Інформаційний портал м.Тетіїв

Інформаційний портал м.Тетіїв

Головна сайтуДошка оголошеньФорум
Служба знайомствФотоГалереяГостьова книга
На сайті працює служба поздоровлень жителів Тетіївського району з Днем народження. Кожна організація має змогу добавити в базу власних працівників. Це може зробити кожен бажаючий. Зв`язуйтесь з нами.
Вітаємо!

Через 3 дня, 20.11.2018
святкуватиме свій
День народження


Денисюк
Сергій Михайлович

Керуючий справами виконавчого апарату Тетіївської районної ради. Депутат Тетіївської районної ради. Член Соціалістичної партії України. Голова профспілкової організації органів місцевого самоврядування району. Голова комісії з питань регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів.


Через 5 днів, 22.11.2018
святкуватиме свій
День народження


Шаламай
Андрій Миколайович

Консультант голови Тетіївської районної ради. Депутат Тетіївської районної ради. Член партії ”Сильна Україна”. Член комісії з питань бюджету та фінансів




Карта району.
Частина 1, Частина 2

Свята у світі

Вчора: Міжнародний день толерантності

Сьогодні: Міжнародний день студентів

через 4 дня 21.11.2018
Всесвітній день телебачення

через 4 дня 21.11.2018
Всесвітній день привітань

через 8 днів 25.11.2018
Міжнародний день боротьби за ліквідацію насилля по відношенню до жінок

через 14 днів 01.12.2018
Всесвітній день боротьби із СНІДом

через 15 днів 02.12.2018
Міжнародний день за відміну рабства

через 20 днів 07.12.2018
Міжнародний день цивільної авіації

Відомості
про наявність територіальних структурних утворень політичних партій, які діють в
                           Тетіївському  районі Київської області (станом на 01.07.2010 року)

Назва політичної партії
Кількість структурних утворень політ. партії
(районна  (міська) організація, первинні осередки)

Повна назва районного, міського (міст обласного значення),первинного структурного утворення політичної партії

Номер і дата реєстрації структурного утворення

Кількість членів

Юридична

адреса, телефон

Прізвище, ім’я та по-батькові керівника структурного утворення

Місце роботи керівника,

посада,

1 Соціалістична партія України Тетіївська районна організація Соціалістичної партії України

№1/2 15.12.1993

20

м.Тетіїв, вул. Комсомольська, 3 Тел. 2-74-34 Гобатюк Іван Власович пенсіонер
Тетіївська міська організація Соціалістичної партії України № 73 04.02.2002

19

м.Тетіїв вул..Комсомольська,16 кв.3 Тел. 5-10-23 Середа Надія Микитівна пенсіонер
Первинний осередок № 1 Тетіївського міського осередку Соціалістичної партії України Тетіївського району Київської області.

№ 61

10.11.2005

21

м.Тетіїв, вул..Р.Зорге,10 Тел. 5-45-56 Бондаренко Віктор Іванович Тимчасово не працює
Первинний осередок № 2 Тетіївського міського осередку Соціалістичної партії України Тетіївського району Київської області.

№ 57

10.11.2005

21

м.Тетіїв, вул..М.Вовчка,2  Тел. 5-10-92 Гордіюк Лідія Антонівна пенсіонер
Первинний осередок № 3 Тетіївського міського осередку Соціалістичної партії України Тетіївського району Київської області.

№ 58

10.11.2005

16

м.Тетіїв, вул..Енгельса,35 Тел. 5-28-22 Поліщук Іван Якович ВУВГ „Тетіївводо-канал”, майстер
Первинний осередок №4 Тетіївського міського осередку Соціалістичної партії України Тетіївського району Київської області.

№ 59

10.11.2005

10

м.Тетіїв, вул..Поліська,13 Тел. 6-11-98 Кафтайлова Людмила Володимирівна Стаціонарне відділення територіального центру управління праці та соцзахисту, завідуюча
Первинний осередок № 5 Тетіївського міського осередку Соціалістичної партії України Тетіївського району Київської області.

№ 60

10.11.2005

23

м.Тетіїв,  пров. Тичини,20 Музика Іван Іванович ТОВ „Адат”, майстер
Бурківецький первинний осередок Соціалістичної партії України Тетіївського району Київської області №174 14.06.2005 15 с.Бурківці Тетіївського району, вул..Леніна,22 Тел. 2-44-40 Хуторнюк Галина Степанівна Тимчасово не працює
Височанський первинний осередок Соціалістичної партії України Тетіївського району Київської області № 11 29.08.2005 20 с.Високе Тетіївського району, вул..Садова,8 Тел. 3-07-45 Панчук Володимир Сергійович Височанська ЗОШ І-ІІІ ст., кочегар
Галайківський первинний осередок Соціалістичної партії України Тетіївського району Київської області № 2 26.08.2005 17 с.Галайки Тетіївського району, вул..Леніна,40 П`ясецька Оксана Іванівна Тимчасово не працює
Голодьківський первинний осередок Соціалістичної партії України Тетіївського району Київської області № 140 27.08.2004 17 с.Голодьки Тетіївського району, вул.8 Березня,63 Болдирєв Володимир Леонідович пенсіонер
Горошківський первинний осередок Соціалістичної партії України Тетіївського району Київської області № 83 01.04.2003 8 с.Горошків Тетіївського району, вул..Леніна,32 Тел. 2-13-10 Марчук Анатолій Петрович Горошківська ЗОШ І-ІІІ ст.., вчитель
Денихівський первинний осередок Соціалістичної партії України Тетіївського району Київської області № 175 14.06.2005 10 с.Денихівка Тетіївського району, вул..Лісова,6 Тел. 3-54-03 Грабовий Олексій Олексійович Стадницький спиртзавод, комірник
Дзвеняцький первинний осередок Соціалістичної партії України Тетіївського району Київської області № 3 26.08.2005 17 с.Дзвеняче Тетіївського району , вул.Свердлова,15 Тел. 2-04-98 Ворон Леонід Григорович пенсіонер
Дібрівський первинний осередок Соціалістичної партії України Тетіївського району Київської області № 179 05.07.2005 12 с.Дібрівка Тетіївського району, вул..Леніна,77 Маковей Ольга Іванівна пенсіонер
Дубинівський первинний осередок Соціалістичної партії України Тетіївського району Київської області № 21 01.09.2005 3 с.Дубина Тетіївського району, вул..Щорса,1 Малишко Григорій Петрович пенсіонер
Кашперівський первинний осередок Соціалістичної партії України Тетіївського району Київської області № 93 19.01.2004 22 с.Кашперівка Тетіївського району, вул. Піонерська,32 Тел. 2-63-01 Кравченко Ніна Андріївна пенсіонер
Клюківський первинний осередок Соціалістичної партії України Тетіївського району Київської області № 23 06.09.2005 8 с.Клюки Тетіївського району, вул..Горького,14 Дремлюк Алла Павлівна СТОВ „Колос”, оператор машинного доїння корів
Кошівський  первинний осередок Соціалістичної партії України Тетіївського району Київської області № 181 11.07.2005 12 с.Кошів Тетіївського району Вул..Кочубея,12 Тел. 2-33-39 Рублівський Олександр Всеволодович Сільський голова
Михайлівський первинний осередок Соціалістичної партії України Тетіївського району Київської області № 91 19.01.2004 12 с.Михайлівка Тетіївського району, вул..8 Березня ,35тел. 2-04-25 Тисячний Микола Микитович пенсіонер
Ненадихівський первинний осередок Соціалістичної партії України Тетіївського району Київської області № 92 19.01.2004 7 с.Ненадиха Тетіївського району, вул..Будьонного,17 Панчук Антон Миколайович пенсіонер
Одайпільський  первинний осередок Соціалістичної партії України Тетіївського району Київської області № 63 11.11.2005 3 с.Одайполе Тетіївського району, вул..Польова,17 Мельниченко Катерина Петрівна Тимчасово не працює
Погребівський первинний осередок Соціалістичної партії України Тетіївського району Київської області № 178 01.07.2005 3 с.Погреби Тетіївського району, вул..Ювілейна,36 Іванюта Марія Володимирівна пенсіонер
П`ятигірський первинний осередок Соціалістичної партії України Тетіївського району Київської області № 10 29.08.2005 14 с.П`ятигори Тетіївського району, вул..Радянська, 26 Тел. 4-25-55 Колешня Михайло Федорович пенсіонер
Росішківський первинний осередок Соціалістичної партії України Тетіївського району Київської області № 15 30.08.2005 18 с.Росішки Тетіївського району, вул..60 річчя Жовтня , 28 Гобатюк  Іван Власович пенсіонер
Скибинецький первинний осередок Соціалістичної партії України Тетіївського району Київської області № 177 01.07.2005 22 с.Скибинці Тетіївського району, вул.70 річчя Жовтня, 41 Піроженко Любов Дмитрівна Тимчасово не працює
Софіпольський первинний осередок Соціалістичної партії України Тетіївського району Київської області № 9 29.08.2005 6 с.Софіполь Тетіївського району, вул..Жовтнева,11 Ляшинська Ольга Василівна Кашперівська ЗОШ І-ІІІ ст.., вчитель
Стадницький  первинний осередок Соціалістичної партії України Тетіївського району Київської області № 172 14.06.2005 37 с.Стадниця Тетіївського району Вул.Перемоги,24 Тел. 3-43-49 Рибак Микола Петрович Стадницький спиртзавод, робітник
Степівський первинний осередок Соціалістичної партії України Тетіївського району Київської області № 54 10.10.2005 6 с.Степове  Тетіївського району, вул..Жовтнева,5 Тел. 3-11-60 Гарник Наталія Володимирівна АЗС, заправник
Тайницький первинний осередок Соціалістичної партії України Тетіївського району Київської області № 84 01.04.2003 20 с.Тайниця Тетіївського району, вул..Жовтнева.10 Возна Марія Федотівна пенсіонер
Теліжинецький  первинний осередок Соціалістичної партії України Тетіївського району Київської області № 173 14.06.2005 26 с.Теліжинці Тетіївського району, вул..Молодіжна,1 Тел.2-82-66 Бондар Галина Іванівна Теліжинецька ЗОШ І-ІІІ ст.., вчитель
Черепинський первинний осередок Соціалістичної партії України Тетіївського району Київської області № 47 05.10.2005 7 с.Черепин Тетіївського району, вул..Леніна,9 Тел. 3-81-85 Рабош Микола Петрович Тимчасово не працює
Черепинківський первинний осередок Соціалістичної партії України Тетіївського району Київської області № 64 11.11.2005 4 с.Черепинка Тетіївського району, вул..Радянська,5 Тел. 3-81-02 Підопригора Світлана Олександрівна СТОВ „Черепин”, повар
Хмелівський первинний осередок Соціалістичної партії України Тетіївського району Київської області № 22 06.09.2005 6 с.Хмелівка Тетіївського району, вул..Садова,15 Гасюк Світлана Миколаївна Тимчасово не працює
Всього 34 482
2 Народна партія Тетіївська районна організація Народної партії № 3/1048 21.08.1997 23 м.Тетіїв,  вул.Карла Маркса,105 Тел. 5-30-31 Гайдайчук Борис Федорович Тимчасово не працює
Тетіївська міська партійна організація Народної партії № 136 01.07.2004 103 м.Тетіїв, вул..К.Маркса,105 Тел. 5-30-31 Юрченко Сергій Іванович ПСП „Слобода”,головний економіст
Тетіївська міська первинна партійна організація №2 Народної партії № 72 18.01.2006 (шляхом повідомлення) 16 м. Тетіїв, вул.. Кірова, 67 Тел. 5-49-84 Шумко Анатолій Костянтинович ПП «Михайлівський лан», голова
Височанська первинна партійна організація Народної партії № 133 14.06.2004 8 с.Високе Тетіївського району, вул..Бездюка,2 тел. 3-07-41 Підопригора  Василь Володимирович СТОВ „Високе”, обліковець
Галайківська первинна партійна організація Народної партії № 139 27.07.2004 8 с.Галайки Тетіївського району, вул..Леніна,12 Тел. 3-71-45 Звіздовський Михайло Войцехович ПА „Галайки”, голова правління
Голодьківська первинна партійна організація Народної партії № 131 08.06.2004 5 с.Голодьки Тетіївського району, вул..Леніна,12 Тел. 6-11-00 Гончарук Федір Філімонович ТОВ „Дібрівка – агро сервіс”, директор
Горошківська  первинна партійна організація Народної партії № 24 15.09.2005 27 с.Горошків Тетіївського району, вул..Поповича, 53 Тел. 2-12-16 Ковальчук Анатолій Петрович Сільський голова
Денихівська  первинна партійна організація Народної партії № 130 24.05.2004 20 с.Денихівка Тетіївського району, вул..Космонавтів,2 Тел. 3-5455 Лазарук Леонтій Леонідович ДГ „Шевченківське”, інженер-будівельник
Дзвеняцька  первинна партійна організація Народної партії № 128 05.05.2004 11 с.Дзвеняче Тетіївського району, вул..Свердлова,2 Тел. 2-04-34 Щербатюк Олександр Петрович ПСП „Дзвеняче”, головний агроном
Дібрівська  первинна партійна організація Народної партії № 62 11.11.2005 9 с.Дібрівка Тетіївського району вул..Степова,9 Тел. 2-51-86 Нескоромнюк В`ячеслав Миколайович ТОВ „Агро-Дібрівка”, головний агроном
Кашперівська первинна партійна організація Народної партії № 9 22.10.2001 21 с.Кашперівка Тетіївського району, вул..Лісова,1 Тел. 2-62-28 Веремійчук Андрій Сергійович ВАТ „Кашперівський бурякорадгосп”, головний агроном
Клюківська  первинна партійна організація Народної партії № 153 26.10.2004 8 с.Клюки Тетіївського району, вул..Леніна, Тел. 3-94-36 Непом`ящий Віктор Володимирович СТОВ „Колос”, головний інженер
Кошівська первинна партійна організація Народної партії № 56 09.11.2005 5 с.Кошів Тетіївського району, вул..Кочубея,8 Тел. 2-33-12 Лісовий Петро Юхимович Тимчасово не працює
Михайлівська  первинна партійна організація Народної партії № 48 05.10.2005 8 с.Михайлівка Тетіївського району, вул..Миру, 1 Тел. 2-05-84 Куценко Анатолій Григорович СФГ „Михайлівна”, головний інженер
Ненадихівська  первинна партійна організація Народної партії № 137 01.07.2004 11 с.Ненадиха Тетіївського району, вул..Одеська,13 Тел. 3-62-93 Кривий Василь Сергійович ДГ „Шевченківське”, керуючий відділком
Одайпільська  первинна партійна організація Народної партії № 134 16.06.2004 7 с.Одайполе Тетіївського району, вул..Перемоги,1 Тел. 4-25-39 Прокопчук Валентин Володимирович ДГ „Шевченківське”, керуючий відділком
П`ятигірська первинна партійна організація Народної партії № 151 26.10.2004 10 с.П`ятигори Тетіївського району, вул..Київська,38, Тел. 4-21-43 Цибуля Євгеній Зіновійович СВК „П`ятигори”, головний інженер
Росішківська первинна партійна організація Народної партії № 135 22.06.2004 9 с.Росішки Тетіївського району, вул..60-річчя Жовтня,30 Те. 5-43-36 Прибиш Іван Іванович СТОВ „Росішки”, директор
Скибинецька  первинна партійна організація Народної партії № 132 08.06.2004 8 с.Скибинці Тетіївського району, вул..Миру,1 Тел. 3-31-63 Молдаванцева Тамара Петрівна ПП „Смарагд”, головний бухгалтер
Стадницька  первинна партійна організація Народної партії № 141 07.10.2004 12 с.Стадниця Тетіївського району, вул.Колгоспна,14 Тел. 3-43-60 Лазарук Олег Петрович СФГ „Світанок”, голова правління
Степівська  первинна партійна організація Народної партії № 36 22.09.2005 15 с.Степове Тетіївського району , площа Слави, 3 Сидоренко Іван Пилипович пенсіонер
Тайницька первинна партійна організація Народної партії № 25 15.09.2005 15 с.Тайниця Тетіївського району Тел. 2-53-40 Вул..Молодіжна, 2 Гордійчук Володимир Андрійович СТОВ „Тайниця-Агро”, головний агроном
Теліжинецька  первинна партійна організація Народної партії № 55 14.10 2005 7 с.Теліжинці Тетіївського району вул..60-річчя Жовтня,15 Тел. 2-81-21 Оберемок Анатолій Григорович СФГ „Теліжинці”, головний агроном
Черепинська  первинна партійна організація Народної партії № 129 13.05.2004 9 с.Черепин Тетіївського району, вул..Польова,1 Тел. 3-81-80 Свистун Юзефа Вікторівна СТОВ „Черепин”, головний бухгалтер
Хмелівська  первинна партійна організація Народної партії № 152 26.10.2004 5 с.Хмелівка Тетіївського району, вул..Фрунзе,9 Тел. 3-94-09 Пушкарьов Андрій Пилипович пенсіонер
Всього 25 380
3 Народний Рух України Тетіївська районна організація Народного Руху України № 4/1 02.12.1998 107 м.Тетіїв, вул..Леніна, 31, кв.32 тел. 5-20-00 Охримович Володимир Мар‘янович Тимчасово не працює
Бурківецький первинний осередок Народного Руху України № 91 20.12.2006 (шляхом повідомлення) 15 с. Бурківці Тетіївського району, вул. Козуба, 20 Останін Борис Іванович НВК „Агроцентр” Відділок „Бурківці”, електрик
Височанський первинний осередок Народного Руху України № 92 28.02.2007 (шляхом повідомлення) 16 с. Високе Тетіївського району, вул. Жовтнева,81 тел. 3-07-07 Панасюк Микола Володимирович Тимчасово не працює
Галайківський первинний осередок Народного Руху України № 86 20.12.2006 (шляхом повідомлення) 15 с. Галайки Тетіївського району, вул. Шевченка,46 тел. 3-71-66 Гедзюк Олена Сергіївна пенсіонер
Голодьківський первинний осередок Народного Руху України № 93 28.02.2007 (шляхом повідомлення) 10 с. Голодьки Тетіївського району, вул. Садова,19 тел. 2-91-46 Миронюк Степан Семенович пенсіонер
Горошківський первинний осередок Народного Руху України № 87 20.12.2006 (шляхом повідомлення) 18 с. Горошків Тетіївського району, вул. Садова,8 тел. 2-12-14 Якимчук Ганна Василівна пенсіонер
Денихівський первинний осередок Народного Руху України № 90 20.12.2006 (шляхом повідомлення) 15 с. Денихівка Тетіївського району, вул. Колгоспна,45 тел. 3-56-02 Бондар Микола Васильович Тимчасово не працює
Дібрівський первинний осередок Народного Руху України № 94 28.02.2007 (шляхом повідомлення) 18 с. Дібрівка Тетіївського району, вул. Жовтнева,43 Шлянчак Михайло Михайлович Тимчасово працює у м. Києві
Кашперівський первинний осередок Народного Руху України № 85 18.12.2006 (шляхом повідомлення) 18 с. Кашперівка Тетіївського району, вул. Ленінградська,7 Савенок Володимир Кузьмович Приватний підприємець
Кошівський первинний осередок Народного Руху України № 95 28.02.2007 (шляхом повідомлення) 13 с. Кошів Тетіївського району, вул. Шкільна,1 Грабовенко Зінаїда Іванівна Працює за межами району
Ненадихівський первинний осередок Народного Руху України № 88 20.12.2006 (шляхом повідомлення) 15 с. Ненадиха Тетіївського району, вул. Шкільна,27а Синюк Ірина Василівна Відпустка по догляду за дитиною
Погребівський первинний осередок Народного Руху України № 89 20.12.2006 (шляхом повідомлення) 15 с. Погреби Тетіївського району, вул. Лермонтова,7 Тишкевич Микола Олександрович Тимчасово не працює
Росішківський первинний осередок Народного Руху України № 98 25.03.2007 (шляхом повідомлення) 14 с. Росішки Тетіївського району вул.Гагаріна,9 Миронюк Євгенія Дмитрівна Тимчасово не працює
Скибинецький первинний осередок Народного Руху України № 96 28.02.2007 (шляхом повідомлення) 16 с. Скибинці Тетіївського району, вул. Лугова,3 Амєліна Оксана Павлівна Тимчасово не працює
Степівський первинний осередок Народного Руху України № 84 18.12.2006 (шляхом повідомлення) 16 с. Степове Тетіївського району, вул. Будьонного,90 Іванова Людмила Петрівна одноосібник
Черепинський первинний осередок Народного Руху України № 97 28.02.2007 (шляхом повідомлення) 16 с. Черепин Тетіївського району, вул. І -го Травня,12 тел. 3-81-53 Андрущук Віктор Савович пенсіонер
Всього 16 337
4 Комуністична партія України Тетіївська районна організація Комуністичної партії України № 6/3 09.12.1998 37 м.Тетіїв, вул.Комсомольська, 4/38 тел. 5-31-74 Бабійчук Володимир Пилипович пенсіонер
Всього 1 37
5 Народно-демократична партія України Тетіївська районна організація Народно-демократичної партії України № 7/4 19.01.1999 51 м.Тетіїв, вул..Леніна,78 кв.33 тел. 5-35-00 Обозна  Любов Миколаївна Тетіївська РДА, служба в спра вах дітей, начальник
Всього 1 51
6 Партія „Демократичний союз” Тетіївська районна організація партії „Демократичний союз” № 9 16.07.1999 28 м.Тетіїв, вул..Свердлова,18А кв.4 тел. 5-25-71 Криворученко Василь Іванович ВАТ „Тетіївське ХПП”, водій
Тетіївський  міський первинний осередок  партії „Демократичний союз” Київської області № 66 17.01.2002 15 м.Тетіїв, пров.Космонавтів,7а, тел. 5-41-96 Возний Олександр Павлович Тетіївська РДА, відділ ЖКГ, начальник
Бурківецький первинний осередок  партії „Демократичний союз” Тетіївського району Київської області № 63 17.01.2002 7 с.Бурківці Тетіївського району вул. Нова,17 тел. 5-30-12 Азієва Світлана Іванівна Бурківецький ДНЗ, завідуюча
Горошківський  первинний осередок  партії „Демократичний союз” Тетіївського району Київської області № 71 18.01.2002 11 с.Горошків Тетіївського району вул. Поповича,5 тел.2-13-57 Кирилюк Віктор Анатолійович ТОВ „Горошків-Агро”, директор
Дзвеняцький  первинний осередок  партії „Демократичний союз” Тетіївського району Київської області № 36 27.12.2001 11 с.Дзвеняче Тетіївського району вул.Набережна,26 тел. 2-04-39 Горошко Наталія Іванівна Двеняцька сільська рада, серкретар
Денихівський  первинний осередок  партії „Демократичний союз” Тетіївського району Київської області № 35 27.12.2001 14 с.Денихівка Тетіївського району вул.Л.Українки,17 кв.8 тел. 3-56-01 Лисяна Галина Іванівна пенсіонер
Кашперівський первинний осередок  партії „Демократичний союз” Тетіївського району Київської області № 65 17.01.2002 27 с.Кашперівка Тетіївського району вул.Кірова,23 тел. 2-63-35 Бондаренко Галина Іванівна Тимчасово не працює
Клюківський  первинний осередок  партії „Демократичний союз” Тетіївського району Київської області № 70 18.01.2002 5 с.Клюки Тетіївського району вул.Горького,4 тел. 3-94-69 Гасюк Анатолій  Григорович м. Київ (приватна агрофірма, провідний агроном)
Ненадихівський  первинний осередок  партії „Демократичний союз” Тетіївського району Київської області № 69 18.01.2002 10 с.Ненадиха Тетіївського району вул.Ізмаїльська.1 тел. Переста Павло Михайлович Тимчасово не працює
Стадницький первинний осередок партії „Демократичний союз” Тетіївського району Київської області № 68 18.01.2002 10 с.Стадниця Тетіївського району вул.Шкілька,7 тел.3-43-43 Сидорчук Юрій Іванович СФГ «Світанок», провідний спеціаліст
Степівський первинний осередок  партії „Демократичний союз” Тетіївського району Київської області № 64 17.01.2002 5 с.Степове, Тетіївського району вул.Польова,7 тел. 3-11-47 Коваль Олег Іванович Сільський голова
Черепинський  первинний осередок  партії „Демократичний союз” Стадницький  первинний осередок  Тетіївського району Київської області № 37 27.12.2001 10 с.Черепин Тетіївського району вул.Петровського,13 тел. 3-81-89 Казаматов Ігор Єгорович Приватний підприємець
Всього 12 152
7 Партія Християнсько-Демократичний Союз Тетіївська районна організація Партії  Християнсько-Демократичний Союз № 226 31.01.2006 19 м. Тетіїв вул.. Крючкова, 19 кв. 4 Бишова Ольга Іванівна Приватний підприємець
Всього 1 19
8 Політична партія Ліберальна Україна Тетіївська районна організація Політичної партії Ліберальна Україна № 11 27.09.1999 30 М.Тетіїв, вул..Леніна,9 Тел. 5-49-43 Щербатий Володимир Іванович Тетіївський РВ ДСО, охоронник
Всього 1 30
9 Соціал-демократична партія України (об`єднана) Тетіївська районна організація Соціал-демократичної партії  України (об`єднаної) № 12 12.01.2000 15 с. Кашперівка Тетіївського району вул.. М.Рильського, 9 Тел. 2-62-96 Гусар Надія Григорівна пенсіонер
Тетіївська міська  організація Соціал-демократичної партії  України (об`єднаної) № 59 04.01.2002 113 м.Тетіїв, вул..Коцюбинського, 1 кв. 37 Тел.5-24-74 Карпович Надія Петрівна Тетіївська ЗОШ І-ІІІ ст..№ 2, директор
Бурківецький  первинний осередок Соціал-демократичної партії  України (об`єднаної) № 49 04.01.2002 15 с.Бурківці Тетіївського району, вул..Леніна,6 Тел. 2-44-55 Хоменко Віктор Григорович Бурківецька ЗОШ І-ІІ ст.., вчитель
Височанський  первинний осередок Соціал-демократичної партії  України (об`єднаної) № 52 04.01.2002 6 с.Високе Тетіївського району, вул..Коцюбинського,9 Тел.3-07-46 Куряча Ольга Петрівна Височанська сільська рада, секретар
Галайківський  первинний осередок Соціал-демократичної партії  України (об`єднаної) № 54 04.01.2002 8 с.Галайки Тетіївського району, вул..Л.Українки ,12 Тел. 3-71-19 Мельник Василь Кузьмович Галайківська ЗОШ І-ІІ ст.., директор
Голодьківський  первинний осередок Соціал-демократичної партії  України (об`єднаної) № 42 04.01.2002 11 с.Голодьки Тетіївського району, вул..Шкільна,4 Тел. 2-91-96 Бальчук Володимир Васильович Голодьківська ЗОШ І-ІІІ ст.., вчитель
Горошківський  первинний осередок Соціал-демократичної партії  України (об`єднаної) № 56 04.01.2002 10 с.Горошків Тетіївського району, вул..Л.Українки,15 тел.2-12-17 Мацюк Валентина Михайлівна пенсіонер
Денихівський  первинний осередок Соціал-демократичної партії  України (об`єднаної) № 57 04.01.2002 18 с.Денихівка Тетіївського району, вул..Франка,15 тел. 3-56-41 Савенко Галина Анатоліївна Денихівський ДНЗ „Веселка”, завідуюча
Дібрівський первинний осередок Соціал-демократичної партії  України (об`єднаної) № 50 04.01.2002 8 с.Дібрівка Тетіївського району, вул..Перемоги,6 тел.2-51-40 Маліновський Валерій Олександрович Дібрівська ЗОШ І-ІІ ст.., директор
Кашперівський  первинний осередок Соціал-демократичної партії  України (об`єднаної) № 51 04.01.2002 25 с.Кашперівка Тетіївського району, вул..Шкільна,2 тел. 2-63-83 Семіног Ігор Іванович Кашперівська ЗОШ І-ІІІ ст., вчитель
Клюківський  первинний осередок Соціал-демократичної партії  України (об`єднаної) № 40 04.01.2002 8 с.Клюки Тетіївського району, вул..Леніна,17 тел. 3-94-70 Дворецька Валентина Павлівна Клюківська ЗОШ І-ІІ ст.., вчитель
Кошівський первинний осередок Соціал-демократичної партії  України (об`єднаної) № 41 04.01.2002 10 с.Кошів Тетіївського району, вул.. Шкільна,9 тел. 2-33-46 Цімох  В’ячеслав Павлович Кошівська ЗОШ І-ІІ ст.., директор
Михайлівський  первинний осередок Соціал-демократичної партії  України (об`єднаної) № 46 04.01.2002 7 с.Михайлівка Тетіївського району, вул. Центральна,4 тел. 2-04-24 Богданова  Наталія Вячеславівна Михайлівський ФАП, завідуюча
Ненадихівський  первинний осередок Соціал-демократичної партії  України (об`єднаної) № 53 04.01.2002 11 с.Ненадиха Тетіївського району, вул..Шкільна,2 тел. 3-62-46 Недогибченко Микола Володимирович Ненадихівська ЗОШ І-ІІ ст.., директор
Одайпільський  первинний осередок Соціал-демократичної партії  України (об`єднаної) № 47 04.01.2002 5 с.Одайполе Тетіївського району, вул..Ватутіна,3 тел. 4-25-31 Міщенко Наталія Анатоліївна Одайпільська сільська рада, бухгалтер
П`ятигірський первинний осередок Соціал-демократичної партії  України (об`єднаної) № 44 04.01.2002 10 с.П`ятигори Тетіївського району, вул..Шкільна,3 тел.4-22-32 Соловей Володимир Іванович П`ятигірська ЗОШ І-ІІІ ст.., директор
Росішківський  первинний осередок Соціал-демократичної партії  України (об`єднаної) № 48 04.01.2002 6 с.Росішки Тетіївського району, вул..Суворова, 12 тел. 2-74-34 Присяжнюк Руслана Сергіївна Росішківська ЗОШ І-ІІ ст.., вчитель
Скибинецький  первинний осередок Соціал-демократичної партії  України (об`єднаної) № 45 04.01.2002 7 с. Скибинці Тетіївського району, вул..Шкільна,11 тел. 3-31-48 Мазуренко Валентина Андріївна Скибинецька ЗОШ І-ІІ ст.., директор
Стадницький  первинний осередок Соціал-демократичної партії  України (об`єднаної) № 43 04.01.2002 5 с.Стадниця Тетіївського району, вул..Леніна,11 тел. 3-43-57 Миць Юлія Михайлівна Стадницьке НВО «ЗОШ І-ІІст. дит.садок, завідуюча
Степівський  первинний осередок Соціал-демократичної партії  України (об`єднаної) № 38 04.01.2002 10 с.Степове Тетіївського району, вул..Будьоного,6 тел. 3-11-22 Ліщук Лідія Іванівна пенсіонерка
Тайницький  первинний осередок Соціал-демократичної партії  України (об`єднаної) № 58 04.01.2002 4 с.Тайниця Тетіївського району, вул..Шкільна,15 тел. 2-13-87 Ревенко Тетяна Петрівна Тайницька ЗОШ І-ІІ ст.., директор
Теліжинецький  первинний осередок Соціал-демократичної партії  України (об`єднаної) № 39 04.01.2002 7 с. Теліжинці Тетіївського району, вул.. Л.Українки,2 тел.2-81-98 Костюк Тетяна Петрівна Теліжинецька ЗОШ І-ІІІ ст.., директор
Черепинський   первинний осередок Соціал-демократичної партії  України (об`єднаної) № 55 04.01.2002 5 с.Черепин Тетіївського району, вул..Перемоги,2 тел.3-81-18 Луцик Олександр Геннадійович Черепинська ЗОШ І-ІІІ ст.., директор
Всього 23 324
10 Всеукраїнське об`єднання „Батьківщина” Тетіївська районна організація Всеукраїнського об`єднання „Батьківщина” № 13 09.06.2000 119 м.Тетіїв, вул..Плоханівська, 20 тел. 5-24-98, 5-13-76 Катков Віктор Євгенійович Тетіївська районна рада, заступник голови
Тетіївський міський осередок Всеукраїнського об`єднання „Батьківщина” № 67 18.01.2002 11 м.Тетіїв, вул..Поліська, 24 Гончаренко Надія Романівна пенсіонерка
Бурківецька сільська первинна партійна організація Всеукраїнського об`єднання „Батьківщина” № 117 18.02.2004 4 с.Бурківці Тетіївського району, вул..Старинці,19 Бяловецька Степанида Михайлівна пенсіонерка
Височанська сільська первинна партійна організація Всеукраїнського об`єднання „Батьківщина” № 108 27.01.2004 4 с.Високе Тетіївського району, вул..Леніна,14 Кінзельська Наталія Анатоліївна Височанська  ЗОШ І-ІІІ ст., лаборант
Голодьківська сільська первинна партійна організація Всеукраїнського об`єднання „Батьківщина” № 113 27.01.2004 3 с.Голодьки Тетіївського району, вул..Шевченка, 38 Захарчук Любов Іванівна Відпустка по догляду  за дитиною
Галайківська сільська первинна партійна організація Всеукраїнського об`єднання „Батьківщина” № 104 27.01.2004 6 с.Галайки Тетіївського району, вул..Набережна,42 Любецька Зоя Миколаївна М.Київ, вчитель
Горошківська  сільська первинна партійна організація Всеукраїнського об`єднання „Батьківщина” № 110 27.01.2004 6 с.Горошків Тетіївського району, вул..Перемоги,22 Іваніцький Анатолій Іванович ТОВ „Горошків-Агро”, водій
Денихівська сільська первинна партійна організація Всеукраїнського об`єднання „Батьківщина” № 106 27.01.2004 6 с.Денихівка Тетіївського району, вул..Космонавтів, 31 Головко Юрій Анатолійович Тимчасово не працює
Дзвеняцька сільська первинна партійна організація Всеукраїнського об`єднання „Батьківщина” № 121 13.04.2004 5 с.Дзвеняче Тетіївського району, вул..Леніна, 10 Поліщук Ольга Іванівна Приватний підприємець
Дібрівська сільська первинна партійна організація Всеукраїнського об`єднання „Батьківщина” № 111 27.01.2004 6 с.Дібрівка Тетіївського районую вул..Мічуріна,7 Мамчур Валентина Йосипівна Приватний підприємець
Кашперівська сільська первинна партійна організація Всеукраїнського об`єднання „Батьківщина” № 112 27.01.2004 6 с.Кашперівка Тетіївського району, вул..Гоголя,8 Харенко Руслан Петрович Приватний підприємець
Клюківська сільська первинна партійна організація Всеукраїнського об`єднання „Батьківщина” № 120 13.04.2004 5 с.Клюки Тетіївського району, вул..Леніна,38 Ковальчук Ірина Микитівна пенсіонер
Кошівська  сільська первинна партійна організація Всеукраїнського об`єднання „Батьківщина” № 116 17.02.2004 5 с.Кошів Тетіївського району, вул..Кірова,23 Фещук Ганна Яківна Виїхала за межі району
Михайлівська  сільська первинна партійна організація Всеукраїнського об`єднання „Батьківщина” № 122 13.04.2004 5 с.Михайлівка Тетіївського району, вул..Жовтнева,36 Рябокляч Наталія Борисівна Відпустка по догляду за дитиною
Ненадихівська сільська первинна партійна організація Всеукраїнського об`єднання „Батьківщина” № 107 27.01.2004 5 с.Ненадиха Тетіївського району, вул..Бєлгород-Дністровська, 18 Тел. 3-62-07 Ламбуцький Іван Петрович СФГ „Вікторія”, тракторист
Одайпільська сільська первинна партійна організація Всеукраїнського об`єднання „Батьківщина” № 123 13.04.2004 5 с.Одайполе Тетіївського району, вул..Гагаріна,25 Міщенко Наталія Анатоліївна Одайпільська сільська рада, бухгалтер
П`ятигірська сільська первинна партійна організація Всеукраїнського об`єднання „Батьківщина” № 105 27.01.2004 5 с.П`ятигори Тетіївського району, вул.Комсомольська,19 Козловець Олена Віталіївна Тимчасово не працює
Росішківська  сільська первинна партійна організація Всеукраїнського об`єднання „Батьківщина” № 109 27.01.2004 3 с.Росішки Тетіївського району, вул..Лугова, 17 Задорожня Марія Тодосівна пенсіонер
Скибинецька сільська первинна партійна організація Всеукраїнського об`єднання „Батьківщина” № 113 17.02.2004 4 с.Скибинці  Тетіївського району, вул..Польова,21 Фаловський Володимир Іванович пенсіонер
Стадницька  сільська первинна партійна організація Всеукраїнського об`єднання „Батьківщина” № 118 17.02.2004 4 с.Стадниця Тетіївського району, вул..Перемоги,43 Марунич Тетяна Андріївна Виїхала за межі району
Степівська сільська первинна партійна організація Всеукраїнського об`єднання „Батьківщина” № 124 13.04.2004 5 с.Степове Тетіївського району, вул..Молодіжна, 9 Бевза Любов Борисівна Відпустка по догляду за дитиною
Тайницька  сільська первинна партійна організація Всеукраїнського об`єднання „Батьківщина” № 115 17.02.2004 5 с.Тайниця Тетіївського району, вул..Радянська, 20 Паламарчук Микола Іванович ТОВ „Тайниця-Агро”, водій
Теліжинецький  первинний осередок  Всеукраїнського об`єднання „Батьківщина” Тетіївського району № 76 05.03.2002 6 с.Теліжинці Тетіївського району, вул..Гагаріна,5 Драч Віктор Іванович Теліжинецький  ДНЗ, оператор котельні
Черепинська сільська первинна партійна організація Всеукраїнського об`єднання „Батьківщина” № 114 17.02.2004 5 с.Черепин Тетіївського району, вул..Франка,12 Путаненко Марина Олександрівна Тимчасово не працює
Всього 24 238
11 Українська селянська демократична партія Тетіївська районна організація Української селянської демократичної партії № 1 17.08.2001 10 м.Тетіїв, вул.. Шкільна, 91 Сторожук Володимир Федорович Тимчасово не працює
Всього 1 10
12 Партія регіонів Тетіївська районна організація Партії регіонів № 2 29.08.2001 48 м.Тетіїв, вул..Цвіткова, 46 Тел. 5-26-88 Миколюк Іван Іванович Тетіївська райдержадміністрація, голова
Тетіївська міська організація Партії регіонів № 88 10.10.2003 21 м.Тетіїв,  вул..Леніна,19а Тел. 5-17-02 Данчук Леонід Іванович КПТМ „Тетіїівтепломережа”, директор
Тетіївський міський осередок  №1 Партії регіонів № 69 24.11.2005 11 м.Тетіїв, Вул..Леніна,21 Тел. 5-17-02 Грищенко Володимир Васильович КПТМ „Тетіївтепломережа”, майстер
Тетіївський міський осередок  №2 Партії регіонів № 70 24.11.2005 9 м.Тетіїв, Вул..Леніна,21 Тел. 5-17-02 Ковальський Михайло Борисович КПТМ „Тетіївтепломережа”, інженер
Тетіївський міський осередок №3 Партії регіонів № 71 24.11.2005 12 м.Тетіїв, Вул..Леніна,21 Тел. 5-17-02 Возна  Катерина Федорівна КПТМ „Тетіївтепломережа”, бухгалтер
Тетіївський міський осередок №4 Партії регіонів 31 м.Тетіїв, Вул..Леніна,21 Тел. 5-17-02 Задирако Борис Іванович ЦРЛ,
 кабінет довіри, лікар
Тетіївський міський осередок №5 Партії регіонів 12 м.Тетіїв, Вул..Леніна,21 Тел. 5-17-02 Возний Іван Маркович пенсіонер
Бурківецька первинна партійна організація Партії регіонів № 106
25.02.2009
5 с. Бурківці Тетіївського р-ну
вул.. Леніна, 1
Копашинська Наталія Федорівна
Височанська первинна партійна організація Партії регіонів № 117
12.05.2009
7 с. Високе
 Тетіївського р-ну
вул.. Леніна, 53
Іванченко Оксана Петрівна
Галайківський сільський осередок Партії регіонів № 79 15.03.2006 5 с. Галайки Тетіївського р-ну Вул.. Петровського, 5 Ковальчук Наталія Володимирівна Тимчасово не працює
Горошківська первинна партійна організація Партії регіонів №114
02.04.2009
5 с. Горошків Тетіївського р-ну, пров. Надії, 5 Берегеля Надія Миколаївна Горошківська сільська бібліотека, бібліотекар
Дзвеняцький сільський осередок Партії регіонів № 73 18.01.2006 6 с.Дзвеняче, Тетіївського р-ну, вул..Польова,6 Стойко Олег Васильович Приватний підприємець
Денихівська первинна партійна організація Партії регіонів № 116
12.05.2009
5 с. Денихівка
 Тетіївського р-ну
вул.. Колгоспна, 33
Солов’ян Мая Олександрівна
Дібрівецька первинна партійна організація Партії регіонів № 118
12.05.2009
8 с. Дібрівка
 Тетіївського р-ну
вул.. Леніна, 73
Демцюра Галина Іванівна
Кашперівський сільський осередок Партії регіонів № 80 15.03.2006 5 с. Кашперівка Тетіївського р-ну Вул.. Панченка, 4 Соляник Людмила Павлівна Приватний підприємець
Клюківська первинна партійна організація Партії регіонів № 108
04.03.2009
14 с. Клюки
Тетіївського р-ну,
вул.. Леніна, 1
Столяр Олег Іванович Приватний підприємець
Кошівський сільський осередок Партії регіонів № 77 18.01.2006 5 с.Кошів, Тетіївського р-ну, вул..Братів Красіїв,41 Свитка Дмитро Михайлович Тимчасово не працює
Михайлівська первинна партійна організація Партії регіонів №109
04.03.2009
11 с. Дзвеняче Тетіївського р-ну,
вул.. Гагаріна, 37
Поліщук Ольга Володимирівна
Ненедихівська первинна партійна організація Партії регіонів №115
02.04.2009
5 с. Ненадиха, вул.. Одеська, 10 Міцінський В’ячеслав Юрійович м. Київ, тимчасова робота
Одайпільська первинна партійна організація Партії регіонів №119
17.08.2009
8 с. Одайполе
Тетіївського р-ну,  вул.. Ватутіна, 23А
Власенко Микола Іванович
Погребівський сільський осередок Партії регіонів № 105
25.02.2009
5 с. Погреби Тетіївського р-ну
вул.. Берегова, 7
Твілеєва Тетяна Іванівна Погребівське відділення зв’язку, листоноша
П‘ятигірський сільський осередок Партії регіонів № 76 18.01.2006 11 с.П‘ятигори, Тетіївського р-ну, вул..Радянська,43 А Михайлов Юрій Адольфович КПТМ „Тетіївтепломережа”, оператор
Росішківський сільський осередок Партії регіонів № 74 18.01.2006 7 с.Росішки, Тетіївського р-ну, вул..60 р.Жовтня,1 Громадський Віктор Миколайович КПТМ „Тетіївтепломережа”, робітник
Скибинецька первинна партійна організація Партії регіонів № 110
10.03.2009
6 с. Скибинці Тетіївського р-ну,
вул.. Леніна, 3
Маханькова Лідія Михайлівна
Софіпольська первинна партійна організація Партії регіонів № 112 17.03.2009 4 с. Софіполь
Тетіївського р-ну, вул.. Жовтнева, 43
Михалик Павло Васильович
Степівська первинна партійна організація Партії регіонів №113
02.04.2009
5 с. Степове тетіївського р-ну, вул.. Чапаєва, 24 Мельник Людмила Михайлівна
Тайницька первинна партійна організація Партії регіонів № 120
27.08.2009
5 с. Тайниця Тетіївського р-ну,
вул.. Леніна, 53
Бойко Андрій Семенович
Теліжинецький сільський осередок Партії регіонів № 78 18.01.2006 5 с.Теліжинці, Тетіївського р-ну, вул..Перемоги,1 Меленчук Ольга Дмитрівна КПТМ „Тетіївтепломережа”, апаратник ХВО
Хмелівська первинна партійна організація Партії регіонів № 107
02.03.2009
11 с. Хмелівка Тетіївського р-ну,
вул.. Садова, 3
Гасюк Володимир Григорович СК «Зоря», голова правління
Черепинський сільський осередок Партії регіонів № 75 18.01.2006 6 с.Черепин, Тетіївського р-ну, вул..Чапаєва,2 Кухарук Леся Петрівна Черепинський відділ зв‘язку, листоноша
Черепинківська первинна партійна організація Партії регіонів № 121
27.08.2009
5 с. Черепинка Тетіївського р-ну,
вул.. Радянська, 5 тел. 3-81-02
Підопригора
Світлана Олександрівна
СТОВ «Черепин», повар
Всього 31 303
13 Селянська партія України Тетіївська районна організація Селянської партії  України № 3 03.09.2001 22 м.Тетіїв, вул..Цвіткова,46 Тел. 5-18-59 Балагура Олег Вікторович ДП ДГ „Шевчен - ківське”, директор
Тетіївська міська організація Селянської партії України Тетіївського району Київської області № 150 26.10.2004 14 м.Тетіїв, вул. Гололя,44 Тел. 5-22-47 Марушевська Тамара Григорівна Тетіївська аграрна дорадча служба, спеціаліст
Височанська первинна організація Селянської партії України Тетіївського району Київської області № 145 26.10.2004 8 с.Високе Тетіївського району, вул..Садова,27 Максимчук Валентина Володимирівна СТОВ „Високе”, головний бухгалтер
Горошківська  первинна організація Селянської партії України Тетіївського району Київської області № 156 11.11.2004 7 с.Горошків Тетіївського району , вул..Леніна,1А Журба Сергій Володимирович СФГ „Титан”, голова
Денихівська первинна організація Селянської партії України Тетіївського району Київської області № 142 26.10.2004 24 с.Денихівка Тетіївського району, вул.. Л.Українки, 8 Миронюк Олександр Вікторович ДП ДГ”Шевчен ківське”, керуючий відділком
Дібрівська первинна організація Селянської партії України Тетіївського району Київської області № 148 26.10.2004 13 С.Дібрівка Тетіївського району, вул..Мічуріна.4 Нескоромюк Людмила Іванівна ДП ДГ ”Шевченківське” керуюча відділком, птахівник,
Дородківська первинна організація Селянської партії України Тетіївського району Київської області № 149 26.10.2004 5 с.Дородка Тетіївського району, вул..Чапаєва,1 Шевчук Галина Василівна ДП ДГ”Шевчен ківське”, заступник головного бухгалтера
Ненадихівська  первинна організація Селянської партії України Тетіївського району Київської області № 144 26.10.2004 6 с.Ненадиха Тетіївського району, вул..Одеська,24 Переста Леонора Віталіївна ТОВ”Агро-Дібрівка”, бухгалтер
Одайпільська первинна організація Селянської партії України Тетіївського району Київської області № 147 26.10.2004 8 с.Одайполе Тетіївського району, вул..Набережна,32 Сорока Тетяна Миколаївна ДП ДГ ”Шевченківське”Одайпільський відділок, зав.їдальнею
П`ятигірська  первинна організація Селянської партії України Тетіївського району Київської області № 143 26.10.2004 8 с.П”ятигори Тетіївського району, вул..Центральна,1 кв.8 Нечай Валентина Дмитрівна СВК „П`ятигори”, завгосп
Степівська первинна організація Селянської партії України Тетіївського району Київської області № 146 26.10.2004 11 с.Степове
Тетіївського району, вул..Молодогвардійців6
Денисюк Микола Олександрович ДП ДГ „Шевче-нківське”, слюсар
Тайницька  первинна організація Селянської партії України Тетіївського району Київської області № 155 11.11.2004 7 с.Тайниця
Тетіївського району вул..Леніна,64
Тарнавський Андрій Анатолійович „Київ-Акко -Інвест”, механік
Всього 12 124
14 „Жінки за майбутнє” Всеукраїнське Політичне Об`єднання Довженко Тетіївська районна організація „Жінки за майбутнє” Всеукраїнського Політичного Об`єднання № 4 19.09.2001 15 м.Тетіїв вул.Цвіткова,11 тел.5-22-47 Куца Тетяна  Іванівна Тетіївська СДС, спеціаліст з розвитку соціальної сфери
Тетіївська міська організація „Жінки за майбутнє” Всеукраїнського Політичного Об`єднання № 61 16.01.2002 429 с.Тетіїв, вул.М.Вовчка,8 Тел. 5-28-34 Бронішевська Павліна Олександрівна пенсіонер.Вовчка,8Павліна Олександрівназвитку соціальної сфери
Бурківецька первинна організація „Жінки за майбутнє” Всеукраїнського Політичного Об`єднання № 29 16.11.2001 7 с.Бурківці Тетіївського району вул.Козуба,33  тел. 2-44-51 Майданик Марія Михайлівна Бібліотека с.Бурківці, бібліотекар
Височанська  первинна організація „Жінки за майбутнє” Всеукраїнського Політичного Об`єднання № 17 01.11.2001 7 С.Високе Тетіївського району, вул..Прорізна ,6А Тел. 3-07-63 Кінзельська Світлана Миколаївна Бібліотека с.Високе, бібліотекар
Голодьківська первинна організація „Жінки за майбутнє” Всеукраїнського Політичного Об`єднання № 23 01.11.2001 12 с.Голодьки Тетіївського району вул.Шкільна,17 Тел. 2-91-43 Сторожук Ольга Григорівна Бібліотека с.Голодьки, бібліотекар
Горошківська  первинна організація „Жінки за майбутнє” Всеукраїнського Політичного Об`єднання № 27 01.11.2001 8 с.Горошків Тетіївського району вул.Молодіжна,8 Родюк Тетяна Ігорівна Бібліотека с.Горошків, бібліотекар
Денихівська  первинна організація „Жінки за майбутнє” Всеукраїнського Політичного Об`єднання № 13 01.11.2001 20 с.Денихівка Тетіївського району вул.Шевченка,89 кв.3 Стоматюк Надія Іванівна Бібліотека с.Денихівка, бібліотекар
Дзвеняцька  первинна організація „Жінки за майбутнє” Всеукраїнського Політичного Об`єднання № 20 01.11.2001 6 с.Дзвеняче Тетіївського району вул.60 річчя Жовтня,16 Назарчук Галина Петрівна Бібліотека с.Дзвеняче, бібліотекар
Дібрівецька первинна організація „Жінки за майбутнє” Всеукраїнського Політичного Об`єднання № 26 01.11.2001 6 с.Дібрівка Тетіївського району вул.Шевченка,12 Поліщук Галина Федорівна Бібліотека с.Дібрівка, бібліотекар
Дубинська первинна організація „Жінки за майбутнє” Всеукраїнського Політичного Об`єднання № 33 16.11.2001 5 с.Дубина Тетіївського району вул.Дзержинського,1 Тел. 2-52-19 Куслива Тетяна Миколаївна Бібліотека с.Дубина, бібліотекар
Кашперівська  первинна організація „Жінки за майбутнє” Всеукраїнського Політичного Об`єднання № 24 01.11.2001 12 с.Кашперівка Тетіївського району вул.Лісна,22 Наконечна Тетяна Петрівна Бібліотека с.Кашперівка, бібліотекар
Клюківська первинна організація „Жінки за майбутнє” Всеукраїнського Політичного Об`єднання № 31 16.11.2001 6 с.Клюки Тетіївського району вул.Садова,10 Мазур Тамара Петрівна Бібліотека с.Клюки, бібліотекар
Кошівська  первинна організація „Жінки за майбутнє” Всеукраїнського Політичного Об`єднання № 19 01.11.2001 7 с.Кошів Тетіївського району вул.Кочубея,7 Тел. 2-33-52 Лісова Марія Володимирівна Бібліотека с.Кошів, бібліотекар
Михайлівська  первинна організація „Жінки за майбутнє” Всеукраїнського Політичного Об`єднання № 21 01.11.2001 7 с.Михайлівка Тетіївського району вул.8 Березня,35 Тел. 2-04-25 Тисячна Світлана Семенівна Бібліотека с.Михайлівка, бібліотекар
Ненадихівська  первинна організація „Жінки за майбутнє” Всеукраїнського Політичного Об`єднання № 11 01.11.2001 9 с.Ненадиха Тетіївського району вул.Бєлгород-Дністровська,11 Півень Тетяна Андріївна Бібліотека с.Ненадиха, бібліотекар
Одайпільська первинна організація „Жінки за майбутнє” Всеукраїнського Політичного Об`єднання № 30 16.11.2001 5 с.Одайполе Тетіївського району пров.Миру,2 Макарова Надія Борисівна Бібліотека с.Одайполе, бібліотекар
Погребівська первинна організація „Жінки за майбутнє” Всеукраїнського Політичного Об`єднання № 15 01.11.2001 5 с.Погреби Тетіївського району вул.Коцюбинського,6 Холдєєва Ольга Дмитрівна Бібліотека с.Погреби, бібліотекар
П`ятигірська  первинна організація „Жінки за майбутнє” Всеукраїнського Політичного Об`єднання № 16 01.11.2001 64 с.П`ятигори Тетіївського району вул.Комсомольська,33 Тел. 4-23-29 Войцехівська Інна Володимирівна Бібліотека с.П`ятигори, бібліотекар
Росішківська первинна організація „Жінки за майбутнє” Всеукраїнського Політичного Об`єднання № 25 01.11.2001 22 с.Росішки Тетіївського району вул.60 річчя Жовтня,18 Тел. 2-74-34 Гобатюк Галина Борисівна Бібліотека с.Росішки, бібліотекар
Скибинецька  первинна організація „Жінки за майбутнє” Всеукраїнського Політичного Об`єднання № 12 01.11.2001 6 с.Скибинці Тетіївського району вул.70 річчя Жовтня,30 Крючкова Світлана Миколаївна Бібліотека с.Скибинці, бібліотекар
Стадницька  первинна організація „Жінки за майбутнє” Всеукраїнського Політичного Об`єднання № 32 16.11.2001 8 с.Стадниця Тетіївського району вул.Жовтнева,8 Биковська Марія Григорівна Будинок культури с.Стадниця, директор
Степівська  первинна організація „Жінки за майбутнє” Всеукраїнського Політичного Об`єднання № 22 01.11.2001 7 с.Степове Тетіївського району вул.Чапаєва,49 Заїка Людмила Іванівна Бібліотека с.Степове, бібліотекар
Тайницька  первинна організація „Жінки за майбутнє” Всеукраїнського Політичного Об`єднання № 14 01.11.2001 7 с.Тайниця Тетіївського району вул.Молодіжна,46 Тел. 2-53-18 Паламарчук Валентина Стратонівна Бібліотека с.Тайниця, бібліотекар
Теліжинецька  первинна організація „Жінки за майбутнє” Всеукраїнського Політичного Об`єднання № 62 16.01.2002 42 с.Теліжинці Тетіївського району вул.Перемоги,9 Демченко Олександр Васильович Тимчасово не працює
Черепинська   первинна організація „Жінки за майбутнє” Всеукраїнського Політичного Об`єднання № 18 01.11.2001 10 с.Черепин Тетіївського району вул.Молодіжна,5А Коломієць Ангеліна Анатоліївна Бібліотека с.Черепин, бібліотекар
Всього 25 732
15 Політична партія „Реформи і порядок” Пензеник Тетіївська районна організація політичної партії „Реформи і порядок” № 5 01.10.2001 44 м. Тетіїв вул..Шевченка, 34, кв.32 Дацюк Валентина Петрівна Тимчасово не працює
Ненадихівська первинна організація політичної партії „Реформи і порядок” № 6 01.10.2001 10 с. Ненадиха Тетіївського району Вул.. Перемоги, 13 Тел. 3-62-92 Атаманчук Михайло Михайлович ДП ДГ ”Шевченківське”, механік
Всього 2 54
16 Політична партія „Яблуко” Тетіївська районна організація політичної партії  „Яблуко” № 7 09.10.2001 15 м.Тетіїв, вул..Цвіткова,9А кв.5 тел. 5-28-23 Скочик Парасковія Панасівна Районний відділ освіти, методист
Всього 1 15
17 Українська Народна Партія Тетіївська районна організація  Української народної партії № 8 12.10.2001 17 м.Тетіїв, вул.. Леніна, 34, кв.1 тел. 5-14-90 Решетнік Олександр Олексійович пенсіонер
Бурківецький  первинний осередок Української Народної Партії № 49 05.10.2005 28 с. Бурківці Тетіївського району вул.. Леніна, 37 Дідченко Світлана Миколаївна Тимчасово не працює
Височанський первинний осередок Української Народної Партії № 34 21.09.2005 12 с. Високе Тетіївського району вул.. Прорізна, 3 Грох Петро Васильович ФГ „Ольвія”, голова
Голодьківський первинний осередок Української Народної Партії № 83 14.08.2006 5 с.Голодьки Тетіївського району, вул..Шевченка,38 Гонтар Галина Василівна Голодьківська ЗОШ І-ІІІ ст., вчитель
Горошківський первинний осередок Української Народної Партії № 42 26.09.2005 31 с. Горошків Тетіївського району вул.. Жовтнева, 41 Трепет Антоніна Іванівна Кривчунська ЗОШ І-ІІІ ст., вчитель
Денихівський первинний осередок Української Народної Партії № 82 14.08.2006 8 с.Денихівка Тетіївського району, вул..Дем‘яна Бідного,23 Дудар Оксана Анатоліївна підприємець
Кашперівський  первинний осередок Української Народної Партії № 41 26.09.2005 37 с. Кашперівка Тетіївського району вул.. Панченка, 61 Галка Іван Андрійович Тимчасово не працює
Кошівський первинний осередок Української Народної Партії № 53 06.10.2005 12 с. Кошів Тетіївського району вул.. Польова, 3 Куженко Сергій Олексійович Тимчасово не працює
Михайлівський первинний осередок Української Народної Партії № 35 21.09.2005 21 с. Михайлівна Тетіївського району вул.. Жовтнева, 73 Бугрим Лідія Петрівна ДП „Катех-радіокомпонент”завідуюча відділом кадрів
Погребівський первинний осередок Української Народної Партії № 50 05.10.2005 7 с. Погреби Тетіївського району вул. Прорізна, 17 Чалова Діна Петрівна Приватний підприємець
П”ятигірський первинний осередок Української Народної Партії № 52 05.10.2005 13 с. П”ятигори Тетіївського району вул.. Комунарів, 20 Матещук Леонід Федорович пенсіонер
Скибинецький первинний осередок Української Народної Партії № 51 05.10.2005 1 с. Скибинці Тетіївського району вул.. Гоголя, 7 Стукалова Галина Архипівна пенсіонер
Тайницький первинний осередок Української Народної Партії № 81 14.08.2006 4 с.Тайниця Тетіївського району, вул..Леніна,25 Ревенко Тетяна Петрівна Тайницька ЗОШ І-ІІ ст.., директор
Всього 13 206
18 Партія зелених України Тетіївська районна організація  партії зелених України № 34 01.12.2001 153 м.Тетіїв Вул.. Героїв Бреста, 13 Тел. 050-4450685 Музиченко Сергій Анатолійович ЦЕЗ №8 ЦЕЗ № 5 КОФ ВАТ „Укртелеком”, начальник
Тетіївська міська організація партії зелених України № 213 23.12.2005 7 м. Тетіїв Вул.. Калініна, 45 Тел. 6-10-50 Гук Володимир Анатолійович Тетіївська районна біолабораторія, технолог
Височанська сільська організація партії зелених України № 216 23.12.2005 4 с. Високе Тетіївського р-ну, Вул.. Леніна, 36 Киченко Юрій Миколайович Тимчасово не працює
Кошівська сільська організація партії зелених України № 215 23.12.2005 7 с. Кошів Тетіївського р-ну вул. Садова, 12 Ридванівська Наталія Іванівна Кошівський відділ зв‘язку, завідуюча
Софіпольська сільська партії зелених України № 214 23.12.2005 7 с. Софіполь Тетіївського р-ну вул.. Жовтнева, 10 Шевчук Василь Олександрович Приватний підприємець
Всього 5 178
19 Народний Рух України за єдність Тетіївська районна організація  Народного Руху України за єдність № 60 10.01.2002 63 м. Тетіїв вул..Кірова,32 Тел.5-19-78 Балашкевич Сергій Анатолійович Тимчасово не працює
Всього 1 63
20 Всеукраїнська партія „Нова сила” Тетіївська районна організація  Всеукраїнської партії „Нова сила” № 72 28.01.2002 9 м. Тетіїв пров.Снігурівський,2А Тел. 5-20-29 Кисельов Микола Анатолійович Тимчасово не працює
Всього 1 9
21 „Нова генерація” України Тетіївська районна парторганізація партії „Нової генерації” України № 74 07.02.2002 7 м. Тетіїв вул..Київська,27 тел. 5-18-58 Бричук Олег Володимирович ЗАТ „Тетіївська агропромислова компанія”, генеральний директор
Всього 1 7
22 Політична партія Малого і Середнього бізнесу України Тетіївський районний осередок політичної партії Малого і Середнього бізнесу України № 75 15.02.2002 14 с.Денихівка Тетіївського району вул.. Л. Українки, 17 кв. 9 Тел. 3-57-38 Горопенко  Юрій Леонідович ДП ДГ „Шевченківське”, робітник
Тетіївський міський осередок політичної партії Малого і Середнього бізнесу України № 79 17.03.2003 9 м. Тетіїв вул.. Чехова, 1 Тел. 5-26-57 Іванюта Галина Іванівна Тетіївська ЦРЛ, медсестра
Всього 2 23
23 Політична партія „Громадський контроль” Тетіївська районна організація  Політичної партії „Громадський контроль” № 77 14.02.2003 25 с. Михайлівка Тетіївського району вул..Перемоги,2 Ковтун Ігор Віталійович МП „Аграрник”, директор
Всього 1 25
24 Молодіжна партія України Тетіївська районна партійна організація  Молодіжної партії України № 78 20.02.2003 13 м. Тетіїв вул.. Тургенєва, 43 Моісеєнко Дмитро Анатолійович Тимчасово не працює
Тетіївська міська організація Молодіжної партії України № 80 19.03.2003 10 м.Тетіїв, вул. Тургенєва,43 Тел. 5-31-83 Міцінський Максим Анатолійович Приватний підприємець
Всього 2 23
25 Християнсько-ліберальна партія України Тетіївська районна організація  Християнсько-ліберальної партії України № 81 19.03.2003 9 м.Тетіїв, вул..Енгельса,33А Тел. 5-10-95 Барса Юлія Віталіївна Тетіївське  відділення АКБ „Правекс –банк”, керуюча
Всього 1 9
26

Конгрес Українських  Націоналістів Тетіївська районна організація  Конгресу Українських Націоналістів № 82 24.03.2003 88 с. Ненадиха вул.. Ізмаїльська, 11 Тел. 3-62-08 Черній Віктор Пилипович СФГ „Вікторія”, голова правління
Тетіївська міська організація  Конгресу Українських Націоналістів № 159 07.02.2005 4 М.Тетіїв, вул..Леніна,31 кв.32 Тел. 5-20-00 Охрімович Наталія Андріївна Тимчасово не працює
Бурківецький первинний осередок  Конгресу Українських Націоналістів № 163 17.02.2005 4 с.Бурківці Тетіївського району вул..Надводського,5 Гладіліна Ніна Петрівна
Височанський осередок  Конгресу Українських Націоналістів № 199 15.11.2002 3 с.Високе Тетіївського району вул.,Шевченка,7 Задорожний Володимир Володимирович Тимчасово не працює
Галайківський осередок  Конгресу Українських Націоналістів № 203 18.11.2005 3 с.Галайки Тетіївського району, вул..Механізаторів,6 Тел. 3-71-13 Швидун Олександр Петрович Тимчасово не працює
Горшківський осередок  Конгресу Українських Націоналістів № 186 03.08.2005 3 с.Горошків Тетіївського району, вул..Лантушенка,37 Паранчук Ірина Миколаївна Тимчасово не працює
Денихівський осередок  Конгресу Українських Націоналістів № 198 15.11.2005 3 с.Денихівка Тетіївського району, вул..Нова,6 Тел. 3-62-08 Лазарук Катерина Іванівна Пенсіонер
Дібрівський  первинний осередок  Конгресу Українських Націоналістів № 170 08.06.2005 3 с.Дібрівка Тетіївського району, вул..Будьоного,24 Гринь Галина Іванівна Тимчасово не працює
Кашперівський первинний осередок  Конгресу Українських Націоналістів № 166 08.06.2005 3 с.Кашперівка Тетіївського району, вул..Короленко,1 Маковська Лариса Миколаївна Тимчасово не працює
Клюківський первинний осередок  Конгресу Українських Націоналістів № 164 17.02.2005 3 с.Клюки Тетіївського району,вул..Садова,3 Ковальчук Микола Петрович ФГ „Обрій”, голова
Кошівський первинний осередок  Конгресу Українських Націоналістів № 169 08.06.2005 3 с.Кошів Тетіївського району, вул..Кочубея,8 Валецька Наталія Петрівна м. Київ, вихователь ДНЗ
Ненадихівський  первинний осередок  Конгресу Українських Націоналістів № 161 07.02.2005 3 с.Ненадиха Тетіївського району Вул. Ізмаїльська,11 Тел. 3-62-08 Черній  Юлія Феодосіївна СФГ „Вікторія”, головний бухгалтер
Погребівський осередок  Конгресу Українських Націоналістів № 183 03.08.2005 3 с.Погреби, Тетіївського району, вул..Жовтнева,18 Локайчук Наталія Іванівна Тимчасово не працює
П`ятигірський  первинний осередок  Конгресу Українських Націоналістів № 162 17.02.2005 3 с.П`ятигори Тетіївського району, вул..Радянська,56 Вовк Віктор Антонович Ставищенський район, с.Сніжки, АЗС, заправник
Росішківський  осередок  Конгресу Українських Націоналістів № 196 15.11.2005 3 с.Росішки Тетіївського району, вул..60-річчя Жовтня,60 Кузьмінський Микола Павлович Росішківська ЗОШ І-ІІ ст.., оператор котельні
Скибинецький  первинний осередок  Конгресу Українських Націоналістів № 167 08.06.2005 3 с.Скибинці Тетіївського району, вул..Лугова,3 Амєлін  Павло Зінов`євич Тимчасово не працює
Софіпольський  осередок  Конгресу Українських Націоналістів № 185 03.08.2005 3 с.Софіполь Тетіївського району, вул..Жовтнева,13 Марцинюк Юрій Борисович Тимчасово не працює
Степівський  первинний осередок  Конгресу Українських Націоналістів № 160 07.02.2005 4 с.Степове Тетіївського району, вул..Будьоного,90 Іванов Іван Кузьмович Черепинське лісництво, лісник
Стадницький  осередок  Конгресу Українських Націоналістів № 201 17.11.2005 3 с.Стадниця Тетіївського району, вул..Піонерська,2 Горбенко Василь Іванович Стадницька ЗОШ І-ІІІ ст.., оператор кочегар
Тайницький первинний осередок  Конгресу Українських Націоналістів № 168 08.06.2005 3 с.Тайниця
Тетіївського району, вул..Шевченка,2
Сутковий Леонтій Костянтинович Тетіївська РДА
управління АПР
начальник відділу
Теліжинецький  осередок  Конгресу Українських Націоналістів № 197 15.11.2005 3 с.Теліжинці Тетіївського району, вул..Перемоги,17 Гобатюк Віктор Григорович Тимчасово не працює
Черепинський  осередок  Конгресу Українських Націоналістів № 184 03.08.2005 3 с.Черепин Тетіївського району, вул..Макаренка,3 Сірич Галина Максимівна пенсіонер
Хмелівський  осередок  Конгресу Українських Націоналістів № 202 17.11.2005 3 с.Хмелівка Тетіївського району Пров.Садовий,4 Загорний Петро Анатолійович СТОВ „Колос”, інженер з техніки безпеки
Всього 23 157
27 Українська соціал-демократична партія Тетіївська районна організація  Української  соціал-демократичної партії № 86 05.09.2003 38 м.Тетіїв, вул..Чапаєва,25 Тел. 5-38-02 Біденко Олена Петрівна Приватний підприємець
Тетіївська міська організація Української соціал-демократичної партії № 176 23.06.2005 63 м. Тетіїв Вул.. Космонавтів, 18 Тел. 5-18-70 Любаренко Олексій Андрійович Київський обласний інтернат спортивного профілю заввідділенням біатлону
Бурківецька сільська організація Української соціал-демократичної партії № 171 14.06.2005 30 с. Бурківці Тетіївського району Вул.. Леніна, 5 Тел. 5-34-55 Дігтяр Володимир Григорович НВК „Агро –центр” відділок „Бурківці” керуючий
Височанська сільська організація Української соціал-демократичної партії № 33 19.09.2005 7 с. Високе Тетіївського району Вул.. Жовтнева, 24 Тел. 3-07-29 Довгалюк Валентина Миколаївна пенсіонер
Галайківська сільська організація Української соціал-демократичної партії № 12 30.08.2005 11 с. Галайки Тетіївського району Вул.. Садова, 5 Полонська Надія Петрівна Соціальний працівник
Голодьківська сільська організація Української соціал-демократичної партії № 13 30.08.2005 8 с. Голодьки Тетіївського району Вул.. Крючкова, 75 Сидорович Раїса Миколаївна Тимчасово не працює
Горошківський сільський первинний осередок Української соціал-демократичної партії № 40 23.09.2005 9 с. Горошків Тетіївського району Вул.. Шевченка, 69 Лозов”юк Іван Іванович Тимчасово не працює
Денихівський сільський первинний осередок Української соціал-демократичної партії № 30 19.09.2005 19 с. Денихівка Тетіївського району Вул.. Дем”яна Бідного, 12 Тел. 3-57-86 Гуменюк Петро Сергійович ВАТ „Тетіївське  РТП”, інженер
Дзвеняцька сільська організація Української соціал-демократичної партії № 4 26.08.2005 6 с. Дзвеняче Тетіївського району Вул.. Гагаріна, 21 Тел. 2-05-94 Даруга Надія Петрівна КСП „Дружба”, різноробоча
Дібрівська сільська організація Української соціал-демократичної партії № 6 26.08.2005 8 с. Дібрівка Тетіївського району Вул.. Жовтнева, 9 Тел. Дрючевська Юлія Василівна Центральна районна лікарня, акушерка пологового відділення
Дородківський сільський первинний осередок Української соціал-демократичної партії № 38 23.09.2005 4 с. Дородка Тетіївського району Вул.. Польова, 10 Тел. 2-24-34 Колісник Микола Григорович Тимчасово не працює
Кашперівська сільська організація Української соціал-демократичної партії № 1 16.08.2005 23 с. Кашперівка Тетіївського району Вул.. Київська, 38 Голобородько Світлана Вікторівна Сільський магазин, продавець
Клюківський сільський первинний осередок Української соціал-демократичної партії №  27 19.09.2005 5 с. Клюки Тетіївського району Вул.. Піонерська, 6 Тел. Кріт Ангеліна Сергіївна Пенсіонер
Кошівський сільський первинний осередок Української соціал-демократичної партії № 37 23.09.2005 5 с. Кошів Тетіївського району Вул.. Братів Красіїв, 1 Тел. 2-33-31 Варін Станіслав Іванович Пенсіонер
Михайлівська сільська організація Української соціал-демократичної партії № 7 26.08.2005 6 с. Михайлівка Тетіївського району Вул.. Лісова, 2 Тел. 2-05-64 Сокур Сергій Іванович БК с. Дзвеняче Директор
Одайпільський сільський первинний осередок Української соціал-демократичної партії № 26 19.09.2005 7 с. Одайполе Тетіївського району Вул.. Миру, 1 Тел. Швець Валентин Григорович ЗАТ „Тетіївагрохім”, комбайнер
П”ятигірська сільська організація Української соціал-демократичної партії № 14 30.08.2005 11 с. П”ятигори Тетіївського району Вул.. Лібкнехта, 4 Тел. Погоріла Людмила Миколаївна Тимчасово на працює
Росішківський сільський первинний осередок Української соціал-демократичної партії № 32 19.08.2005 12 с. Росішки Тетіївського району Вул.. 60-річчя Жовтня, 32 Тел. Чумак Олександр Васильович ЗАТ „Тетіївагрохім”, інженер
Софі польський сільський первинний осередок Української соціал-демократичної партії № 29 19.09.2005 8 с. Софіполь Тетіївського району вул.. Жовтнева, 40 Тел. Бурий Петро Іванович ЗАТ „Тетіївагрохім”, механік
Стадницький сільський первинний осередок Української соціал-демократичної партії № 31 19.09.2005 6 с. Стадниця Тетіївського району Вул.. Колгоспна, 26 Тел. 3-43-74 Казмірчук Сергій Михайлович Угарівське лісництво, лісничий
Тайницький сільський первинний осередок Української соціал-демократичної партії № 39 23.09.2005 5 с. Тайниця Тетіївського району Вул.. Шевченка, 2 тел.2-53-87 Суткова Галина Володимирівна Тайницька ЗОШ І-ІІ ст.., вчитель
Теліженецька сільська організація Української соціал-демократичної партії № 5 26.08.2005 17 с. Теліженці Тетіївського району вул.. Перемоги, 12 тел. 2-81-98 Ставнійчук Таїсія Анатоліївна Теліжинецька ЗОШ І-ІІІ ст.., вчитель
Черепинська сільська організація Української соціал-демократичної партії № 8 26.08.2005 5 с. Черепин Тетіївського району вул.. Шевченка, 21 Самойленко Ніна Леонтіївна Домогосподарка
Черепинківська сільська організація Української соціал-демократичної партії № 16 30.08.2005 4 с. Черепинка Тетіївського району вул.. Шевченка, 6 Козяр Валентина Іванівна Пенсіонер
Хмелівський сільський первинний осередок Української соціал-демократичної партії  № 28 19.09.2005 4 с. Хмелівка Тетіївського району вул.. Садова, 40 тел. 3-94-91 Титарчук Марія Миколаївна Фермер 
Всього 25 321
28 Політична партія „Слов`янський народно-патріотичний союз”  Толочко ПП Тетіївська районна організація   Політичної партії „Слов`янський народно-патріотичний союз” № 89 21.10.2003 9 с.Кашперівка Тетіївського району, вул..Кірова,4 тел. 050-2151537 Чабан Людмила Олександрівна Тимчасово не працює
Всього 1     9      
29 Партія національно-економічного  розвитку України Тетіївська районна організація  Партії національно-економічного розвитку України № 90 30.10.2003 11 м.Тетіїв, вул..Цвіткова,4 кв.1 тел.5-17-82 Яцковський Анатолій Адамович Пенсіонер
Всього 1   11
30 Партія промисловців і підприємців України Тетіївська районна організація   Партії промисловців і підприємців України № 125 13.04.2004 63 м.Тетіїв, вул..К.Маркса,177 тел. 067-2500515 Поляруш Сергій Данилович Приватний підприємець
Всього 1     63      
31 Політична партія „Трудова Україна” Тетіївська районна організація   політичної партії „Трудова Україна” № 127 05.05.2004 58 м.Тетіїв вул.. Леніна, 66 кв.1 тел. 5-16-44 Касянчук Ігор Іванович Тимчасово не працює
Всього 1     58      
32 Всеукраїнська політична партія „Екологія та соціальний захист” Тетіївська районна первинна організація  „Всеукраїнської політичної партії  - Екологія та Соціальний захист” № 126 30.04.2004 7 м.Тетіїв, вул..Леніна,68 кв.47 тел. 5-25-97 Кравець Сергій Якимович Приватний підприємець
Всього 1     7      
33 Партія „Відродження” Тетіївська районна організація  Партії „Відродження” № 138 16.07.2004 42 м.Тетіїв, вул.. Київська,17 тел. 6-10-12 Патріянчук Сергій Анатолійович Залізнична станція „Тетіїв”, черговий
Всього 1   42
34 Єдиний Центр Тетіївська районна  організація Політичної партії Єдиний Центр № 154 25.07.2008 38 М. Тетіїв, вул.. Леніна, 9 Тел. 8-097-000-11-75 Безкровний Григорій Віталійович Приватний підприємець
Тетіївська міська організація Політичної партії Єдиний Центр № 239 29.10.2008 19 м.Тетіїв,
вул..Гайдара, 3
Туканов Віталій Олександрович
Тетіївський первинний осередок №1 Політичної партії Єдиний Центр № 101 25.11.2008 19 м.Тетіїв, вул..Цвіткова, 9, кв. 34 Скочик Парасковія Панасівна пенсіонер
Тетіївський  первинний осередок №2 Політичної партії Єдиний Центр № 102 25.11.2008 19 м.Тетіїв,
вул..Садова, 7
Бондарець Лідія Петрівна
Тетіївський  первинний осередок №3 Політичної партії Єдиний Центр № 103 25.11.2008 18 м.Тетіїв,
вул..Гайдара, 4
Туканова Світлана Володимирівна
Тетіївський первинний осередок №4 Політичної партії Єдиний Центр № 104 25.11.2008 19 м.Тетіїв, вул..Дібрівська, 21 Онищенко Любов Олександрівна
Бурківецька сільська  організація Політичної партії Єдиний Центр № 236 29.10.2008 13 с. Бурківці Тетіївського району
вул.. Шкільна, 3
Азієва Світлана Іванівна Завідуюча дитячим навчальним закладом с. Бурківці
Височанська сільська організація Політичної партії Єдиний Центр № 232 29.10.2008 15 с. Високе
Тетіївського району
вул.. Леніна, 51
Агєєв Юрій Трохимович Височанське НВО «ЗОШ І-ІІІ ст.. дит.сад.», вчитель фізкультури
Галайківська сільська організація Політичної партії Єдиний Центр № 244 29.10.2008 7 с. Галайки
Тетіївського району
вул.. Леніна, 9
Бевза Наталія Григорівна Галайківське НВО «ЗОШ І-ІІ ст..-дит.садок», заст. директора
Голодьківська сільська організація Політичної партії Єдиний Центр № 240 29.10.2008 7 с. Голодьки
Тетіївського району
вул.. Леніна, 9
Франчук Володимир Тарасович Голодьківська сільська рада, голова
Горошківська сільська організація Політичної партії Єдиний Центр № 233 29.10.2008 9 с. Горошків
Тетіївського району
вул.. Жовтнева, 39
Лозовюк Галина Дмитрівна
Денихівська сільська організація Політичної партії Єдиний Центр № 234 29.10.2008 11 с. Денихівка
Тетіївського району
вул.. Леніна, 5
Кравченко Світлана Віталіївна Горошківська ЗОШ І-ІІІ ст., заступник директора
Дзвеняцька сільська організація Політичної партії Єдиний Центр № 229 29.10.2008 8 с. Дзвеняче
Тетіївського району
вул.. Леніна, 21 Тел.2-04-30
Колосовська Валентина Петрівна Дзвеняцьке НВО «ЗОШ І-ІІ ст.- дит. сад.», директор
Дібрівська сільська організація Політичної партії Єдиний Центр № 245 29.10.2008 11 с. Дібрівка
Тетіївського району
вул.. Степова, 15
Маліневська Любов Іванівна Дібрівська ЗОШ І-ІІ ст., вчитель історії
Дубинська сільська організація Політичної партії Єдиний Центр № 248 29.10.2008 9 с. Дубина
Тетіївського району
вул.. Щорса, 9а
Стахурська Тетяна Михайлівна Дібрівська ЗОШ І-ІІ ст., вчитель математики
Кашперівська сільська організація Політичної партії Єдиний Центр № 238 29.10.2008 11 с. Кашперівка
Тетіївського району
вул.. Толстого, 25
Демченко Роман Васильович
Кашперівський первинний осередок Політичної партії Єдиний Центр № 100 25.11.2008 8 с. Кашперівка
Тетіївського району
вул.. Юннатів, 8
Момот Сергій Володимирович
Клюківська сільська організація Політичної партії Єдиний Центр № 243 29.10.2008 9 с. Клюки
Тетіївського району
вул.. Леніна, 12
Корж Катерина Михайлівна Клюківська ЗОШ І-ІІ ст., вчитель зарубіжної літератури
Кошівська сільська організація Політичної партії Єдиний Центр № 256 25.11.2008 10 с. Кошів
Тетіївського району
вул.. Леніна, 8
Цімох В’ячеслав Павлович Кошівська ЗОШ І-ІІ ст., директор
Михайлівська сільська організація Політичної партії Єдиний Центр № 247 29.10.2008 5 с. Михайлівка
Тетіївського району
вул.. Центральна, 22
Уварова Руслана Дмитрівна
Ненадихівська сільська організація Політичної партії Єдиний Центр № 237 29.10.2008 9 с. Ненадиха
Тетіївського району
вул.. Шевченка, 12
Кулакевич Василь Леонідович Ненадихівська ЗОШ І-ІІ ст., заступник директора
Погребівська сільська організація Політичної партії Єдиний Центр № 246 29.10.2008 6 с. Погреби
Тетіївського району
вул.. Ювілейна, 22
Нев’єровська Ірина Іванівна Погребівська ЗОШ І ст., вчитель початкових класів
Одайпільська сільська організація Політичної партії Єдиний Центр № 255 25.11.2008 7 с. Одайполе
Тетіївського району
вул.. Ватутіна, 2
Бойко Валентина Савеліївна
П’ятигірська сільська організація Політичної партії Єдиний Центр № 235 29.10.2008 8 с. П’ятигори
Тетіївського району
вул.. Київська, 20
Єншина  Наталія Володимирівна П’ятигірська ЗОШ І-ІІІ ст.., заст.. директора
П’ятигірський первинний осередок Політичної партії Єдиний Центр № 99 25.11.2008 10 с. П’ятигори
Тетіївського району
вул.. Леніна, 12
Рудницька Людмила Євгеніївна
Росішківська сільська організація Політичної партії Єдиний Центр № 230 29.10.2008 9 с. Росішки
Тетіївського району
вул.. 60-річчя Жовтня, 31
Горишевська Ірина Юзефівна
Скибинецька сільська організація Політичної партії Єдиний Центр № 250 03.11.2008 5 с. Скибинці
Тетіївського району
вул.. Миру, 5
Іванюта Катерина Миколаївна
Стадницька сільська організація Політичної партії Єдиний Центр № 231 29.10.2008 8 с.Стадниця
Тетіївського району
вул.. Леніна, 21
Мамчур Олександр Миколайович
Степівська сільська організація Політичної партії Єдиний Центр № 249 03.11.2008 6 с. Степове
Тетіївського району
вул.. Площа Слави, 2
Коробко Тетяна Іванівна Степівське НВО «ЗОШ І-ІІ ст.. – дитсадок», директор
Софіпольська сільська організація Політичної партії Єдиний Центр № 252 25.11.2008 6 с. Софіполь
Тетіївського району
вул.. Шевченка, 2
Білокінь Андрій Миколайович
Тайницька сільська організація Політичної партії Єдиний Центр № 251 03.11.2008 7 с. Тайниця
Тетіївського району
вул.. Леніна, 10
Квашук Галина Іванівна
Теліжинецька сільська організація Політичної партії Єдиний Центр № 241 29.10.2008 7 с. Теліжинці
Тетіївського району
вул.. Леніна, 5
Рибак Юрій Петрович
Хмелівська сільська організація Політичної партії Єдиний Центр № 254 25.11.2008 8 с. Хмелівка
Тетіївського району
вул.. Леніна, 2
Любимий Віталій Романович
Черепинська сільська організація Політичної партії Єдиний Центр № 242 29.10.2008 10 с. Черепин
Тетіївського району
вул.. Шкільна, 9
Мельник Микола Васильович
Черепинківська сільська організація Політичної партії Єдиний Центр № 253 25.11.2008 11 с. Черепинка
Тетіївського району
вул.. Леніна, 9
Андрущук Микола Васильович
Всього 35 382
35 Партія „Єдина Україна” Губський Тетіївська районна організація   партії „Єдина Україна” Київської області № 157 22.10.2004 56 м.Тетіїв, вул..Свердлова,18А кв.4 тел. 5-25-71 Коробко Лариса Віталіївна Приватний підприємець
Всього 1 56
36 Політична партія «Сильна Україна» Тетіївська районна організація  Політичної  партії «Сильна Україна» № 158 04.01.2005 11 м.Тетіїв,
вул..Карла Маркса, 86
Вишняк Юрій Леонідович Приватний підприємець
Всього 1     11      
37 Політична партія „Совість України” Тетіївська районна організація  Політичної партії „Совість України” № 165 20.05.2005 5 М.Тетіїв вул.Свердлова,18 кв.16 Тел. 5-36-47 Цісельська Євдокія Савеліївна ТОВ „Ресурс”, Володарський район, маркшейдер
Всього 1     5      
38 Республіканська партія України Тетіївська районна організація   Республіканської партії України № 180 06.07.2005 29 м.Тетіїв вул.. Цвіткова, 18, кв. 8 тел. 5-20-73 Криворученко Олег Васильович Тимчасово не працює
Височанський первинний осередок Республіканської партії України № 45 03.10.2005 4 с. Високе Тетіївського району вул.. Леніна, 5 Качанюк Віктор Володимирович Тимчасово не працює
Голодьківський  первинний осередок Республіканської партії України № 67 24.11.2005 5 с.Голодьки Тетіївського району, вул..Шевченка,25 Камінська Надія Михайлівна Сільська рада, секретар
Денихівський первинний осередок Республіканської партії України № 46 03.10.2005 7 с. Денихівка Тетіївського району вул.. Л. Українки, 14/1 Мельник Жанна Борисівна Тимчасово не працює
Дзвеняцький  первинний осередок Республіканської партії України № 66 24.11.2005 6 с.Дзвеняче Тетіївського району, вул..Свердлова,16 Пастух Микола Максимович пенсіонер
Дібрівський первинний осередок Республіканської партії України № 19 30.08.2005 4 с. Дібровка Тетіївського району вул.. Будьонного, 29 Кравець Віра Володимирівна Тимчасово не працює
Кашперівський первинний осередок Республіканської партії України № 44 03.10.2005 3 с. Кашперівка Тетіївського району вул.. Леніна, 31 тел. 2-62-27 Пилявський Євгеній Федорович Пенсіонер
Клюківський первинний осередок Республіканської партії України № 43 03.10.2005 4 с. Клюки Тетіївського району Вул.. Ватутіна, 6 Клименко Віта Василівна Тимчасово не працює
Михайлівський  первинний осередок Республіканської партії України № 68 24.11.2005 4 с. Михайлівна Тетіївського району, вул..Центральна,7 Борисик Сергій Володимирович Тимчасово не працює
Ненадихівський первинний осередок Республіканської партії України № 17 30.08.2005 4 с. Ненадиха Тетіївського району вул..Бєлгород Дністровська, 43 Бойко Тетяна Петрівна Тимчасово не працює
П”ятигірський первинний осередок Республіканської партії України № 20 30.08.2005 4 с. П”ятигори Тетіївського району вул.. Радянська, 20 Заїка Марія Корніївна Пенсіонер
Степівський первинний осередок Республіканської партії України № 18 30.08.2005 4 с. Степове Тетіївського району вул.. Будьонного, 44 Тел. 3-11-78 Гарник Ганна Петрівна Пенсіонер
Всього 12 78
39 Партія пенсіонерів України Тетіївська районна організація  партії пенсіонерів України № 172 25.07.2005 18 м.Тетіїв,  вул.Київська ,5 тел. 5-10-08          5-19-93 Роюк Володимир Іванович Тетіївська ЗОШ І-ІІІ ст.. №4, вчитель
Всього 1 18
40 Партія розбудови, правозахисту недержавних організацій України – „Партія правозахисту” Тетіївська районна організація  Партії розбудови, правозахисту недержавних  організацій України - „Партія правозахисту” № 187 01.09.2005 15 м.Тетіїв, вул.. Гринчука, 12 тел. 5-28-84 Майструк Галина Леонідівна Тетіївська СЕС, дезінфектор
Тетіївська міська організація  Партії розбудови, правозахисту недержавних  організацій України - „Партія правозахисту” № 200 15.11.2005 9 м. Тетіїв, вул..Коцюбинського,1 кв.39 тел. 5-42-95 Мащенко Оксана Володимирівна Тимчасово не працює
П`ятигірський сільський осередок  партії розбудови, правозахисту недержавних  організацій України - „Партія правозахист” № 65 15.11.2005 8 с. П`ятигори Тетіївського  району, вул..Ватутіна,10 а Лазутко Віктор Сергійович Приватний підприємець
Всього 3 32
41 Політична партія «Наша Україна» Тетіївська районна організація Політичної партії „Наша Україна”  № 188 12.10.2005 38 с.Скибинці Тетіївського району вул..Польова, 7 тел. 3-31-32 Швалюк Микола Пилипович
Тетіївська міська організація Політичної партії „Наша Україна” №207 07.12.2005 62 м. Тетіїв вул. Дібрівська,33 Вольський Владислав Владиславович ЦРЛ, лікар
Бурківецька сільська організація Політичної партії „Наша Україна” № 204 07.12.2005 5 с. Бурківці Тетіївського р-ну вул.. Леніна, 23 Заєць Василь Іванович Тимчасово не працює
Голодьківська сільська організація Політичної партії „Наша Україна” № 217 10.01.2006 6 с. Голодьки Тетіївського району Вул.. Леніна, 3 Чаплинська Валентина Петрівна Голодьківська ЗОШ І-ІІ ступенів, вчитель
Горошківська сільська організація Політичної партії „Наша Україна” № 225 20.01.2006 5 с. Горошків Тетіївського р-ну Вул.. Нагірна, 12 Стасіневич Наталія Вікторівна Горошківська ЗОШ І-ІІІ ст., директор
Денихівська сільська організація Політичної партії „Наша Україна” № 223 18.01.2006 9 с. Денихівка Тетіївського р-ну Вул.. Шевченка, 26 кв. 7 Кобилянський Микола Юліанович Денихівська ЗОШ І-ІІІ ст., директор
Дзвеняцька сільська організація Політичної партії „Наша Україна” № 220 10.01.2006 8 с. Михайлівка Тетіївського р-ну Вул.. Центральна, 3 Бартош Ірина Анатоліївна Дзвеняцьке НВО «ЗОШ І-ІІ ст.. – дитсадок», вчитель
Дібрівська  сільська організація Політичної партії „Наша Україна” № 218 10.01.2006 7 с. Дібровка Тетіївського р-ну Вул.. Космонавтів, 50 Лизун Галина Антонівна Дібрівська ЗОШ І-ІІ ст.., вчитель
Кашперівська сільська організація Політичної партії „Наша Україна” № 206 07.12.2005 46 с. Кашперівка Тетіївського р-ну вул.. Леніна, 74 Гончар Людмила Олексіївна Кашперівська ЗОШ І-ІІІ ст.., директор
Кошівська сільська організація Політичної партії „Наша Україна” № 205 07.12.2005 5 с. Кошів Тетіївського р-ну вул.. Космонавтів, 20 Гасюк Марія Василівна с. Кошів, БК директор
Ненадихівська сільська організація Політичної партії „Наша Україна”  № 194 10.11.2005 21 с. Ненадиха Тетіївського району вул. Одеська, 28 Василенко Петро Михайлович ДП ДГ „Шевченківське”, електрик
П”ятигірський сільська організація Політичної партії „Наша Україна” № 224 18.01.2006 5 с. П”ятигори тетіївського р-ну Вул.. Комсомольська, 6 Войцехівська Інна Володимирівна Бібліотека с.П`ятигори, бібліотекар
Росішківська сільська організація Політичної партії „Наша Україна” № 222 18.01.2006 5 с. Росішки Тетіївського р-ну вул.. 60-річчя Жовтня, 39 Кузмінський Микола Павлович пенсіонер
Скибинецька сільська організація Політичної партії „Наша Україна” №210 12.12.2005 9 с. Скибинці Тетіївського району вул. Леніна, 2 Мазуренко Валентина Андріївна Скибинецька ЗОШ І-ІІ ст.., директор
Стадницька сільська організація Політичної партії „Наша Україна” № 221 10.01.2006 8 с. Стадниця Тетіївського р-ну Вул.. Жовтнева, 34 Миць Юлія Михайлівна Стадницьке НВО «ЗОШ І-ІІІ ст.. – дитсадок», завідуюча
Спепівська сільська організація Політичної партії „Наша Україна” № 219 10.01.2006 8 с. Степове Тетіївського р-ну Вул.. Ватутіна, 6 Коробко Тетяна Іванівна Степівське НВО «ЗОШ І-ІІ ст.. – дитсадок», директор
Тайницька сільська організація Політичної партії „Наша Україна” №209 12.12.2005 9 с. Тайниця Тетіївського району вул. Леніні, 47 кв. 1 Бут Галина Дмитрівна пенсіонер
Всього 17 256
42 Політична партія „Третя сила” Гаврилюк ВВ Тетіївська районна організація політичної партії „Третя сила”  № 192 04.11.2005 11 с.Денихівка Тетіївського району, вул..Шевченка, 154 тел. 3-54-79 Мельник  Ірина Василівна Редакція газети «Тетіївська земля», журналіст
Всього 1 11
43 Політична партія „Вперед Україно”   Тетіївська районна організація політичної партії „Вперед Україно” № 193 09.11.2005 9 с. Клюки Тетіївського району вул.. Леніна, 64 тел. 3-94-10 Ковальчук Петро Михайлович ПА „Промінь” голова правління
Всього 1 9
44 Українська партія „Зелена планета” Тетіївська районна партійна організація  Української партії „Зелена планета” № 195 11.11.2005 54 м.Тетіїв, вул. Цвіткова,38 тел. 5-19-40 Вольська Ванда Владиславівна Тетіївська ЦРЛ, районний лікар педіатр
Всього 1 54
45 Громадянська партія „ПОРА” Тетіївська районна організація  Громадянської партії „ПОРА” № 211 15.12.2005 4 м. Тетіїв
вул.. Леніна, 34, кв.9
Ківа Віталій Вікторович
Всього 1     4      
46 Українська республіканська партія „Собор” Тетіївська районна організація Української республіканської партії „Собор” № 212 16.12.2005 6 М. Тетіїв, вул.. Н. Левицького, 8 Щербата Олена Василівна продавець
  Всього 1     6      
47 Всеукраїнська Чорнобильська Народна Партія „За добробут та соціальний захист народу” Тетіївська районна організація Київської області Всеукраїнської Чорнобильської Народної Партії „За добробут та соціальний захист народу” № 227 13.02.2006 5 м.Тетіїв, вул. Якіра,8 Загородній Олексій Васильович пенсіонер
Всього 1 5
48 Демократична партія України Тетіївська районна організація Демократичної партії України № 228 02.07.2007 11 м.Тетіїв Пров.Космонавтів,18 5-41-44 Любаренко Людмила Анатоліївна Тетіївська ЗОШ І-ІІІ ст. №4, вчитель
Всього 1 11
49 Християнсько-демократична партія України   Тетіївська організація Християнсько-демократичної партії України № 10 20.08.1999 18 м. Тетіїв
вул.. Крючкова, 19, кв. 4
Бишовий Олександр Валентинович
Всього 1 18
50 Європейська партія України   Тетіївська районна організація політичної партії «Європейська партія України» № 257
19.03.2009
11 м. Тетіїв, вул.. Червоноармійська, 14 Горобець Андрій Миколайович
  Всього 1 11
51 Політична партія «Всеукраїнська партія «Дітей Війни»   Тетіївська районна організація політичної партії «Всеукраїнська партія «Дітей Війни» № 258 22.09.2009 10 м. Тетіїв,
вул.. Комсомольська, 3
Задорожний Олександр Степанович Тетіївська ЗОШ І-ІІІ ст. №4, вчитель
  Всього 1 10
52 Політична партія «Козацька Українська Партія»  

Тетіївська районна у Київській області партійна організація Політичної Партії «Козацька Українська Партія»

№ 259 12.10.2009 3 с. Голодьки
Тетіївського р-ну
вул.. 8-го Березня, 27
Родюк Василь Іванович
  Всього 1 3
53 Соціально-екологічна партія «Союз. Чорнобиль. Україна»   Організація Соціально-екологічної партії «Союз. Чорнобиль. Україна» № 260 14.10.2009 10 м. Тетіїв,
Цвіткова, 59
Болотний Василь Іванович ТОВ «ТЕТ-Авто», фельдшер
  Всього 1 10
54 Політична партія «Фронт змін»   Тетіївська районна організація Політичної партії «Фронт змін» № 261
30.01.2010

5

м. Тетіїв
вул.. Франка, 5
Корнійчук Наталія Іванівна Тетіївська ЗОШ І-ІІІ ст. №3, вчитель
  Всього 1  
55 Партія «Народна влада»   Тетіївська районна організація партії «Народна влада» в Київській області № 262
10.02.2010

15

м. Тетіїв
вул.. Леніна, 48
Тищенко Володимир Павлович Пенсіонер
  Всього 1

56 Політична партія «Українські соціал-демократи»   Тетіївська районна організація партії «Українські соціал-демократи» № 263
22.02.2010

6

м. Тетіїв
вул.. Леніна, 60, кв. 49
Павлунько Олена Петрівна Приватний підприємець
57 Всеукраїнське об’єднання «Свобода» 1 Тетіївська районна партійна організація Всеукраїнського об’єднання «Свобода» № 264 16.03.2010

7

м. Тетіїв, Леніна, 54 Панченко Сергій Володимирович Приватний підприємець
  Всього 1  
58 Політична партія «Нова країна» 1 Тетіївська районна організація Політичної партії «Нова країна» № 265
01.04.2010

6

м. Тетіїв, вул.. Горького, 9 тел.097-757-02-78 Миров Ігор Асефович Приватний підприємець
       
Всього 380

5 532


Фото № 35
Пятигірська школа
Пятигірська школа
Це та інші фото ви можете переглятути в розділі ФотоГалерея

Наші партнери
tetiiv
tetiiv
tetiiv
tetiiv
"Фронт змін" Арсенія Яценюка
Випадковий анекдот

Стук в дверь.
- Кто там?
- Смерть твоя!
- Пошла в жопу!!
- Так и запишем: Рак прямой кишки!!!

Учительница задала детям написать сочинение на тему "Как я провел выходной день".
Вовочка написал:
Проснулся, вытер х$й. Принял душ. Вытер х$й. Помог маме приготовить завтрак. Вытер х$й. Позавтракал. Вытер х$й. Пошел гулять. Вытер х$й. Вернулся. Вытер х$й. Пообедал. Вытер х$й. Поиграл в компьютер. Вытер х$й. Позвонил Маше, спросил уроки. Вытер х$й. Поделал домашку. Вытер х$й. Посмотрел телек. Вытер х$й. Поужинал. Вытер х$й. Лег спать.
Офигевшая учительница
- Вовочка, ты что болен, у тебя что какие-то выделения? Ты к врачу ходил?
- Да не Марь Ивановна со мной все в порядке. Просто отец в ГАИ работает, вечно какой-нибудь урод на двери "х$й" напишет.

Еще анекдотов >>
Хмельницьки національний Університет

 Український сертифікаційний центр 

 Представник центру в м.Тетіїв

 Романюк Сергій Миколайович

 тел.             096-949-89-39
Державні свята

Вчора: День працівників радіо, телебачення та зв'язку

через 2 дня 19.11.2018
День працівників гідрометеорологічної служби

через 3 дня 20.11.2018
Всесвітній день телебачення.

через 14 днів 01.12.2018
День працівників прокуратури

через 16 днів 03.12.2018
Міжнародний день інвалідів

через 18 днів 05.12.2018
День працівників статистики

через 19 днів 06.12.2018
День Збройних Сил України

Вся реклама, повідомлення, оголошення розміщуються БЕЗКОШТОВНО.
Загальна адреса для спілкування - admin@tetiiv.net. Телефон - 5-24-36.
При копіюванні інформації з цього сайту вказуйте джерело.