Інформаційний портал м.Тетіїв

Інформаційний портал м.Тетіїв

Головна сайтуДошка оголошеньФорум
Служба знайомствФотоГалереяГостьова книга
На сайті працює служба поздоровлень жителів Тетіївського району з Днем народження. Кожна організація має змогу добавити в базу власних працівників. Це може зробити кожен бажаючий. Зв`язуйтесь з нами.
Вітаємо!

Через 19 днів, 10.06.2018
святкуватиме свій
День народження


Гончар
Тетяна Іванівна

Працівник Кашперівської медичної амбулаторії. Депутат Тетіївської районної ради. Член виконкому Кашперівської сільської ради. Член Української соціал-демократичної партії. Член комісії – з питань регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів.


Через 31 днів, 22.06.2018
святкуватиме свій
День народження


Початун
Віталій Миколайович

Депутат Тетіївської районної рди. Член партії „УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”. Член комісії з питань комунальної власності та підприємництва.
Карта району.
Частина 1, Частина 2

Свята у світі

Вчора: Всесвітній день культурної різноманітності в ім'я діалогу та розвитку

Вчора: Міжнародний день космосу

Вчора: Міжнародний день ЮНЕСКО за культурний розвиток

через 2 дня 24.05.2018
День слов'янської письменності та культури

через 9 днів 31.05.2018
Всесвітній день без тютюну

через 10 днів 01.06.2018
Міжнародний день захисту дітей

через 13 днів 04.06.2018
Міжнародний день дітей - жертв агресії

через 14 днів 05.06.2018
Всесвітній день навколишнього середовища

через 26 днів 17.06.2018
Всесвітній день боротьби з опустелюванням та засухою

Вироби з бетону від виробника

Кільця криничні, Огородження, Балясина, Плитка фасадна


ТОВ "Агробуд" дозволяє виготовляти широкий спектр продукції для благоустрою двору, оздоблення фасадів та інтер’єрів приміщень:
Огорожі, тротуарна плитка, плити та дашки для огорож і стовпів, облицювальна фасадна плитка, малі архітектурні форми з бетону;
Бетонні та залізобетонні огородження ТОВ "Агробуд" користуються великою популярністю серед споживачів, завдяки простоті монтажу та прийнятній ціні. У виробництві використовується цемент високих марок, додаються сучасні пластифікатори та наповнювачі. Близько 25 видів текстур огорож дозволяють задовольнити найвибагливіший смак. Для цегляних огорож і стовпів виготовляються бетонні плити і дашки будь-яких форм, фактур та кольорів.
Ми пропонуємо великий асортимент тротуарної плитки різноманітних текстур та кольорів. Виготовлена методами вібролиття та вібропресування, така плитка здатна прикрасити і подвір’я садиби, і міський тротуар, і центральну площу. Для збору та відведення дощової і талої води, що підмиває фундамент і створює калюжі та бруд на території ми виготовляємо та реалізуємо спеціальні бетонні лотки різних розмірів.
Декоративна облицювальна плитка передає стиль та красу природного каменю і не поступається якістю цьому природному матеріалу. Фундамент, огорожа, цоколь, внутрішні стіни, сходинки, облицьовані нашою бетонною облицювальною плиткою, нададуть будівлі неповторності та вишуканості.
Широкий асортимент малих архітектурних форм з бетону, як от: колони, балясини, квітники, вазони і т. ін., знайдуть своє застосування і в саду, і на міських вулицях. До уваги споживачів пропонуються бетонні колодязні кільця.
Архітектурно-будівельні вироби на основі високоякісного бетону відзначаються екологічністю, широкою кольоровою гамою, простотою монтажу та обробки, високою міцністю, волого- та морозостійкістю.
Започаткувавши виготовлення облицювальної декоративної гіпсової плитки, що стала гідною альтернативою керамічній плитці та природному каменю, ми сьогодні пропонуємо великий асортимент плитки різноманітних кольорів і текстур.
Виробництво оснащене спеціальним обладнанням, що дозволяє оперативно та якісно виготовляти гіпсові вироби будь-якої складності. Завдяки невисокій вартості, довговічності, простоті обробки та монтажу, естетичним та функціональним характеристикам, гіпсова плитка набуває дедалі більшої популярності.

Наша адреса:
м.Тетіїв,
вул.Карла Маркса 164, (Територія Райагробуду)

 Наші контактні телефони:
8(097) 236-40-40, 5-52-68, 5-52-90 (Віктор)


Фото № 16
СШ №4 випуск 2011
СШ №4 випуск 2011
Це та інші фото ви можете переглятути в розділі ФотоГалерея

Наші партнери
tetiiv
tetiiv
tetiiv
tetiiv
"Фронт змін" Арсенія Яценюка
Випадковий анекдот

Приходят к профессору два студента экзамен сдавать. По комбинаторике. В те еще времена. Домой пришли к профессору. Ну, сдавали, сдавали, за картами засиделись, за костями игральными, стемнело. А в то время и студенты, и профессора были бедные, домой их не отправишь, пришлось спать укладывать в профессорской трехкомнатной квартире. В одной комнате - два студента, в другой - профессор с женой, в третьей - профессорская дочь. Все чин по чину, спят.
Просыпается студент, думает, а хрен ли я с этим придурком лежу, пойду-ка профессорскую дочь навещу. Глядь в одну комнату - двеголовы из под одеяла торчат, ну то профессор с женой, глядь в другую - одна голова. Дочка! Юрк к ней под одеяло, спят.
Не спится и профессору. Встает среди ночи, дай, думает, к дочке перелягу, мало ли что от этих балбесов ждать. Шнырь в одну комнату, две головы, - ага, студенты, шнырь в другую - одна, дочка, не иначе. Прыг - спит.
Ну, тута и второй студент проснулся, и, как вы уже догадались, отправился по стопам друга, на поиски профессорской дочки.
Утро. Просыпается профессор. Один. В комнате студентов. Хм... Заглядывает в одну комнату - там студент с дочкой, в другую - студент с женой. Чешет репу:
- Сколько лет преподаю комбинаторику, но таких бл*дских перестановок еще не видел !!!

Приходит муж домой раньше обычного и заходит в спальню. Жена от неожиданности прячет вибратор за спину и спрашивает:
- Ты что это сегодня так рано?
- Да вот, уволили, заменили меня роботом!
Жена скромно хлопает глазками...

Еще анекдотов >>
Хмельницьки національний Університет

 Український сертифікаційний центр 

 Представник центру в м.Тетіїв

 Романюк Сергій Миколайович

 тел.             096-949-89-39
Державні свята

через 6 днів 28.05.2018
День прикордонника

через 7 днів 29.05.2018
День миротворця ООН

через 9 днів 31.05.2018
День працівників видавництва, поліграфії та книгорозповсюдження

через 12 днів 03.06.2018
День працівників водного господарства.

через 13 днів 04.06.2018
Всесвітній день охорони навколишнього середовища

через 15 днів 06.06.2018
День журналіста

Вся реклама, повідомлення, оголошення розміщуються БЕЗКОШТОВНО.
Загальна адреса для спілкування - admin@tetiiv.net. Телефон - 5-24-36.
При копіюванні інформації з цього сайту вказуйте джерело.