Інформаційний портал м.Тетіїв

Інформаційний портал м.Тетіїв

Головна сайтуДошка оголошеньФорум
Служба знайомствФотоГалереяГостьова книга
На сайті працює служба поздоровлень жителів Тетіївського району з Днем народження. Кожна організація має змогу добавити в базу власних працівників. Це може зробити кожен бажаючий. Зв`язуйтесь з нами.
Вітаємо!

Через 18 днів, 10.06.2018
святкуватиме свій
День народження


Гончар
Тетяна Іванівна

Працівник Кашперівської медичної амбулаторії. Депутат Тетіївської районної ради. Член виконкому Кашперівської сільської ради. Член Української соціал-демократичної партії. Член комісії – з питань регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів.


Через 30 днів, 22.06.2018
святкуватиме свій
День народження


Початун
Віталій Миколайович

Депутат Тетіївської районної рди. Член партії „УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”. Член комісії з питань комунальної власності та підприємництва.
Карта району.
Частина 1, Частина 2

Свята у світі

Завтра: День слов'янської письменності та культури

через 1 день 24.05.2018
День слов'янської письменності та культури

через 8 днів 31.05.2018
Всесвітній день без тютюну

через 9 днів 01.06.2018
Міжнародний день захисту дітей

через 12 днів 04.06.2018
Міжнародний день дітей - жертв агресії

через 13 днів 05.06.2018
Всесвітній день навколишнього середовища

через 25 днів 17.06.2018
Всесвітній день боротьби з опустелюванням та засухою

Місячний календар городника і садівника на 2009 рік


Січень

10 - 11

Рак.
Повний місяць.

Посів листових овочів. Посів насіння томатів для вирощування у відкритому грунті. Посів насіння баклажаном і солодкого перцю для вирощування в теплиці. Поливши, внесення добрив, боротьба з надземними шкідниками. Обрізання небажане.

12

Лев.
Повний місяць.

Несприятливий посів і посадка, обрізання рослин.

13

Лев.
3-а чверть.

Обрізання рослин для уповільнення зростання. Несприятливий посів і посадка.

14 - 15

Дева.

Посадка і пересадка кімнатних рослин, спушення грунту, внесення добрив, боротьба з грунтовими шкідниками.

16 - 17

Веси.

Посів летников, цибулинних, квітучих лікарських рослин. Поливши, спушення вологого грунту, підгодівля квітів.

18 – 20

Скорпіон.
4-а чверть.

Посів листових овочів, лука на вигону зелені, томатів для вирощування у відкритому грунті, баклажаном і солодкого перцю для вирощування в теплиці. Поливши, внесення органічних добрив.

21 - 22

Стрілець.

Спушення грунту. Внесення органічних і мінеральних добрив. Боротьба з надземними шкідниками.

23 – 24

Козерог.

Посадка рослин, які поволі ростуть, коренеплодів, посадки на насіння. Спушення грунту, боротьба з грунтовими шкідниками.

25 - 27

Молодик.

Видалення бур'янів. Радикальне обрізання ураженої шкідниками рослини.

28 – 30
(до 18:25)

Риби.
1-а чверть.

Посів листових овочів. Ділення кімнатних лікарських і акваріумних рослин з метою розмноження, посадка в грунт живців сенполии. Поливши, внесення добрив.

31

Овен.

Посів: салат, шпинат, перець пекучий, лук, щавель, кріп. Внесення органічних добрив, обприскування від шкідників, просушування, провітрювання.

Лютий

1

Овен.
2-а чверть.

Посів: салат, шпинат, перець пекучий, лук, щавель, кріп. Внесення органічних добрив, просушування, провітрювання.

2 - 3

Телець.

Посів: петрушка, салат, шпинат, редиска, часник, качанова капуста. Обрізання для поліпшення зростання. Внесення органічних добрив.

4 - 5

Близнюки.

Посів гороху, квасолі, кропу, петрушки, в'юнких летников. Посадка цибулинних на вигону. Обрізання для оновлення і стимуляції зростання.

6 – 7

Рак.

Посів листових овочів, посів насіння томатів на розсаду для весняних теплиць. Поливши.

8 – 9

Лев.
Повний місяць.

Несприятливий посів і посадка, обрізання рослин.

10 – 12 (до 11:33)

Дева.
3-а чверть.

Посадка і пересадка кімнатних рослин, спушення грунту, внесення добрив, боротьба з грунтовими шкідниками. Санітарне обрізання дерев і чагарників (під час відлиги).

12 (після 11:33) – 14 (до 17:51)

Веси.

Посів летников, цибулинних, квітучих лікарських рослин. Поливши, спушення вологого грунту, підгодівля квітів, очищення насіння, складання земельних сумішей.

15 – 16

Скорпіон.

Посів на розсаду томатів для відкритого грунту, баклажаном, солодкого перцю, брюссельської і кольорової капусти. Посадка цибулинних на вигону. Спушення грунту, складання земельних сумішей, поливши, внесення органічних добрив.

17 – 19
(до 16:26)

Стрілець.
4-а чверть.

Посів: редиска, часник, зелень. Санітарне обрізання дерев і чагарників (під час відлиги), боротьба з надземними шкідниками.

20 - 21

Козерог.

Посів качанової капусти. Лук, коренеплоди. Посадка цибулинних на вигону. Спушення грунту, боротьба з грунтовими шкідниками.

22 – 23

Водолій.

Не рекомендуються посіви і посадки.

24 - 26

Молодик.

Видалення бур'янів. Радикальне обрізання ураженої шкідниками рослини. Не рекомендуються посіви і посадки.

27 – 28

Овен.
1-а чверть.

Посадки на зелень, пророщування насіння. Посів і нарізування живців пеларгонії. Внесення органічних добрив, просушування, провітрювання.

Березень

1 – 3
(до 11:00)

Телець.

Посів на розсаду качанової капусти, у відкритий грунт: морква, буряк, редиска, лук. Підгодівля рослин із слабким корені освітою, боротьба з грунтовими шкідниками.

3 (після 11:00) – 5
(до 14:07)

Близнюки.
2-а чверть.

Посадка в'юнких, полуниці, конвалії. Обрізання для омолоджування і стимулювання зростання, видалення сухих і небажаних рослин.

5 (після 14:07) – 7
(до 16:25)

Рак.

Посів на розсаду: томати, капуста, огірки, баклажани, солодкий перець; у відкритий грунт: салат, петрушка листова, кріп, щавель, шпинат. Поливши.

7 (після 16:25) – 9
(до 18:34)

Лев.

Посадка зелені дасть швидкі сходи. Закладка насіння на пророщування, культивація грунту, скопування майбутніх грядок.

10 - 11

Дева.
Повний місяць.

Посадка і пересадка рослин. Коренеплоди, картопля на насіння, саджанці плодових дерев, ягідних чагарників. Пророщування кореневих живців хріну. Спушення, внесення будь-яких добрив.

12

Веси.
Повний місяць.

Посів летников, квітучих лікарських рослин. Поливши, спушення вологого грунту, підгодівля квітів, очищення насіння, складання земельних сумішей.

13

Веси.
3-а чверть.

Посів летников, квітучих лікарських рослин. Пікіровка розсади летников. Поливши, спушення вологого грунту.

14 – 16
(до 12:22)

Скорпіон.

Посів на розсаду ранньостиглих сортів томатів, перцю, огірків, гарбузів, кавунів, динь. За сприятливих погодних умов у відкритий грунт: качанова і кольорова капуста, ранні сорти картоплі, зелень, лікарські рослини. Гриби. Кактуси. Поливши, внесення добрив.

16 (після 12:22) – 18

Стрілець.

Культивація грунту, обрізання сухих віток плодових дерев і чагарників, боротьба з надземними шкідниками. Освітлення і яровізація насіння, укладання насіння на прогрівання. Посів: редиска, часник, зелень. Посадка ягідних чагарників, плодових дерев.

19 – 21
(до 13:07)

Козерог.
4-а чверть.

Посадка лука, зелені, коренеплодів. Культивація грунту, скопування майбутніх грядок, корчування, проріджування рослин, обрізання для уповільнення зростання.

21 (після 13:07) – 23

Водолій.

Збір плодів і коренеплодів в їжу. Культивація грунту, прополка, обрізання рослин для уповільнення зростання. Підгодівля квітів. Не рекомендуються посіви і посадки.

24

Риби.

Посів листових овочів, лікарських рослин. Замочування насіння на розсаду. Ділення і пересадка кімнатних рослин, посадка в грунт живців сенполии. Поливши, внесення добрив.

25 – 27

Молодик.

Видалення бур'янів. 26,27 - радикальне обрізання ураженої шкідниками рослини. Не рекомендуються посіви і посадки.

28 (до 13:09)

Овен.
1-а чверть.

Посадки на зелень, пророщування насіння. Посів і нарізування живців пеларгонії. Внесення органічної підгодівлі, просушування, провітрювання.

28 (після 13:09) – 30 (до 16:36)

Телець.

Посів і посадка, качанової капусти, коренеплодів, дерев, кущів, живоплотів, винограду. Добриво рослин із слабким корнеобразованием, боротьба з грунтовими шкідниками.

30
(після 16:36) - 31

Близнюки.

Посадка в'юнких рослин, квітів, полуниці. Обрізання для омолоджування і стимулювання зростання, видалення сухих і небажаних рослин.

Квітень

1

Близнюки.

Посадка в'юнких рослин, квітів, полуниці. Обрізання для омолоджування і стимулювання зростання, видалення сухих і небажаних рослин.

2 - 3

Рак.
2-а чверть.

Посів і посадка всього, що не вимагає тривалого зберігання, і не росте у висоту. Зелень, томати, баклажан, перець, салат качановий, капуста кольорова і брокколі, огірок, кавун, диня, гарбуз, кабачок. Зернові. Гриби. Пророщування картоплі. Збір лікарських рослин. Поливши, внесення мінеральних добрив.

4 – 5

Лев.

Посадка зелені дасть швидкі сходи. Посів газонної трави. Закладка насіння на пророщування, культивація грунту, скопування майбутніх грядок. Обрізання сухих віток плодових дерев і чагарників.

6- 7

Дева.

Посадка і пересадка рослин. Коренеплоди, плодові дерева, чагарники, живопліт, хвойні, квіти, лікарські рослини. Посів газонної трави. Пересадка старих дерев. Посадка окоренившихся живців. Ділення кореневищ піонів, ірисів, флоксів, хризантеми і інших багаторічників. Спушення, внесення будь-яких добрив.

8 – 10
(до 13:23)

Веси. Повний місяць.

Посів летников, квітучих лікарських рослин. Посадка винограду. Поливши, спушення вологого грунту, підгодівля квітів, очищення насіння, складання земельних сумішей.

10 (після 13:23)
11 - 12

Скорпіон. Повний місяць.
Скорпіон.
3-а чверть.


Посів на розсаду томатів, перцю, огірків, гарбузів, кавунів, динь. Посів у відкритий грунт: качанова і кольорова капуста, морква, буряк, лук, редиска, редька, петрушка на зелень, лікарські рослини. Виноград. Гриби. Кактуси. Поливши, внесення добрив.

13 - 14

Стрілець.

Посадка пророслих бульб картоплі в місця, де прогрівся грунт. Томат, перець, лук, часник. Посів квасолі, гороху під плівку. Посадка дерев плодових і лісових порід, чагарників. Внесення добрив під овочі і плодові дерева, боротьба з надземними шкідниками.

15 - 17

Козерог.

Посадка пророслих бульб картоплі (призначеного для зберігання) в місця, де прогрівся грунт. Коренеплоди, ранні сорти качанової капусти, лук, зелень. Культивація грунту, скопування майбутніх грядок, корчування, проріджування рослин, обрізання для уповільнення зростання.

18 - 19

Водолій.
4-а чверть.

Збір плодів і коренеплодів в їжу. Культивація грунту, прополка, обрізання рослин для уповільнення зростання. Підгодівля квітів. Не рекомендуються посіви і посадки.

20 – 22
(до 18:09)

Риби.

Посів і посадка більшості овочевих і квіткових рослин. Пророщування насіння. Внесення добрив, поливши, прополка, боротьба з хворобами.

22
(після 18:09) – 23

Овен.

Посадки на зелень, пророщування насіння. Посів і нарізування живців пеларгонії. Внесення органічної підгодівлі, просушування, провітрювання.

24-26

Молодик.

Видалення бур'янів. Радикальне обрізання ураженої шкідниками рослини. Не рекомендуються посіви і посадки.

27 - 28

Близнюки.
1-а чверть.

Посів і посадка бобових і декоративних в'юнких рослин, квітів. Квасоля, горох, чечевиця, салат, петрушка, кріп, полуниця, суниця. Обрізання для омолоджування і стимулювання зростання, видалення сухих і небажаних рослин.

29 - 30

Рак.

Посів і посадка всього, що не вимагає тривалого зберігання, і не росте у висоту. Зелень, томати, баклажан, перець, салат качановий, капуста кольорова і брокколі, огірок, кавун, диня, гарбуз, кабачок. Зернові. Гриби. Пророщування картоплі. Збір лікарських рослин. Поливши.

Травень

1 - 2

Лев.

Посадка зелені дасть швидкі сходи. Посів газонної трави. Посів зернових на зрошуваних землях, соняшнику. Культивація грунту, підготовка грядок, боротьба з бур'янами. Обрізання сухих віток плодових дерев і чагарників.

3 – 5
(до 13:52)

Дева.
2-а чверть.

Посадка і пересадка рослин. Коренеплоди, плодові дерева, чагарники, живопліт, хвойні, квіти, лікарські рослини. Пересадка старих дерев. Посадка живців, що вкорінилися. Ділення кореневищ багаторічників. Спушення, внесення будь-яких добрив. Можна засівати газони, стрижа газонної трави для стимулювання зростання.

5 (після 13:52) - 7

Веси.

Посадка у відкритий грунт розсади капусти качановою і кольоровою, гарбуза, дині, патисонів; у теплицю під плівку – огірки, томати. Картопля, топінамбур, часник, гладіолуси, жоржини. Посів буряка, салату, листової селери, квасолі, гороху, однорічних і дворічних квітів, лікарських рослин. Поливши, спушення вологого грунту, підгодівля квітів, очищення насіння, складання земельних сумішей.

8 - 9

Скорпіон.
Повний місяць.

Посадка розсади гарбуза, патисонів, кабачків, капусти; у теплицю під плівку – огірки, томати. Посадка ягідних рослин: полуниця, смородина, малина. Посів: салат, кукурудза цукрова, морква, буряк, лук, редиска, редька, петрушка на зелень, лікарські рослини. Гриби. Кактуси. Поливши, внесення добрив.

10

11 – 12
(до 17:10)

Стрілець.
Повний місяць.
Стрілець.
3-а чверть.

Картопля, томат, перець, лук, часник, квасоля, кукурудза. Зернові. Суниця. Посадка дерев плодових і лісових порід, чагарників. Прикопують вітки-відведення ягідників, жимолості. 10 травня - щеплення плодових дерев; зрізає квітів, збір лікарських рослин. Внесення добрив під овочі і плодові дерева, боротьба з надземними шкідниками.

12 (після 17:10) – 14

Козерог.

Коренеплоди, качанова капуста, лук, зелень, зернові. Груша, слива, вишня, агрус, смородина. Плющ. Нарізування живців. Оформлення альпійських гір. Культивація грунту, скопування майбутніх грядок, корчування, проріджування рослин, обрізання для уповільнення зростання.

15 – 17
(до 18:17)

Водолій.

Збір плодів і коренеплодів в їжу. Культивація грунту, прополка, обрізання рослин для уповільнення зростання. Підгодівля квітів. Не рекомендуються посіви і посадки.

17 (після 18:17) – 19

Риби.
4-а чверть.

Посів і посадка більшості овочевих і квіткових рослин, ягідних (суниця, полуниця, малина, чорна смородина). Пророщування насіння. Внесення добрив, поливши, прополка, боротьба з хворобами.

20 – 21

Овен.

Посів: салат, редиска, кріп, лук на зелень. Посадка томатів. Щеплення, обрізання плодових дерев. Внесення органічної підгодівлі, просушування, провітрювання. Добриво зернових.

22

Телець.

Посів і посадка зелених, коренеплідних, цибулинних і бобових рослин (урожай підходить для тривалого зберігання). Підгортання картоплі. Посадка саджанців плодових дерев, чагарників. Закладка гнойових і компостних куп, боротьба з грунтовими шкідниками.

23 – 25

Молодик.

Видалення бур'янів. Радикальне обрізання ураженої шкідниками рослини. Не рекомендуються посіви і посадки.

26 (до 10:58)

Близнюки.
1-а чверть.

Посів і посадка бобових і декоративних в'юнких рослин, квітів. Квасоля, горох, чечевиця, салат, петрушка, кріп. Догляд за полуницею і суницею. Обрізання для стимулювання зростання, видалення сухих і небажаних рослин.

26 (після 10:58) – 28 (до 11:45)

Рак.

Посів і посадка всього, що не вимагає тривалого зберігання, і не росте у висоту. Зелень, томати, баклажан, перець, салат качановий, капуста кольорова і брокколі, огірок, кавун, диня, гарбуз, кабачок. Зернові. Гриби. Збір лікарських рослин. Стрижка газонної трави для стимулювання зростання. Щеплення плодових дерев. Поливши.

28 (після 11:45) – 30 (до 14:18)

Лев.

Посадка зелені дасть швидкі сходи. Посів газонної трави. Посів зернових на зрошуваних землях. Культивація грунту, підготовка грядок, боротьба з бур'янами. Обрізання сухих віток плодових дерев і чагарників.

30 (після 14:18) - 31

Дева.
2-а чверть.

Посадка і пересадка рослин. Коренеплоди, плодові дерева, чагарники, живопліт, хвойні, квіти, лікарські рослини. Пересадка старих дерев. Посадка живців, що вкорінилися. Ділення кореневищ багаторічників. Спушення, внесення будь-яких добрив. Можна засівати газони, стрижа газонної трави для стимулювання зростання.


Фото № 62
Super :):):)
Super :):):)
Це та інші фото ви можете переглятути в розділі ФотоГалерея

Наші партнери
tetiiv
tetiiv
tetiiv
tetiiv
"Фронт змін" Арсенія Яценюка
Випадковий анекдот

- Саша, ты мне зефир подарил, чтобы со мной переспать?
- Да.
- Дима, а ты мне квартиру подарил, чтобы со мной переспать?
- Да.
- Сережа, а ты мне яхту подарил, чтобы со мной переспать?
- Да.
- Что-то я с зефиром облажалась.

-привет!
-...
-как дела?
-привет!
-ты откуда идёшь?
-нормально.
-блин, ты чё пил-то сегодня?
-из универа.
-ну ладно, пока...
-тормозную жидкость...

Еще анекдотов >>
Хмельницьки національний Університет

 Український сертифікаційний центр 

 Представник центру в м.Тетіїв

 Романюк Сергій Миколайович

 тел.             096-949-89-39
Державні свята

через 5 днів 28.05.2018
День прикордонника

через 6 днів 29.05.2018
День миротворця ООН

через 8 днів 31.05.2018
День працівників видавництва, поліграфії та книгорозповсюдження

через 11 днів 03.06.2018
День працівників водного господарства.

через 12 днів 04.06.2018
Всесвітній день охорони навколишнього середовища

через 14 днів 06.06.2018
День журналіста

Вся реклама, повідомлення, оголошення розміщуються БЕЗКОШТОВНО.
Загальна адреса для спілкування - admin@tetiiv.net. Телефон - 5-24-36.
При копіюванні інформації з цього сайту вказуйте джерело.