Інформаційний портал м.Тетіїв

Інформаційний портал м.Тетіїв

Головна сайтуДошка оголошеньФорум
Служба знайомствФотоГалереяГостьова книга
На сайті працює служба поздоровлень жителів Тетіївського району з Днем народження. Кожна організація має змогу добавити в базу власних працівників. Це може зробити кожен бажаючий. Зв`язуйтесь з нами.
Вітаємо!

Через 2 дня, 23.03.2018
святкуватиме свій
День народження


Наконечний
Василь Іванович

Начальник управління праці та соціального захисту населення Тетіївської райдержадміністрації. Депутат Тетіївської міської ради, член виконавчого комітету. Член Партії регіонів. Нагороджений медаллю „За воинскую доблесть”. Член комісії з питань охорони здоров'я, освіти, культури та спорту, соціального захисту населення.


Через 3 дня, 24.03.2018
святкуватиме свій
День народження


Безуглий
Петро Сергійович

Керівник штабу медичної служби цивільної оборони Тетіївського району. Депутат Тетіївської районної ради двох скликань. Член соціалістичної партії України. Член комісії з питань законності і правопорядку.
Карта району.
Частина 1, Частина 2

Свята у світі

Завтра: Всесвітній день водних ресурсів

через 1 день 22.03.2018
Всесвітній день водних ресурсів

через 2 дня 23.03.2018
Всесвітній метеорологічний день

через 3 дня 24.03.2018
Всесвітній день боротьби із туберкульозом

через 6 днів 27.03.2018
Міжнародний день театру

через 17 днів 07.04.2018
Всесвітній день здоров'я

через 33 днів 23.04.2018
Всесвітній день книг та авторського права

Тетіївський  районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді  створений у  2002 році. Діяльність центру здійснюється відповідно до Законів України та загальнодержавних програм щодо соціальної роботи з сім'ями, дітьми та молоддю.
Основною метою діяльності Центру є сприяння у задоволенні соціальних потреб сімей, дітей та молоді, які перебувають в складних життєвих обставинах.
Основними принципами діяльності Центру є законність, дотримання і захист прав людини, системність, доступність, конфіденційність, відповідальність, за дотримання етичних та правових норм під час надання допомоги.
Тетіївський районний центр соціальних служб для сім'ї , дітей та молоді надає соціальні послуги сім’ям, дітям та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги  через:

 1. інвалідність;
 2. безробіття;
 3. вимушену міграцію;
 4. вживання алкоголю або наркотиків;
 5. ВІЛ/СНІД;
 6. безпритульність;
 7. насильство у сім'ї ;
 8. перебування одного/декількох з членів сім'ї в місцях позбавлення волі;
 9. сирітство;
 10. складні стосунки в сім'ї;
 1. До Тетіївського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді може звернутися кожен, хто потребує допомоги, розуміння, інформації.

Адреса:
поштовий індекс
09800
м. Тетіїв
вул. Цвіткова, 11, кб. 42
телефон: 5-24-32
електронна пошта:
tetcsssdm@ukr.net

.


ПРІОРІТЕТИ РОБОТИ
ТЕТІЇВСЬКОГО РАЙОННОГО ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ ДЛЯ СІМ'Ї, ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ

1. Проведення соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю, які перебувають в складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги, шляхом їх виявлення, обліку та вивчення потреб, надання соціальних послуг, забезпечення за необхідності соціального супроводу;
2. Пошук, відбір, навчання та забезпечення соціального супроводження прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, опікунів та піклувальників ;
3. Підготовка до самостійного життя, соціальна адаптація, соціальний супровід дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, із числа учнів старших класів та випускників інтернатних закладів ;
4. Соціальна реабілітація дітей та молоді з функціональними обмеженнями;
5. Здійснення соціальної роботи, спрямованої на запобігання відмовам від новонароджених дітей.  Робота в консультаційному пункті при жіночій консультації та пологовому відділенні ЦРЛ.
6. Проведення соціальної роботи з неповнолітніми та особами молодіжного віку, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, звільнені від відбування покарань з випробуванням або умовно – достроково.
7. Первинна профілактика негативних явищ у дитячому та молодіжному середовищі; .
8. Висвітлення в засобах масової інформації актуальних питань дитинства та сімейної політики;
9. Розповсюдження соціальної реклами.


СЛУЖБА СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ СІМ'Ї
Спеціалізоване формування, що утворене з метою здійснення соціальної підтримки сімей, які опинились у складних жит­тєвих обставинах.  Працівники центру здійснюють соціальні заходи, спрямовані на вихід сімей із складних життєвих обставин, які вони не в змозі самостійно подолати, а також працюють на попередження виникнення складних життєвих обставин в сім'ї та створення умов для самостійного розв'язання життєвих проблем, що виникають в сім'ї. 

КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ  ПУНКТ У ЖІНОЧІЙ КОНСУЛЬТАЦІЇ ТА ПОЛОГОВОМУ ВІДДІЛЕННІ ЦРЛ
Спеціалізоване формування, що створене для запобігання ранньому соціальному сирітству через надання послуг вагітним жінкам та породіллям, які опинилися у складних життєвих обставинах і є ризик відмови від новонародженої дитини. Консультаційний пункт створений у жіночій консультації та  пологовому відділенні  Тетіївської ЦРЛ.  Працівники центру надають соціальні послуги жінкам, які потребують допомоги.

МОБІЛЬНИЙ КОНСУЛЬТАЦІЙНИЙ  ПУНКТ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ
Спеціалізоване формування, що створене для забезпечення інформаційно-просвіт­ницької роботи та пропа­ганди здорового способу життя в молодіжному та дитячому середовищі та серед різних категорій сімей. У ході роботи МКП здійснюється соціальне інспектування сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, та надається необхідна допомога цим сім'ям.  У роботі МКП беруть участь штатні спеціалісти Тетіївського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді  та залучені - лікарі, юристи, волонтери.Фото № 105
1 вересня 2007 рік (10А)
1 вересня 2007 рік (10А)
Це та інші фото ви можете переглятути в розділі ФотоГалерея

Наші партнери
tetiiv
tetiiv
tetiiv
tetiiv
"Фронт змін" Арсенія Яценюка
Випадковий анекдот

- Извините, а где здесь «Дом-2» снимают?
- Налево, потом направо. 3 года ведет, никак запомнить не может!

Учительница задала детям написать сочинение на тему "Как я провел выходной день".
Вовочка написал:
Проснулся, вытер х$й. Принял душ. Вытер х$й. Помог маме приготовить завтрак. Вытер х$й. Позавтракал. Вытер х$й. Пошел гулять. Вытер х$й. Вернулся. Вытер х$й. Пообедал. Вытер х$й. Поиграл в компьютер. Вытер х$й. Позвонил Маше, спросил уроки. Вытер х$й. Поделал домашку. Вытер х$й. Посмотрел телек. Вытер х$й. Поужинал. Вытер х$й. Лег спать.
Офигевшая учительница
- Вовочка, ты что болен, у тебя что какие-то выделения? Ты к врачу ходил?
- Да не Марь Ивановна со мной все в порядке. Просто отец в ГАИ работает, вечно какой-нибудь урод на двери "х$й" напишет.

Еще анекдотов >>
Хмельницьки національний Університет

 Український сертифікаційний центр 

 Представник центру в м.Тетіїв

 Романюк Сергій Миколайович

 тел.       096-949-89-39
Державні свята

через 2 дня 23.03.2018
Всеукраїнський день працівників культури

через 2 дня 23.03.2018
Всесвітній день книги і авторського права

через 4 дня 25.03.2018
День Служби безпеки України

через 5 днів 26.03.2018
День Внутрішніх військ МВС України

через 6 днів 27.03.2018
День театру

через 11 днів 01.04.2018
День сміху.

Вся реклама, повідомлення, оголошення розміщуються БЕЗКОШТОВНО.
Загальна адреса для спілкування - admin@tetiiv.net. Телефон - 5-24-36.
При копіюванні інформації з цього сайту вказуйте джерело.