Інформаційний портал м.Тетіїв

Інформаційний портал м.Тетіїв

Головна сайтуДошка оголошеньФорум
Служба знайомствФотоГалереяГостьова книга
На сайті працює служба поздоровлень жителів Тетіївського району з Днем народження. Кожна організація має змогу добавити в базу власних працівників. Це може зробити кожен бажаючий. Зв`язуйтесь з нами.
Вітаємо!

Через 2 дня, 23.03.2018
святкуватиме свій
День народження


Наконечний
Василь Іванович

Начальник управління праці та соціального захисту населення Тетіївської райдержадміністрації. Депутат Тетіївської міської ради, член виконавчого комітету. Член Партії регіонів. Нагороджений медаллю „За воинскую доблесть”. Член комісії з питань охорони здоров'я, освіти, культури та спорту, соціального захисту населення.


Через 3 дня, 24.03.2018
святкуватиме свій
День народження


Безуглий
Петро Сергійович

Керівник штабу медичної служби цивільної оборони Тетіївського району. Депутат Тетіївської районної ради двох скликань. Член соціалістичної партії України. Член комісії з питань законності і правопорядку.
Карта району.
Частина 1, Частина 2

Свята у світі

Завтра: Всесвітній день водних ресурсів

через 1 день 22.03.2018
Всесвітній день водних ресурсів

через 2 дня 23.03.2018
Всесвітній метеорологічний день

через 3 дня 24.03.2018
Всесвітній день боротьби із туберкульозом

через 6 днів 27.03.2018
Міжнародний день театру

через 17 днів 07.04.2018
Всесвітній день здоров'я

через 33 днів 23.04.2018
Всесвітній день книг та авторського права

Історична довідка
фінансового відділу Тетіївської районної Ради народних депутатів
Київської області та Тетіївської МДПІ.


         Районний фінансовий відділ був створений в 1930 році.
Основним завданням фінвідділу було здійснювати контроль фінансової діяльності установ та підприємств, а також введення в життя оподаткування. Районний фінансовий відділ підпорядковувався облфінвідділу та райвиконкому.
В роки Вітчизняної війни (1941-1943) робота фінансового відділу була перервана.
В січні місяці 1944 року після звільнення територіїї Тетіївського району від німецьких окупантів, фінвідділ відновив свою роботу. В склад фінансового відділу входили інспекції: державних прибутків, податків, бюджету.
З 1 березня 1956 року до складу районного фінансового відділу було віднесено Уповмінзаг (уповноважений Міністерства заготівель району, а також штати агентів та інспекторів натуральних постачань, які займалися державними заготівками з населення).
В 1945 році апарат районного фінансового відділу нараховував в своєму складі 54 штатних одиниці, в 1956 році – 35 шт.одиниць, в 90 роках- 17 шт.одиниць.
Державна податкова інспекція по Тетіївському району була створена в відповідності з постановою Верховної Ради Союзу Радянських Соціалістичних Республік від 21 травня 1990 року. Державна податкова інспекція по Тетіївському району – є юридичною особою, має самостійний кошторис видатків, поточні рахунки в установах банків, печатку, штамп.
З 2001 по 2004р. відбулися такі зміни у назві та структурі Тетіївської МДПІ. На початок 2001 року було Тетіївське відділення Ставищенської МДПІ. На виконання наказу ДПА України від 04.03.2002 №91 «Про внесення змін до наказу ДПА України від 23.06.1998 №301 «Про створення міжрайонних та об»єднаних державних податкових інспекцій» та наказу ДПА в Київській області від 20.03.2002 року №81 «Про створення Тетіївської міжрайонної державної податкової інспекції» на базі Ставищенської міжрайонної державної податкової інспекції створено Тетіївську міжрайонну державну податкову інспекцію з центром у м. Тетієві. Установлено, що Тетіївська МДПІ є правонаступницею ліквідованої Ставищенської МДПІ та створено у смт. Ставище відділення Тетіївської МДПІ.


Фото № 84
випуск 2009. СШ2. 25 червня.
випуск 2009. СШ2. 25 червня.
Це та інші фото ви можете переглятути в розділі ФотоГалерея

Наші партнери
tetiiv
tetiiv
tetiiv
tetiiv
"Фронт змін" Арсенія Яценюка
Випадковий анекдот

Эта дивная история произошла с моей подругой. Может с кем-то такое и приключалось если да, Вы конечно меня поймете.
Моя подруга добрейший души человек, по настоянию родителей приобрела себе мобильный телефон, это произошло в том году, когда телефоны были большой редкостью, а сотовая связь вообще считалась чем-то сверхестественным.

Так вот. Гуляла она где-то на природе, на берегу живописной реки Днепр (Киев), где полно атракционов, маленьких детей, собачек и конечно ресторанчиков под открытым небом. Но к сожелению такое понятие как биотуалет в то время видимо отсуствовало, и туалетом называлось странное строение, которое когда-то было белым. Просто с потрясным ароматом, от которого на глаза наворачиваются слезы и после посещения которого хочется просто срочно в баньку. Моя подруга конечно знала это, но почемуто все равно пошла прихватив с собой новенький мобильный телефон видимо чтобы не потерятся в зловониях. И естественно он у нее упал в дырочку, в этом самом туалете, но там было не глубоко и она какимто образ выудила его от туда. За то время пока она пыталась достать телефон он впитал в себя все те выделения, что оставила после себя прекрасная половина человечества на протяжении всего существования данного строения. Достала мобильник, Слава Богу. Вернувшись к друзьям и расказав, что произошло очень долго смеялась, но телефон то не работает, что делать никто не знал. Но какойто умник посоветовал, чтобы вытянуть из телефона всю влагу ему надо полежать какое-то время в САХАРЕ. Что моя подруга и сделала.
Через день телефон не работал все равно, и она всетаки понесла его в сервисный центр. Приятный менеджер встретил ее с улыбкой и взявши телефон в руки поинтерисовался почему он липкий. Подруга ответила, потомучто в сахаре лежал, менеджер улыбнулся еще шире и с восклицанием, так он у Вас сладенький лизнул пару раз телефончик. Надо было видеть лицо моей подруги. Но надо было видеть лицо менеджера, когда она ему сообщила, что перед этим он валялся час в говне.

Штирлиц шел по улице. Вдруг видит - двое грабят прохожего. Штирлиц
бросился на выручку... Выручку пришлось делить на троих.

Еще анекдотов >>
Хмельницьки національний Університет

 Український сертифікаційний центр 

 Представник центру в м.Тетіїв

 Романюк Сергій Миколайович

 тел.             096-949-89-39
Державні свята

через 2 дня 23.03.2018
Всеукраїнський день працівників культури

через 2 дня 23.03.2018
Всесвітній день книги і авторського права

через 4 дня 25.03.2018
День Служби безпеки України

через 5 днів 26.03.2018
День Внутрішніх військ МВС України

через 6 днів 27.03.2018
День театру

через 11 днів 01.04.2018
День сміху.

Вся реклама, повідомлення, оголошення розміщуються БЕЗКОШТОВНО.
Загальна адреса для спілкування - admin@tetiiv.net. Телефон - 5-24-36.
При копіюванні інформації з цього сайту вказуйте джерело.