Інформаційний портал м.Тетіїв

Інформаційний портал м.Тетіїв

Головна сайтуДошка оголошеньФорум
Служба знайомствФотоГалереяГостьова книга
На сайті працює служба поздоровлень жителів Тетіївського району з Днем народження. Кожна організація має змогу добавити в базу власних працівників. Це може зробити кожен бажаючий. Зв`язуйтесь з нами.
Вітаємо!

Через 9 днів, 28.07.2018
святкуватиме свій
День народження


Рудюк
Володимир Федорович

генеральний директор СТОВ «Черепин». Депутат Тетіївської районної ради чотирьох скликань. Член партії”Сильна Україна”. Голова комісії з питань законності і правопорядку.


Через 9 днів, 28.07.2018
святкуватиме свій
День народження


Шубер
Леонід Михайлович

Директор ТОВ „Агротет”. Депутат Тетіївської районної ради трьох скликань. Член Народної Партії. Член комісії з питань законності і правопорядку.
Карта району.
Частина 1, Частина 2

Свята у світі

через 8 днів 27.07.2018
День системного адміністратора

через 18 днів 06.08.2018
Міжнародний день 'Лікарі миру за мир'

через 21 днів 09.08.2018
Міжнародний день корінних народів миру

через 24 днів 12.08.2018
Міжнародний день молоді

через 25 днів 13.08.2018
Всесвітній день лівші

Василь Васильович Бондар

Василь Васильович Бондар народився 15 січня 1954 року у селі Теліжинцях Тетіївського району на Київщині у селянській сім'ї. У рідному селі закінчив середню школу, працював на цегельному заводі, згодом – у сільському клубі. Служив на Балтійському флоті. Після служби в армії, вступив на факультет журналістики Київського державного університету ім.. Т.Г.Шевченка. Період студентських років став і початком систематичної праці над словом. Після закінчення університету поїхав працювати  у Кіровоград, де спочатку вісім років працював у редакціях Кіровоградських газет: «Молодий комунар», «Вечірня газета», Бюро пропаганди Спілки письменників, Центрально-Українському видавництві. Нині — голова кіровоградської обласної організації НСПУ. Член творчих спілок: журналістської і письменницької.
Перші твори (вірші) опублікував школярем у 1970 році («Ленінські заповіти», м. Тетіїв). Оповідання друкував у часописах «Україна», «Дніпро», «Вітчизна», «Авжеж», «Кур'єр Крив басу», «Вежа», «Літературна Україна», «Степ» та інших. Частина творів вийшли друком у гуртових збірках «Вітрила-83», «Оповідання-86», «Свята вода», «Десять українських прозаїків. Десять українських поетів». У грудневому номері «Дніпра» за 1990 р. Було вміщено оповідання В. Бондаря «Шутка» із коротким переднім словом М. І. Кравчука. Перша книга прози «Одвідини» побачила світ 1994 року у Кіровоградському видавництві «Степ», засвідчивши неабиякий хист автора як оповідача-дослідника. З кожним твором книги тривають невеселі „одвідини” читачем сучасного села, де разом із старим побутом руйнуються, а часом і безслідно зникають великі цінності, насамперед – у людських взаєминах. Та письменник вірить, що добро, мудрість, здорове начало все ж переможуть і в духовному житті, і в побуті його героїв.
Своїм учителем у літературі, В.В.Бондар вважає Миколу Івановича Кравчука — видатного новеліста, лауреата премії ім.. Ю, Яновського та Григорія Косинки. Василь Бондар — упорядник меморіальних книг: «Голоси із 33-го» (1993 р.), «Час чорного ворона»(1997 р.), «Ми, переможені Чорнобилем»(1996 р.), «Сповідь з-за грат»(1997 р.), «OST - тавро неволі» (2000 р.).  Лауреат обласної краєзнавчої премії ім.. В. Яструбова за 1997 р., премії ім.. Євгена Маланюка за книгу прози «Смарагдові китиці у воді» (2003 р.) та лауреат премії ім.. Дмитра Нитченка (2006 р.). В. Бондар — активний громадський діяч. Він очолює громадську письменницьку організацію Кіровоградщини, є членом Кіровоградської обласної редколегії «Реабілітовані історією». Він докладає багато зусиль для заповнення «білих плям» нашої історії — і як журналіст, і як дослідник. Документальна публіцистика — значна частина його доробку. Ось одне з підготовлених ним видань — «Голоси із 33-го» (голодомор на Кіровоградщині). У 2001 році вийшла нова книга письменника — „Смарагдові китиці у воді”... На її сторінках відчувається щось рідне, близьке й дороге серцю: щось, що часто зустрічається саме на нашій Тетіївщині (назви вулиць і кутків у рідних письменнику Теліжинцях, ось діалектизм «обійстя», «паністки» (нагідки), «капустельня» (айстра). З його творів містечка відразу впізнаєш рідний Тетіїв: Таке це містечко на зелених пагорбах... Он Забрід, он Слобода, он – синіє стрічкою Роська...
Нещодавно автор подарував свою нову книгу до нашої Тетіївської центральної районної бібліотеки, під назвою  «У пошуках слова значущого» (2008р.). У книзі зібрані статті, спогади, рецензії, відгуки, інтерв’ю, публіковані раніше в журнально-газетні періодиці та книгах. Об’єднує їх ім’я автора і література як спосіб життя та мислення.

   

Фото № 39
Черепинське НВО "ЗОШ І-ІІІ ст.-д.с."<br>(вхід у школу)
Черепинське НВО "ЗОШ І-ІІІ ст.-д.с."
(вхід у школу)
Це та інші фото ви можете переглятути в розділі ФотоГалерея

Наші партнери
tetiiv
tetiiv
tetiiv
tetiiv
"Фронт змін" Арсенія Яценюка
Випадковий анекдот

- Блин, как же вкусно пахнет от соседей!!! У меня уже ничо в башку не лезет, жрать хочецца.
- Хватит нюхать соседей! отпусти людей ;)))

Вот интересно, чем люди думают, когда пишут такой слоган? "Внутри каждой женщины скрыта богиня. Раскрой ее с помощью нашей бритвы!"

Еще анекдотов >>
Хмельницьки національний Університет

 Український сертифікаційний центр 

 Представник центру в м.Тетіїв

 Романюк Сергій Миколайович

 тел.             096-949-89-39
Державні свята

Сьогодні: День металурга

через 7 днів 26.07.2018
День працівника торгівлі

через 13 днів 01.08.2018
День Військово-Морських Сил України.

через 14 днів 02.08.2018
День аеромобільних військ

через 20 днів 08.08.2018
День військового зв'язку

через 21 днів 09.08.2018
День будівельника

через 21 днів 09.08.2018
День працівників ветеринарної медицини

Вся реклама, повідомлення, оголошення розміщуються БЕЗКОШТОВНО.
Загальна адреса для спілкування - admin@tetiiv.net. Телефон - 5-24-36.
При копіюванні інформації з цього сайту вказуйте джерело.