні інформації з цього сайту вказуйте джерело.