Інформаційний портал м.Тетіїв

Інформаційний портал м.Тетіїв

Головна сайтуДошка оголошеньФорум
Служба знайомствФотоГалереяГостьова книга
На сайті працює служба поздоровлень жителів Тетіївського району з Днем народження. Кожна організація має змогу добавити в базу власних працівників. Це може зробити кожен бажаючий. Зв`язуйтесь з нами.
Вітаємо!

Через 5 днів, 26.09.2018
святкуватиме свій
День народження


Дворковий
Анатолій Андрійович

Начальник Тетіївської міжрайонної державної податкової інспекції. Депутат районної ради. Член Партії регіонів. Член комісії з питань законності і правопорядку.


Через 9 днів, 30.09.2018
святкуватиме свій
День народження


Безугла
Надія Василівна

Начальник Тетіївського районного відділення НАСК „Оранта”. Депутат Тетіївської міської, трьох скликань Тетіївської районної рад. Відмінник народної освіти УРСР. Член Партії регіонів. Член комісії з питань соціально-економічного та культурного розвитку.
Карта району.
Частина 1, Частина 2

Свята у світі

Сьогодні: Міжнародний день миру. Відзначається за рішенням Генеральної Асамблеї ООН як день глобального закінчення вогню, воєнних дій та відмови від насильства

через 4 дня 25.09.2018
Всесвітній день моря. Один з міжнародних днів у системі ООН

через 10 днів 01.10.2018
Міжнародний день людей похилого віку.Проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1990 році

через 10 днів 01.10.2018
Міжнародний день музики. Проголошено у 1975 році за рішенням ЮНЕСКО

через 10 днів 01.10.2018
Всесвітній день середовища проживання

через 11 днів 02.10.2018
Всесвітній день архітектури. Засновано Міжнародною спілкою архітекторів

через 13 днів 04.10.2018
Всесвітній день тварин. Проголошено з метою підвищення громадськістю свідомості щодо необхідності захисту навколишнього середовища та з метою активного захисту тварин

Блог адміна

Часто виникають ситуації, коли є бажання і необхідність висловити думку особисто від себе, поділитись власним досвідом. І щоб все було прозоро і зрозуміло, я їх відокремлю в особистий блог.
Спробуємо :)


7 ноября 2012

Подорож на Лігу Чемпіонів
Тетиев_и_Тетиевский_район Ще добу тому навіть не здогадувався, що потраплю на матч Ліги Чемпіонів. Але обставини склались так, що вчора я зміг особисто бути присутнім на цій події. І хоча сам зміст гри не вразив але атмосфера на новому стадіоні - це щось :)).

читати повністю
категорія: Блог Адміна / переглядів: 2386 / рейтинг: 4.71

2 октября 2012

Наші земляки на шляху до Верховної ради :)

Щойно випадково знайшов на просторах Інтернету. Душа радіє за наших земляків....
.
Тетиев_и_Тетиевский_район

категорія: Блог Адміна / переглядів: 0 / рейтинг: 0

1 октября 2012

Вибори 2012, погляд збоку.
Вибори Тетіїв
Ось і почався жовтень. Цього року він буде незвичайним. Раз на 5 років наша країна та її жителі обирають представників народу до Верховної ради України. В будь якому разі ми всі надіємось що це роблять виключно голоси виборців.

читати повністю
категорія: Блог Адміна / переглядів: 2137 / коментарі (2) / рейтинг: 1

15 августа 2012

Аматорське відео
Минулого року випала можливість зняти нічне відео з грозою. Вийшло не погано як для звичайної "мильниці" Olympus. Викладую лише зараз....


категорія: Блог Адміна / переглядів: 0 / рейтинг: 0

12 августа 2012

Olympus SP600uz - якість за помірні кошти
Вже рік користуюсь цим фотоапаратом. До цього був також Olympus? який вірою і правдою "прослужив" 8 років, залишивши на згадку тисячі фото і відео. І хоча відео зберігалось в форматі без звукового супроводу, але то були такі часи....
Зараз інші. І вимоги також. Тому дуже приємно констатувати, що за весь рік роботи з новим апаратом зауважень до нього не виникало ніяких. Якісне фото і відео.

Особливу увагу заслуговує режим SuperMacro - дійсно, вражаюча якість відео і особливо звуку. Перегляньте самі.Тому всім раджу такий фотоапарат. Не пожалкуєте.

категорія: Блог Адміна / переглядів: 0 / рейтинг: 0

25 июля 2012

просто клас...

Зараз вкрай рідко кого здивуєш новиною з Ютуба. Але цей виступ сподобався. Навіть не стільки сама музика, скільки загальна організація виступу. Ну це, звісно, собисто мені. Переглянув з початку і до кінця.... Чого і вам всім бажаю.категорія: Блог Адміна / переглядів: 0 / рейтинг: 0

21 июня 2012

Інформація для роздумів
Тетиев_и_Тетиевский_район

Граждане Украины гордятся тем, что очередной чемпионат Европы по футболу проводится на территории нашей страны.
5 лет назад мы завоевали это право, хорошо подготовились к большому спортивному международному празднику. С открытой душой, щедрым украинским гостеприимством принимаем лучшие футбольные команды Европы и их болельщиков. Об этом в своем большинстве откровенно заявляют наши иностранные гости в беседах, интервью, в средствах массовой информации.

читати повністю
категорія: Блог Адміна / переглядів: 1698 / рейтинг: 5

16 февраля 2012

Особливості національної торгівлі АБО передпродажна підготовка товару

Тетиев_и_Тетиевский_район

Давно, давно я не наповнював власну сторінку. То часу не має, то матеріал не підходящий. Та і думки власні зараз не всіх цікавлять.Але недільний ранок, з його тріскучим, 30-градусним морозом, дав цікаву і корисну для всіх тему. Тема болюча але її варто підняти. Інакше всі ми так і залишимось "лохами". Ну яке ще тут слово можна придумати…

читати повністю
категорія: Блог Адміна / переглядів: 1553 / коментарі (7) / рейтинг: 5

2 декабря 2010

Тетіївський районний центр позашкільної освіти


Презентую вам початок роботи нового сайту Тетіївського районного центру позашкільної освіти. І хоча його стан ще далений від досконалого, є надія що почата робота буде продовжуватись. Тим більше що робота по його адмініструванню ведеться виключно силами працівників освіти. Тому запрошую всіх до перегляду.


категорія: Блог Адміна / переглядів: 1167 / коментарі (-1) / рейтинг: 0

4 ноября 2010

Місцеві вибори: фото на згадку


Багато цікавих фото можна було відзняти на протязі передвиборчої компанії 2010. Під час приїзду Кличка бачив таку ситуацію: школяр в кепці від "Удару" з надувним шаром і кульком від Слободяника просить Віталія розписатись на календарі від "Регіонів"! ... Ну що ще добавити: "і сміх і гріх".... Так що переглядайте "Агітацію" і не забувайте: - незабаром чергова виборча компанія до Верховної ради!


Всі фото в нашому фотоальбомі

категорія: Блог Адміна / переглядів: 1094 / коментарі (-1) / рейтинг: 0

10 сентября 2010

Місцеві вибори 2010
 

Нещодавно їхав у місцевій маршрутці по Тетіїву. І почув обговорення людей про агітацію напередодні місцевих виборів. І хоча зміст реклами був дещо інший і тема була в контексті "вплив усмішки на життєвий рівень середньостатистичного жителя нашого району" результату це не міняє. А питання було в людей одне: невже замовники реклами не розуміють, що вже інший час і одними гаслами авторитет не завоюєш. На все це витрачаються кошти (а можливо і бюджетні) а результат може бути з точністю до навпаки. Цими бігбордаим тільки настроїти виборця проти себе і можна!Т.я на фото бачимо рекламу різних партій і власників то вже ніхто не запідозрить це повідомлення як рекламне і агітаційне. Просто я, почувши все це, майже з усім погоджуюсь. Тому і хочеться почути думку пересічного Тетіївчанина про вплив такої зовнішньої реклами "на умы трудящихся!"

Відповідайте на форумі за даним посиланням.
 

категорія: Блог Адміна / переглядів: 0 / рейтинг: 0

22 июня 2010

Особливості нашої торгівлі

Тетиев_и_Тетиевский_район


Економічна ситуація в нашій країні спонукає людей все більше займатись підприємницькою діяльністю. Переважно це торгівля. І переважно торгівля
продовольчими товарами. Кількість торгових точок по нашому місту вже давно перевищила всі розумні межі. Магазини і кіоски розташовані один біля одного.
Це зазвичай "на руку" звичайному покупцеві - нормальна конкуренція ще нікому не шкодила. Але виникають ситуації, коли сама торгівля та її організація виходять за межі звичайної логіки. І тут вже виникає чисто "спортивний інтерес" - чому саме так організовано ставлення до торгівлі одним і тим же товаром у різних власників?

читати повністю
категорія: Блог Адміна / переглядів: 1505 / коментарі (22) / рейтинг: 5

17 мая 2010

Вибираємо оприскувач для саду та городу.
Нещодавно стикнувся з проблемою вибору оприскувача для саду та городу. Попередній "безслідно зник", ручним багато не напрацюєш та і витрати хімікатів на одиницю площі дуже великі (із за неякісного розпилення). Добавити ще постійне протікання, зручності в роботі, ...
Тетиев_и_Тетиевский_район


Загалом, вирішив я обновити цей необхідний (в усякому випадку мені особисто) засіб. Пройшовся по магазинах Тетієва. Звернувся за допомогою до Інету. Після пошуку і аналізу всіх пропозицій та відгуків на них, вималювалась наступна ситуація:
1. Дорогі (порядку 50$, європейські) - обговорювати не буду, т.я, сам купувати не збирався, в роботі не бачив. А відгуки? Вони, звісно, позитивні. Але і товар не дешевий.
2. Вітчизняні (Дніпропетровськ, тощо). Спробував. Не сподобались вони мені. Основний недолік - погане розпилення, зайва вага, постійне протікання. Та й, по відгукам, "це товар на 2 роки".

І от натрапив я на опис наступного оприскувача.

читати повністю
категорія: Блог Адміна / переглядів: 1594 / коментарі (2) / рейтинг: 5

10 мая 2010

Криниця, криниця, дай води напитись...
Ви вже маєте на подвір'ї криницю і повністю забезпечені водою для присадибної ділянки? Значить вам пощастило. А можливо і ви стикались із "кваліфікованими спеціалістами" місцевого рівня, які за помірну ціну зроблять вам все. Так і вода на подвір'ї буде і кошти з економите :-). Але насправді не все так робиться як обіцяється……

читати повністю
категорія: Блог Адміна / переглядів: 1722 / коментарі (4) / рейтинг: 5Погода в Тетієві
Слайдшоу Tetiiv.NET
Фото № 7
lkdqlkqdlklkqf
lkdqlkqdlklkqf
Це та інші фото ви можете переглятути в розділі ФотоГалерея

Наші партнери
tetiiv
tetiiv
tetiiv
tetiiv
"Фронт змін" Арсенія Яценюка
Випадковий анекдот

Ничто так не красит женщину как противогаз. У нее сразу делается идеально гладкая кожа и БОЛЬШИЕ БЛЕСТЯЩИЕ ГЛАЗА!

"Kozel - пиво с твоим характером"

Еще анекдотов >>
Хмельницьки національний Університет

 Український сертифікаційний центр 

 Представник центру в м.Тетіїв

 Романюк Сергій Миколайович

 тел.             096-949-89-39
Державні свята

Вчора: День працівників лісу

Сьогодні: Міжнародний день миру

Завтра: День партизанської слави

через 1 день 22.09.2018
День партизанської слави

через 6 днів 27.09.2018
Всесвітній день туризму

через 6 днів 27.09.2018
День машинобудування

через 9 днів 30.09.2018
Всеукраїнський день бібліотек

через 10 днів 01.10.2018
Міжнародний день людей похилого віку

через 10 днів 01.10.2018
Міжнародний день музики

Вся реклама, повідомлення, оголошення розміщуються БЕЗКОШТОВНО.
Загальна адреса для спілкування - admin@tetiiv.net. Телефон - 5-24-36.
При копіюванні інформації з цього сайту вказуйте джерело.