Інформаційний портал м.Тетіїв

Інформаційний портал м.Тетіїв

Головна сайтуДошка оголошеньФорум
Служба знайомствФотоГалереяГостьова книга
На сайті працює служба поздоровлень жителів Тетіївського району з Днем народження. Кожна організація має змогу добавити в базу власних працівників. Це може зробити кожен бажаючий. Зв`язуйтесь з нами.
Вітаємо!

Через 5 днів, 26.09.2018
святкуватиме свій
День народження


Дворковий
Анатолій Андрійович

Начальник Тетіївської міжрайонної державної податкової інспекції. Депутат районної ради. Член Партії регіонів. Член комісії з питань законності і правопорядку.


Через 9 днів, 30.09.2018
святкуватиме свій
День народження


Безугла
Надія Василівна

Начальник Тетіївського районного відділення НАСК „Оранта”. Депутат Тетіївської міської, трьох скликань Тетіївської районної рад. Відмінник народної освіти УРСР. Член Партії регіонів. Член комісії з питань соціально-економічного та культурного розвитку.
Карта району.
Частина 1, Частина 2

Свята у світі

Сьогодні: Міжнародний день миру. Відзначається за рішенням Генеральної Асамблеї ООН як день глобального закінчення вогню, воєнних дій та відмови від насильства

через 4 дня 25.09.2018
Всесвітній день моря. Один з міжнародних днів у системі ООН

через 10 днів 01.10.2018
Міжнародний день людей похилого віку.Проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1990 році

через 10 днів 01.10.2018
Міжнародний день музики. Проголошено у 1975 році за рішенням ЮНЕСКО

через 10 днів 01.10.2018
Всесвітній день середовища проживання

через 11 днів 02.10.2018
Всесвітній день архітектури. Засновано Міжнародною спілкою архітекторів

через 13 днів 04.10.2018
Всесвітній день тварин. Проголошено з метою підвищення громадськістю свідомості щодо необхідності захисту навколишнього середовища та з метою активного захисту тварин22 февраля 2012

Подарунок школі від депутатів
Шкільний вік - вельми відповідальний період в житті людини, оскільки в цей час продовжується формування його організму, і від того, наскільки зручні парта, стіл і стілець, залежать не лише постава і зір, але і багато психологічних аспектів, таких, як увага і повнота засвоєння учбового матеріалу.

читати повністю
категорія: ФРОНТ ЗМІН Арсенія Яценюка / переглядів: 1594 / коментарі (2) / рейтинг: 3

4 декабря 2011

Київ, Михайлівська площа, Субота, 03 грудня 2011 року
Тетиев_и_Тетиевский_район

Без коментарів. Коментувати повинні всі ви. Приєднуйтесь.

читати повністю
категорія: ФРОНТ ЗМІН Арсенія Яценюка / переглядів: 1491 / коментарі (4) / рейтинг: 5

11 марта 2011

Конкурс малюнків до дня 8 березня.
Тетиев А чи знаєте ви скільки малюнків створюється учнями шкіл на уроках малювання, в позакласній роботі чи взагалі для власного задоволення? Більшість не знає і не бачить їх взагалі. Але ситуацію можна змінити, якщо кращі роботи виставляти на загальний огляд в мережі інтернет.

читати повністю
категорія: ФРОНТ ЗМІН Арсенія Яценюка / переглядів: 1316 / рейтинг: 5

5 марта 2011

8 Березня
тетиев

Шановні жінки!

Бажаємо з роси й води - на довгу сотню літ,
Дзвінкого щастя, благ людських по вінця,
Здоров'я шлем міцнього, як граніт,
Щоб теплих весен сонячні проміння
Будили в серці ніжні почуття,
Щоб не торкалась скронь землі пороша,
Щоб ви пройшли через усе життя,
Такі привітні і хороші!


Тетіївська районна організація
політичної партії "Фронт змін".


категорія: ФРОНТ ЗМІН Арсенія Яценюка / переглядів: 0 / рейтинг: 0

4 января 2011

Зустріч активістів районного осередку ПП «Фронт Змін»
3 січня 2011 року в м.Тетіїв відбулась чергова зустріч активістів районного осередку ПП «Фронт Змін» присвячена аналізу подій 2010 року та затвердження планів роботи на 2011 рік. І хоча цей день був офіційно вихідним, на зустріч прибули майже всі запрошені.

читати повністю
категорія: ФРОНТ ЗМІН Арсенія Яценюка / переглядів: 1421 / рейтинг: 5

31 декабря 2010

Вітаємо з Новим роком!

категорія: ФРОНТ ЗМІН Арсенія Яценюка / переглядів: 0 / рейтинг: 0

21 декабря 2010

Робота "Фронту змін" в нашому районі

18 грудня 2010 року в Тетієві відбулось чергове зібрання активістів районної організації "Фронт змін". Головним питанням зборів була підготовка до проведення загально-районної конференції, яка запланована на кінець січня 2011 року.


читати повністю
категорія: ФРОНТ ЗМІН Арсенія Яценюка / переглядів: 981 / рейтинг: 5

3 декабря 2010

Організація партії знизу.

Сьогодні навіть не можу напевне згадати - як я став прихильником А.Яценюка. Це був січень 2009 року. Перша поява повідомлення про створення громадської організації "Фронт змін". Перший заклик до фінансової підтримки. Перші стихійні зібрання прихильників. В мороз, сніг, всі приїздили в Київ, на лівий берег, орендували за власні кошти зал, спілкувались, сперечались, висували лідерів. Було цікаво і захоплююче. Так починалась організація партії знизу. Так запропонував її створювати лідер партії....


читати повністю
категорія: ФРОНТ ЗМІН Арсенія Яценюка / переглядів: 1210 / коментарі (3) / рейтинг: 5

10 ноября 2010

Виступ А.Яценюка на сайті KORRESPONDENT.NET
Сьогодні я мав змогу побачити вживу інтрнет-конференцію А.Яценюка, яку він дав на сайті Корреспондент.NET. Всі мали можливість задати лідеру Фронту Змін свої питання. Взагалі дуже цікаво вийшло.

читати повністю
категорія: ФРОНТ ЗМІН Арсенія Яценюка / переглядів: 1220 / коментарі (-1) / рейтинг: 4

2 ноября 2010

Виступ А.Яценюка на ICTV по результатах виборів

Хоча ще вибори не закінчились і офіційні результати не оприлюднені але хочу привітати всіх Тетіївчан, які змогли витримати черги на виборчих дільницях і віддати свій голос за "Фронт змін" А.Яценюка. І хоча це, з одного боку, тільки "капля в морі" :) але з іншого - це великий крок вперед. І, можливо, це майбутнє України.
Також всім пропоную переглянути відеоролик запису виступу Яценюка на "Свободі слова"...

На мою думку - дуже цікавий матеріал....

читати повністю
категорія: ФРОНТ ЗМІН Арсенія Яценюка / переглядів: 2426 / рейтинг: 0

20 октября 2010

Зібрання "Фронту змін" в м.Київ
 

А.Яценюк.
Наше завдання - розбудова сильної партії.

Минулими вихідними в Києві, в будинку офіцерів відбулась зустріч кандидатів до різних рівнів на виборах від Київського обласного осередку "Фронту змін" з лідером партії. Арсенієм Яценюком. Відразу скажу - зустріч залишила в усіх найкращі спогади. Ми всі почули про цілі і завдання, які Яценюк ставить перед кандидатами. Виступ проходив без трибун, без "читання з папірця", без зайвої офіційності. Це говорить, що ми всі бачили справжнього лідера, який може підняти "бойовий дух" і направити сили майбутніх депутатів в потрібний напрямок.

P.S.
Всі матеріали власні. Тому якість фото- та відеоматеріалу обмежена умовами приміщення та власними навичками:). Але, я вважаю, головне - це можливість донести до кожного Тетіївчанина інформацію про лідера "Фронту змін". А вирішувати вам....читати повністю
категорія: ФРОНТ ЗМІН Арсенія Яценюка / переглядів: 1501 / рейтинг: 5

28 сентября 2010

Районна конференція Фронту Змін

27 вересня в приміщенні актового залу СШ№3 відбулася конференція Тетіївської районної організації Політичної партії «Фронт Змін». Участь  в конференції взяли 30 осіб, членів партії «Фронт Змін». Вела конференцію голова районної організації Корнійчук Наталія Іванівна.

 


читати повністю
категорія: ФРОНТ ЗМІН Арсенія Яценюка / переглядів: 1107 / рейтинг: 3.25

15 сентября 2010

Перше зібрання прихильників ФРОНТУ ЗМІН Тетіївщини


Тетиев_и_Тетиевский_район 14 вересня 2010 року у міському парку м.Тетіїв була проведена перша зустріч активістів та прихильників руху ФРОНТУ ЗМІН Арсенія Яценюка. Місце зустрічі було вибрано вдало, що дало можливість всім присутнім жителям, що відпочивали в той час у місцевому парку бачити збори. Тетиев_и_Тетиевский_район Вела збори місцевий лідер ФЗ - керівник районної організації Корнійчук Наталія Іванівна. Спочатку була вступна розповідь про стан справ в житті районної організації. Так, як і декларував свою позиція А. Яценюк, осовним завданням будь-якої місцевої організації - це створення структури "знизу", використовуючи потенціал місцевого осередку і її членів. Як на мою думку, це є основною відмінністю від інших партій і рухів, які в основному опираються в роботі на підтримку з обласних організацій. Звісно, це суттєво ускладнює як саму організацію партії і підготовку її до місцевих виборів. Але в свою чергу це і великий "плюс" - при такому підході в організації залишаться лише прихильники, які будуть працювати на користь організації не лише в передвиборчий період і за додаткові кошти а в будь-який час і загальних умовах.
З інших питань, що підіймались на зборах - це висування кандидатів на місцеві вибори і обговорення кандидатів на участь в обласній конференції, що відбудеться у м. Київ 27.09 та 02.10 цього року.
Також в загальних рисах окреслено плани по проведенню передвиборчої агітації, розширенню мережі сільських організацій, проведенню районних зборів прихільників Фронту Змін.

Всі обговорення на цю тему у нас на форумі.

категорія: ФРОНТ ЗМІН Арсенія Яценюка / переглядів: 0 / рейтинг: 0

12 апреля 2009

Інтернет конференція А.Яценюка
По даному посиланню ви можете подивитись інтернет конференцію А.Яценюка, яку він дав 6 ківтня 2009 року на сайті "Фронту змін". Цікаво і корисно. Мені особисто сподобалось.

категорія: ФРОНТ ЗМІН Арсенія Яценюка / переглядів: 1459 / коментарі (-1) / рейтинг: 0Погода в Тетієві
Слайдшоу Tetiiv.NET
Фото № 40
День Авганітану. Свято вшанування памяті воїна Лантушенка в Горошківській школі
День Авганітану. Свято вшанування памяті воїна Лантушенка в Горошківській школі
Це та інші фото ви можете переглятути в розділі ФотоГалерея

Наші партнери
tetiiv
tetiiv
tetiiv
tetiiv
"Фронт змін" Арсенія Яценюка
Випадковий анекдот

Воспитатель в детсаде помогает мальчику натянуть ботинки. Он попросил помочь, и здесь было над чем повозиться: ботинки застряли где-то на полпути, и ни туда, ни сюда... Когда воспитательница, наконец, натянула второй ботинок, пот с неё лил градом. Она готова была рыдать, когда этот мелкий выдал:
- А они не на той ноге!
Действительно, правый ботинок был на левой ноге, а левый на правой... Снять ботинки было не легче, чем надеть... Воспиталка еле сдерживала себя, натягивая правый ботинок теперь уже на правую ногу. И тут пацан объявляет:
- Это не мои ботинки!
Она с силой прикусила язык, чтобы не наорать ему в рожу "Что ты раньше молчал-то???!!!" И снова она полчаса маялась, пытаясь стянуть эти ужасные ботинки. Когда ей это всё же удалось, он сказал:
- Это ботинки моего брата. Мама заставила меня носить их.
Воспиталка уже не знала, смеяться ей или плакать. Собрав последние силы и терпение, она всё же натянула ботинки снова и спросила:
- А где твои варежки?
На что мальчик ответил:
- Я запихал их в носки ботинок...
Суд над воспитательницей начнётся на следующей неделе.

Недавно была расскрыта группа мошенников, подделывающих прокладки. Эти мерзавцы приклеивали крылышки к горчичникам!

Еще анекдотов >>
Хмельницьки національний Університет

 Український сертифікаційний центр 

 Представник центру в м.Тетіїв

 Романюк Сергій Миколайович

 тел.             096-949-89-39
Державні свята

Вчора: День працівників лісу

Сьогодні: Міжнародний день миру

Завтра: День партизанської слави

через 1 день 22.09.2018
День партизанської слави

через 6 днів 27.09.2018
Всесвітній день туризму

через 6 днів 27.09.2018
День машинобудування

через 9 днів 30.09.2018
Всеукраїнський день бібліотек

через 10 днів 01.10.2018
Міжнародний день людей похилого віку

через 10 днів 01.10.2018
Міжнародний день музики

Вся реклама, повідомлення, оголошення розміщуються БЕЗКОШТОВНО.
Загальна адреса для спілкування - admin@tetiiv.net. Телефон - 5-24-36.
При копіюванні інформації з цього сайту вказуйте джерело.