Інформаційний портал м.Тетіїв

Інформаційний портал м.Тетіїв

Головна сайтуДошка оголошеньФорум
Служба знайомствФотоГалереяГостьова книга
На сайті працює служба поздоровлень жителів Тетіївського району з Днем народження. Кожна організація має змогу добавити в базу власних працівників. Це може зробити кожен бажаючий. Зв`язуйтесь з нами.
Вітаємо!

Через 3 дня, 20.11.2018
святкуватиме свій
День народження


Денисюк
Сергій Михайлович

Керуючий справами виконавчого апарату Тетіївської районної ради. Депутат Тетіївської районної ради. Член Соціалістичної партії України. Голова профспілкової організації органів місцевого самоврядування району. Голова комісії з питань регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів.


Через 5 днів, 22.11.2018
святкуватиме свій
День народження


Шаламай
Андрій Миколайович

Консультант голови Тетіївської районної ради. Депутат Тетіївської районної ради. Член партії ”Сильна Україна”. Член комісії з питань бюджету та фінансів
Карта району.
Частина 1, Частина 2

Свята у світі

Вчора: Міжнародний день толерантності

Сьогодні: Міжнародний день студентів

через 4 дня 21.11.2018
Всесвітній день телебачення

через 4 дня 21.11.2018
Всесвітній день привітань

через 8 днів 25.11.2018
Міжнародний день боротьби за ліквідацію насилля по відношенню до жінок

через 14 днів 01.12.2018
Всесвітній день боротьби із СНІДом

через 15 днів 02.12.2018
Міжнародний день за відміну рабства

через 20 днів 07.12.2018
Міжнародний день цивільної авіації

Рослини Овна - для особистого успіху
Ехмея що виблискує; Ехмея смугаста; Колерія пушистоцветковая; Карликовий гранат; Садова герань; Азалія індійська і японська; Бегонія королівська; Молочай блискучий; Хавортія смугаста; Гусманія язичкова.
Овен - знак вогненний, гарячий, тому його рослини мають вогненні - червоні, бордові, рожеві або оранжеві - квіти і листя. Різкий, гострий Марс, керівник цим знаком, подарував Овнам колючі рослини. Самолюбний Овен любить бути помітним, тому його рослини - не маленького зростання.
Овен в Зодіаку символізує особу людини, "Я" кожного з нас і пов'язаний з особистими прагненнями кожної людини. Тому всі рослини Овна мають одну загальну і найсильнішу властивість: вони укріплюють наше внутрішнє "Я", допомагають нам стати сильною особою і можуть служити талісманами особистого успіху, досягнення своїх цілей.
Рослини Тельця - для багатого життя і фізичної витривалості
Фіалка узумбарская; Каланхоє Блосфельда; Каланхоємангина; Цикламен персидський; Бегонії декоративноцветущие: бульбова, багатоквіткова, зимоцветная; Глоксинія (синнингия прекрасна); Первоцвіт (примула); Ампельниє пеперомии.
Поліпшити фізичне і психічне самопочуття людям, народженим під знаком Тельця, очистити енергетику атмосферу в їх будинку допоможуть міцні, низькорослі, красиво квітучі рослини. Низьке зростання рослин цього знаку пов'язане з характером самого Тільця. Телець - перший із земних знаків в Зодіакальному крузі, а значить найбільш наближений до матеріальних сфер, до землі. Символічне зображення Тельця показує його занурена в землю. Низьке зростання рослин цього знаку пов'язане ще і з економністю Тельця.
Але звідки в Тельцеві красиві квіточки? Красуня Венера, що управляє цим знаком, подарувала їх йому. Всі рослини Тельця можна тримати в будинку як талісмани якщо не для багатої, то, принаймні, для забезпеченого життя. Телець - знак стабільного матеріального положення, і його рослини допоможуть нам добитися стабільності в матеріальній сфері. Окрім цього. Телець - знак фізичної сили і витривалості, тому всі рослини цього знаку можна тримати в будинку для підтримки сил свого організму.
Рослини близнюків - для дружби і навчання
Аспарагус перистий; Аспарагус густоцветковый; Аспарагус спаржевидный; Аспарагус Мейєра; Папороті; Плющі; Перисті пальми; Традесканції; Хлорофітум.
Близнюки — повітряний, легкий, найрухоміший знак Зодіаку. Управляє їм рухомий і мінливий Меркурій — планета повітряної стихії, що наділила Близнята в'юнкими рослинами і рослинами з пишним листям. У рослин близнюків досить дрібне або вузьке листя. Належать до близнюків і «атмосферні» бромелиевые, наприклад, тилландсии, що не потребують ні грунту, ні в поливі, що харчуються вологою і пилом атмосфери.
Рослини близнюків в першу чергу допоможуть людям, народженим під знаком близнюки, поліпшити своє фізичне і психічне здоров'я, очистити атмосферу в будинку. Близнюки — знак дружби, приятельських відносин. Будь-які рослини цього знаку можна мати удома як талісмани хороших відносин з друзями.
Близнюки — це і знак початкової освіти, тому його рослини добре мати в школах і удома як талісмани успішного навчання і швидкого засвоєння інформації.
Рослини Раки - для щастя в сім'ї
Аглаонема скромна; Агава американська, нитеносная; Лепеха злаковидный; Алое (столітник) деревовидне, остисте; Бегонія Месона; Гастерія бородавчаста; Діффенбахия чарівна; Каланхоє повстяне, бехарское; Кущуваті пеперомии: срібляста, плющелистная, зморщена; Молодило павутинове, крівля; Очиток толстолистный, красноокрашенный, Моргана, Адольфа; Пахифітум яйцеродний; Фуксія гибридая.
Рак - знак водної стихії, тому його рослини насыщены вологою, мають м'ясисті, соковиті стебла йшло листя, потребують рясного поливу. Знак Раки в житті кожної людини пов'язаний з будинком, з сім'єю, і багато рослин цього знаку живуть дружними сім'ями, утворюють компактні кущики.
Ці рослини перш за все допоможуть людям, народженим під знаком Раки, зберегти своє фізичне і психічне здоров'я, поліпшити атмосферу в будинку. Безліччю корисних для людини властивостей володіють рослини Раки, але є у всіх цих рослин одна загальна властивість. Як мовилося на початку, Рак завідує темою будинку, сім'ї людини, тому рослини цього знаку можна тримати удома людям будь-яких знаків Зодіаку як талісмани для щастя в сім'ї. Якщо ви хочете поліпшити відносини з родичами, хочете, щоб атмосфера будинку стала добрішою, посадите одне або декілька рослина цього знаку.
Рослини Льва - для успіхів в любові і творчествеАкалифа щетинистоволосистая; Амарантус хвостатий (щирица); Афеландра відкопилена; Бальзамін (недоторка); Гарденія жасминовидная; Зантедеськия ефіопська (калу); Кальцеолярія гібридна; Камелія японська; Мімоза сором'язлива; Пеларгонія (герань) царська; Роза китайська.
Царствений Лев наділений багатьма прекрасними рослинами, більшість з них красиво квітнуть. Цар завжди вибирає найкраще, і рослини Льва досить вимогливі до умов змісту.
Вогненним Льом управляє само Сонце, тому рослини цього знаку потребують хорошого освітлення. Всі рослини Льва найбільшою мірою корисні для людей, народжених під цим вогненним знаком. Ці рослини необхідні удома або на роботі Левам для підтримки емоційного і фізичного тонусу, для очищення енергетики атмосфери навколо них.
Немало корисних властивостей поміщено в рослинах Льва, але є у всіх них дві унікальні властивості, якими може скористатися людина будь-якого знаку Зодіаку. Лев і Сонце, що управляє ним, в астрології пов'язані з творчістю і високими відчуттями, справжньою любов'ю. Будь-які з рослин цього знаку можна мати удома як талісмани для успішної творчості і щастя в любові.
Рослини Деви - для підтримки здоров'я і розвитку интеллектаАукуба японська; Фатсия японська; Монстера делициоза; Філодендрон: що лазить, гитаровидный; Сциндапсус (потос, "чортовий плющ"): золотистий, розписний; Сингоніум; Циссус: антарктичний, різноколірний, смугастий; Роїциссус (берізка): капский, ромбічний; Драцена відігнута.
Земна Дева наділена багатьма сильними рослинами. Хоча Дева і земний знак, але управляє нею повітряний Меркурій, тому серед рослин цього знаку є в'юнкі ліани, рослини з гнучким стеблом і випускаюче повітряне коріння. Практична Дева володіє і деякими плодовими рослинами, наприклад, огірками, що самозапилюються, вирощуються в будинку не стільки ради декоративної краси, скільки з користю для столу.Всі рослини Деви приховують в собі енергію для підтримки хорошого емоційного і фізичного тонусу і очищення енергетики житла людей цього знаку.
У рослин земної, практичної Деви немало корисних для людини властивостей, але є два унікальних, скористатися якими може той, що народився під будь-яким із знаків Зодіаку.
Якщо Телець, перший земний знак, дає витривалість, то Дева - здоров'я. Хоча Дева і управляє конкретними органами в організмі людини, але її роль - підтримувати здоров'я всього організму. Назва цього знаку звучить брехливо. У Деве майже немає жіночності, швидше в ній більше чоловічих якостей, тверезого, раціонального розуму.
Рослини Деви наділяють людину розумністю, хорошим інтелектом. Будь-які з рослин цього знаку можна мати удома як талісмани для підтримки здоров'я і розвитку інтелекту, здібностей розуму.
Рослини Вагів - для партнерських відносин і розвитку тонкого вкусаАхименес гібридний; Азалія індійська (біла); Ананас: крупнохохолковый, приквітниковий; Зігокактус усічений (декабрист); Стручковий перець (мексиканський перець, різдвяний перець); Целозія перистия; Цеструм нічний; Хризантема мелкоцветковая; Цинерарія (хрестовик крон); Кодієум(кротон); Кроссандра волнистолистная; Куфея огняно-червона; Фатсия японська; Геліотроп гібридний; Гибіськус (китайська троянда); Гортензія крупнолиста; Лілія.
Веси — знак красивих, строгих форм, адже управляє їм Красуня-Венера, а строгий Сатурн виявляється в цим знаку найяскравіше. Венера дарил рослинам Вагів красивих квітів і плодів, строкато розфарбовує листя або закутує рослини ореолом привабливості, а Сатурн укріплює стебла, дозволяючи їм триматися прямо.
Рослини Вагів здатні принести велику користь не тільки людям, народженим під цим знаком. З численних корисних властивостей, властивих рослинам Вагів, виділимо два універсальних: вплив на партнерські відносини і допомогу в розвитку смаку. Гармонізувати партнерські відносини рослини навчив їх знак Зодіаку, адже Веси управляють саме цією областю людських відносин. А Сатурн і Венера подарували рослинам Вагів здатність розвивати в людях тонкий смак. Якщо Ви втомилися від неладів з чоловіком або з дружиною, з діловими партнерами, або хотіли б довести своє відчуття смаку до досконалості, посадите рослину цього знаку, навіть якщо ваш власний знак Зодіаку — зовсім не Веси. Відчуття партнерства, властиве цим рослинам, дозволить їм подружитися з Вами і допомогти налагодити відносини і гармонізувати ваш смак.
Рослини Скорпіона - для розвитку незвичайних здібностей
Кактуси; Дурман білосніжний; Стапелія строката; Алое колпачковидное; Горноколосник колючий; Драцена дракон; Гинура плетеносная; Олеандр; Фаукарія тигрова.
Характер рослин Скорпіона пов'язаний астрологічно з біблейським змієм-спокусником, тому більшість рослин цього знаку уміють виглядати вельми привабливо, таївши в собі при цьому смертельну отруту або виділяючи неприємний, дурманний запах. Скорпіон — знак водної стихії, соуправляемый (разом з Плутоном) вогненним, колючим Марсом, тому його рослини насыщены вологою і мають колючки. Підступний Скорпіон володіє і комахоїдними рослинами, правда, їх вирощувати удома дуже важко.
Скористатися корисними властивостями рослин Скорпіона можуть не тільки люди, народжені під цим знаком. Всі, хто мріє розвинути в собі ясновидіння або яснослышание, можуть завести удома одне або декілька рослин цього знаку — і таємничий Скорпіон через свої рослини відкриє їм потойбічний, невидимий мир.
Рослини Стрільця - для успіху в подорожах
Кімнатні бонсаи; Тетрастігма Вуанье (кімнатний виноград); Сансевієрія трьохсмугова; Лимон; Клівія кіноварна.
У кожного знаку Зодіаку свої чудасії. Головна чудасія Стрільця - його прагнення помчати удалину, за горизонт, геть від грішної землі, адже Стрілець - знак духовного устремління до інших світів. Тому серед його рослин багато високорослих або таких, що витягнули в прагненні вгору свої цветоносы. Стрілець - знак духовного життя, духовних помислів і відкриттів, любові до філософії, тому бонсаи, що навівають своїм виглядом бажання пофілософствувати, - именного, що потрібне Стрільцеві. Належать цьому знаку і плодоносні кислими або кислуватими плодами цитрусові, адже кислий - улюблений смак Юпітера - планети-управителя Стрільця.
З користю для себе рослини Стрільця може тримати удома людина будь-якого знаку Зодіаку. Багато користі здатна принести людині ці рослини, але є у них одна загальна, найяскравіша властивість. Стрілець управляє темою закордону, далеких подорожей, тому його рослини розвивають в людині якості, необхідні для подорожей, підсилюють потяг до культур інших країн.
Рослини козерога - для успіхів в роботі і схуднення
Драцена деремская; Драцена запашна; Хвойні рослини; Юка слоняча; Фікус каучуконосний; Фікус Бенджамина; Фікус ліровидний; Фікус бенгальський (бад'ян); Лавр благородний; "Живі камені; "Віялові пальми; Толстянка срібляста; Толстянка серповидна.
Козерог в Зодіаку - третій земний знак. Це найстриманіша земля. Сатурн, керівник козерогом, нагородив цей знак строгою формою, стійким характером, тому у багатьох рослин козерога прямої, міцне стебло. У козерогу найяскравіше виявляється вогненний Марс, що наділяє рослини колючками і шпильками. Керівник козерогом Сатурн завідує стеблами всіх рослині, а з'єднання в козерогу Сатурну і Марса подарували цьому знаку рослини з колючими стеблами. Будучи земним, козерог неквапливий, тому є під цим знаком надзвичайно рослини, що поволі ростуть.
Саме ці рослини в першу чергу допоможуть людям знаку козерог поліпшити своє психічне і фізичне здоров'я, очистити атмосферу в будинку. Багатьма чудовими властивостями наділені рослини козерога, але є у всіх цих рослин одна загальна властивість. Знак козерог завідує темою роботи, соціального положення людини, тому всі рослини козерога можна мати удома або в офісі як талісмани для успішної роботи. Всім, кому не байдужа тема роботи, і тим більше тим, для кого робота найважливіша, дуже вигідно мати поряд одне або декілька рослин козерога.
Козерог — знак начальника. законодавця, тому особливо хороші рослини козерога для начальників і тих, хто хоче ними стати.Козерог — знак-аскет, строгий Сатурн, керівник ним, обмежує будь-які форми і структури. Сатурн не терпить нічого зайвого, тому всі рослини козерога можна мати поряд з собою тим, хто мріє про хорошу фігуру, бажає розлучитися із зайвою вагою.
Рослини Водолія - для новаторів
Абутилон (кімнатний клен) смугастий, гібридний; Алоказія Сандера; Бокарнея відігнута (ноліна); Драцена Годсефа; Калатея: Лубберса, смугаста, прикрашена, розоватораскрашенная, Макоя, чудова; Кокколоба ягодоносна; Колеус: карликовий, Блюмі, Вершаффельта; Хрестовик Роулі; Kаллистемон лимонно-жовтий; Маранта трибарвна (молитовна рослина); Пуансеттія прекрасна (молочай прекрасний); Рео строкате; Строманта приємна; Фіттонія: серебристожилковая, Вершаффельта; Ятрофа подагрична.
Водолій - знак оригінальних ідей, тому його рослини можуть всім нам служити талісманами для новаторської діяльності. Будь-які рослини Водолія стимулюють людей до пошуку нових, нетрадиційних рішень в будь-яких сферах життя. Ким би ви не були, чим би не займалися, рослини цього знаку допоможуть вам поглянути на старе новими очима. І якщо вам набридло діяти за звичкою, якщо ви хочете дивувати людей незвичайним, не таким, як у "всіх, баченням проблем, посадите в своєму будинку або на роботі одне або декілька рослин Водолія.
Рослини Риб - для розвитку духовності
Акваріумні рослини; Бовіея в'юнка (морський, або в'юнкий огірок); Бріофіллум; Будра плющевидная; Герані запашні; Гипоцирта гола; Костенец (асплениум) гніздовий; Орхідеї; Пальма "риб'ячий хвіст"; Папірус; Пілея Кадье, повзуча, дрібнолиста; Платіцеріум (плоскорог) великий; Плектрантус; Ріпсаліс пустоплодный і дивний; Сидерасис бурий; Толстянка плаунолистная; Толмія Мензіса; Фікуси ампельные: карликовий, такий, що укоріняється; Хелксина; Солейроля; Циперус (сыть, "рослина-парасолька") розкидистий.
Само назва цього знаку асоціюється з підводним світом. І дійсно, Риби — знак водної стихії і управляє ними цар водних просторів нептун. Видна стихія наділила Риб акваріумними, тераріумами і схожими на водорості наземними рослинами. У зовнішності багатьох зелених представників Риб вгадуються форми тварини, узятого символом знаку. У Рибах найгармонійніше проявляє свої якості красуня Венера. Вона-то і наділяє деякі рослини Риб запашним запахом або красивими квітами.
Всі рослини знаку Риб, незалежно від своїх властивостей, добре мати поряд (удома або на роботі) людям, народженим під цим знаком. Але не тільки Рибам корисні вони. Риби - останній, дванадцятий знак Зодіаку, наймудріший, досвідченіший, натхненний Риби ближче за всіх підійшли до розуміння божественних законів, тому і є знаком божественного служіння.
Займаються богоугодною справою і рослини Риб: вони допомагають всім нам розвинути духовність, відійти від турбот суєтних і звернути увагу на вічне. Тому всі, хто усвідомлює необхідність такого розвитку, можуть мати поряд як помічника-талісмана одне або декілька рослин цього піднесеного знаку.


Фото № 56
авіація Тетіївського р-ну
авіація Тетіївського р-ну
Це та інші фото ви можете переглятути в розділі ФотоГалерея

Наші партнери
tetiiv
tetiiv
tetiiv
tetiiv
"Фронт змін" Арсенія Яценюка
Випадковий анекдот

- Сколько тебе лет?
- Много.
- А по точнее?
- Ну, как тебе сказать, у меня еще пятизначная ICQ.

- Дорогая, тебе не кажется, что кровать нам стала как-то тесна?
- Нет, дорогой, а почему ты так решил?
- Я просто скоро с нее свалюсь!
- Не знаю, за мной еще кровати на полметра есть.

Еще анекдотов >>
Хмельницьки національний Університет

 Український сертифікаційний центр 

 Представник центру в м.Тетіїв

 Романюк Сергій Миколайович

 тел.             096-949-89-39
Державні свята

Вчора: День працівників радіо, телебачення та зв'язку

через 2 дня 19.11.2018
День працівників гідрометеорологічної служби

через 3 дня 20.11.2018
Всесвітній день телебачення.

через 14 днів 01.12.2018
День працівників прокуратури

через 16 днів 03.12.2018
Міжнародний день інвалідів

через 18 днів 05.12.2018
День працівників статистики

через 19 днів 06.12.2018
День Збройних Сил України

Вся реклама, повідомлення, оголошення розміщуються БЕЗКОШТОВНО.
Загальна адреса для спілкування - admin@tetiiv.net. Телефон - 5-24-36.
При копіюванні інформації з цього сайту вказуйте джерело.