Інформаційний портал м.Тетіїв

Інформаційний портал м.Тетіїв

Головна сайтуДошка оголошеньФорум
Служба знайомствФотоГалереяГостьова книга
На сайті працює служба поздоровлень жителів Тетіївського району з Днем народження. Кожна організація має змогу добавити в базу власних працівників. Це може зробити кожен бажаючий. Зв`язуйтесь з нами.
Вітаємо!

Через 9 днів, 28.07.2018
святкуватиме свій
День народження


Рудюк
Володимир Федорович

генеральний директор СТОВ «Черепин». Депутат Тетіївської районної ради чотирьох скликань. Член партії”Сильна Україна”. Голова комісії з питань законності і правопорядку.


Через 9 днів, 28.07.2018
святкуватиме свій
День народження


Шубер
Леонід Михайлович

Директор ТОВ „Агротет”. Депутат Тетіївської районної ради трьох скликань. Член Народної Партії. Член комісії з питань законності і правопорядку.
Карта району.
Частина 1, Частина 2

Свята у світі

через 8 днів 27.07.2018
День системного адміністратора

через 18 днів 06.08.2018
Міжнародний день 'Лікарі миру за мир'

через 21 днів 09.08.2018
Міжнародний день корінних народів миру

через 24 днів 12.08.2018
Міжнародний день молоді

через 25 днів 13.08.2018
Всесвітній день лівші

Вироби з бетону від виробника

Кільця криничні, Огородження, Балясина, Плитка фасадна


ТОВ "Агробуд" дозволяє виготовляти широкий спектр продукції для благоустрою двору, оздоблення фасадів та інтер’єрів приміщень:
Огорожі, тротуарна плитка, плити та дашки для огорож і стовпів, облицювальна фасадна плитка, малі архітектурні форми з бетону;
Бетонні та залізобетонні огородження ТОВ "Агробуд" користуються великою популярністю серед споживачів, завдяки простоті монтажу та прийнятній ціні. У виробництві використовується цемент високих марок, додаються сучасні пластифікатори та наповнювачі. Близько 25 видів текстур огорож дозволяють задовольнити найвибагливіший смак. Для цегляних огорож і стовпів виготовляються бетонні плити і дашки будь-яких форм, фактур та кольорів.
Ми пропонуємо великий асортимент тротуарної плитки різноманітних текстур та кольорів. Виготовлена методами вібролиття та вібропресування, така плитка здатна прикрасити і подвір’я садиби, і міський тротуар, і центральну площу. Для збору та відведення дощової і талої води, що підмиває фундамент і створює калюжі та бруд на території ми виготовляємо та реалізуємо спеціальні бетонні лотки різних розмірів.
Декоративна облицювальна плитка передає стиль та красу природного каменю і не поступається якістю цьому природному матеріалу. Фундамент, огорожа, цоколь, внутрішні стіни, сходинки, облицьовані нашою бетонною облицювальною плиткою, нададуть будівлі неповторності та вишуканості.
Широкий асортимент малих архітектурних форм з бетону, як от: колони, балясини, квітники, вазони і т. ін., знайдуть своє застосування і в саду, і на міських вулицях. До уваги споживачів пропонуються бетонні колодязні кільця.
Архітектурно-будівельні вироби на основі високоякісного бетону відзначаються екологічністю, широкою кольоровою гамою, простотою монтажу та обробки, високою міцністю, волого- та морозостійкістю.
Започаткувавши виготовлення облицювальної декоративної гіпсової плитки, що стала гідною альтернативою керамічній плитці та природному каменю, ми сьогодні пропонуємо великий асортимент плитки різноманітних кольорів і текстур.
Виробництво оснащене спеціальним обладнанням, що дозволяє оперативно та якісно виготовляти гіпсові вироби будь-якої складності. Завдяки невисокій вартості, довговічності, простоті обробки та монтажу, естетичним та функціональним характеристикам, гіпсова плитка набуває дедалі більшої популярності.

Наша адреса:
м.Тетіїв,
вул.Карла Маркса 164, (Територія Райагробуду)

 Наші контактні телефони:
8(097) 236-40-40, 5-52-68, 5-52-90 (Віктор)


Фото № 68
Тетіїв форевер!
Тетіїв форевер!
Це та інші фото ви можете переглятути в розділі ФотоГалерея

Наші партнери
tetiiv
tetiiv
tetiiv
tetiiv
"Фронт змін" Арсенія Яценюка
Випадковий анекдот

- Свет мой зеркальце скажи, да всю правду доложи. Я ль на свете всех милее, всех румяней и белее?
- Ты прекрасна, спору нет. Но румяней и белее одновременно – это нонсенс.

Одно из преимуществ работы в авиакомпании - возможность периодически получать билеты бесплатно или со скидкой.

Некто Роджер Гей решил воспользоваться своим правом и слетать из Лондона в Манчестер. Приехав в аэропорт, он зашёл в самолёт и обнаружил, что место, указанное в билете, уже занято, и присел в другое свободное кресло.

Самолёт быстро заполнялся. Спустя несколько минут в салон зашла женщина в форме авиакомпании (не стюардесса) со списком пассажиров в руке. Она подошла к тому месту, где должен был сидеть Роджер Гей, и спросила у сидевшего там мужчины: "Вы Гей?"

Мужчина покраснел, вжался в кресло и тихим голосом ответил: "Да". Служащая авиакомпании сказала: "Сожалею, но вам придётся сойти".

Роджер понял, что на данный рейс нет свободных мест и ему, с его бесплатным билетом, надо лететь другим рейсом. Он поднял руку и сказал: "Я - Гей", а затем встал и начал собирать свои вещи.

Внезапно в нескольких рядах от него поднялся ещё один пассажир и гневным голосом заявил: "Я тоже гей. Ребята, если мы будем держаться вместе, хрен они нас выкинут с этого самолёта!!!"

Еще анекдотов >>
Хмельницьки національний Університет

 Український сертифікаційний центр 

 Представник центру в м.Тетіїв

 Романюк Сергій Миколайович

 тел.             096-949-89-39
Державні свята

Сьогодні: День металурга

через 7 днів 26.07.2018
День працівника торгівлі

через 13 днів 01.08.2018
День Військово-Морських Сил України.

через 14 днів 02.08.2018
День аеромобільних військ

через 20 днів 08.08.2018
День військового зв'язку

через 21 днів 09.08.2018
День будівельника

через 21 днів 09.08.2018
День працівників ветеринарної медицини

Вся реклама, повідомлення, оголошення розміщуються БЕЗКОШТОВНО.
Загальна адреса для спілкування - admin@tetiiv.net. Телефон - 5-24-36.
При копіюванні інформації з цього сайту вказуйте джерело.