Інформаційний портал м.Тетіїв

Інформаційний портал м.Тетіїв

Головна сайтуДошка оголошеньФорум
Служба знайомствФотоГалереяГостьова книга
На сайті працює служба поздоровлень жителів Тетіївського району з Днем народження. Кожна організація має змогу добавити в базу власних працівників. Це може зробити кожен бажаючий. Зв`язуйтесь з нами.
Вітаємо!

Через 5 днів, 26.09.2018
святкуватиме свій
День народження


Дворковий
Анатолій Андрійович

Начальник Тетіївської міжрайонної державної податкової інспекції. Депутат районної ради. Член Партії регіонів. Член комісії з питань законності і правопорядку.


Через 9 днів, 30.09.2018
святкуватиме свій
День народження


Безугла
Надія Василівна

Начальник Тетіївського районного відділення НАСК „Оранта”. Депутат Тетіївської міської, трьох скликань Тетіївської районної рад. Відмінник народної освіти УРСР. Член Партії регіонів. Член комісії з питань соціально-економічного та культурного розвитку.
Карта району.
Частина 1, Частина 2

Свята у світі

Сьогодні: Міжнародний день миру. Відзначається за рішенням Генеральної Асамблеї ООН як день глобального закінчення вогню, воєнних дій та відмови від насильства

через 4 дня 25.09.2018
Всесвітній день моря. Один з міжнародних днів у системі ООН

через 10 днів 01.10.2018
Міжнародний день людей похилого віку.Проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1990 році

через 10 днів 01.10.2018
Міжнародний день музики. Проголошено у 1975 році за рішенням ЮНЕСКО

через 10 днів 01.10.2018
Всесвітній день середовища проживання

через 11 днів 02.10.2018
Всесвітній день архітектури. Засновано Міжнародною спілкою архітекторів

через 13 днів 04.10.2018
Всесвітній день тварин. Проголошено з метою підвищення громадськістю свідомості щодо необхідності захисту навколишнього середовища та з метою активного захисту тварин

Квітковий гороскоп

Дізнайтеся, яка квітка відповідає даті вашого народження, і які рослини більше всього підходять вашому знаку зодіаку. Можливо, вас чекають сюрпризи!

ГОРЕЧАВКА ЖЕЛТАЯ 01 января - 10 января
ЧЕРТОПОЛОХ 11 января - 20 января
БЕССМЕРТНИК 21 января - 31 января
ОМЕЛА 01 февраля - 10 февраля
КРАСАВКА 11 февраля - 19 февраля
МИМОЗА
20 февраля - 28 февраля
МАК
01 марта - 10 марта
ЛИЛИЯ
11 марта - 20 марта
НАПЕРСТЯНКА 21 марта - 31 марта
МАГНОЛИЯ 01 апреля - 10 апреля
ГОРТЕНЗИЯ 11 апреля - 20 апреля
ГЕОРГИН 21 апреля - 30 апреля
ЛАНДЫШ 01 мая - 10 мая
ПОРТУЛАК
11 мая - 21 мая
РОМАШКА 22 мая - 31 мая
КОЛОКОЛЬЧИК 01 июня - 11 июня
МАРГАРИТКА
12 июня - 21 июня
ТЮЛЬПАН
22 июня - 01 июля
КУВШИНКА
02 июля - 12 июля
ФИАЛКА 13 июля - 23 июля
ШИПОВНИК 24 июля - 02 августа
ПОДСОЛНУХ 03 августа - 12 августа
РОЗА 13 августа - 23 августа
ДЕЛЬФИНИУМ 24 августа - 02 сентября
ГВОЗДИКА 03 сентября - 11 сентября
АСТРА
12 сентября - 22 сентября
ВЕРЕСК 23 сентября - 03 октября
КАМЕЛИЯ
04 октября - 13 октября
СИРЕНЬ 14 октября - 23 октября
ФРЕЗИЯ 24 октября - 02 ноября
03 ноября - 12 ноября
ПИОН
13 ноября - 22 ноября
ГЛАДИОЛУС 23 ноября - 02 декабря
ОДУВАНЧИК 03 декабря - 12 декабря
ЛОТОС 13 декабря - 22 декабря
ЭДЕЛЬВЕЙС 23 декабря - 31 декабря
ТИРЛИЧ ЖОВТИЙ (1 січня - 10 січня)
Загадкова квітка, символізуюча літнє тепло. Росте на гірських лугах. Додає характеру деяку таємничість, більшою мірою зовнішню, тоді як все пояснюється досить просто. Наприклад, причиною скритності і замкнутості може бути звичайна соромливість. Людина, народжена під цим знаком, наполегливо добивається мети.
ЧОРТОПОЛОХ (11 січня - 20 січня)
Ніхто не звертає на нього увагу. Тому, метушившись, він постійно "викликає вогонь на себе". Вигадує часом непосильні для себе заняття, від яких, пораскинув мізками, може тут же відмовитися під будь-яким приводом. Така поведінка дезорієнтує тих, що оточують і тому вони не завжди можуть розгледіти основну межу чортополоха - доброту. Він прекрасний друг і сім'янин. Виконавчий працівник.
БЕЗСМЕРТНИК (21 січня - 31 січня)
Безсмертник - це безсрібник. Скромний, але проте пильно стежить за модою. Його елегантність часто стає об'єктом заздрості. Але у нього достатньо енергії, щоб перебороть всі труднощі і з блиском перемогти недоброзичливців.
ОМЕЛА (1 лютого - 10 лютого)
Жінка відрізняється цікавістю і легкістю поведінки. "Ризиковий" характер, здатність зачарувати навіть найприступнішого чоловіка. Чоловіки, народжені під цим знаком "ведьмацкого" квітки повинні робити ставку на спорт, культуризм, карате, теніс, щоб користуватися популярністю у протилежної підлоги. Все це зберігає їм здоров'я і робить їх привабливими.
КРАСАВКА (11 лютого - 19 лютого)
Жінка - скромна красуня. Не намагайтеся "розколоти" її з першого разу. У неї достатньо сил і енергії, щоб дати належну відсіч. Можливо, з нею повезе після другої спроби. Чоловік хоч і не красень, але працює як звір, без втоми. Отже, і отримає відповідно.
МІМОЗА (20 лютого - 28 лютого)
Люди, що народилися під цим знаком, схожі на квітку. Відрізняються підвищеною чутливістю. Мімоза переживаючи дуже боляче, якщо її роботу недооцінили. Начальники, не перенавантажуйте Мімозу! Вона звикла жертвувати собою, щоб виконувати доручену нею роботу, і заслужити заохочення, нехтуючи відпустками і лікарняними.
МАК (1 березня - 10 березня)
Краса Маку одурманює подібно до опіуму. Легко потрапити в мережі Маку, важко з них вибратися. Шлях Маку усіяний тертями. Треба вірити в свої сили - тільки так Мак може досягти успіху. Йому не слід робити упор на м'ясні блюда. Овочі - це джерело вітамінів і гарного настрою.
ЛІЛІЯ (11 березня - 20 березня)
Непомітна чарівність. Витонченість натури. Місячна квітка. Таємниця, яку можна розгадати тільки в повний місяць. Маскарад, обман, флірт... Не дивлячись ні на що, Лілія уміє бути щасливою.
НАПЕРСТЯНКА (21 березня - 31 березня)
На відміну від квітки - непоказного і блідо-жовтого - люди, народжені під цим знаком, відрізняються рішучістю. Голова у Наперстянки працює, як ЕОМ - чітко і швидко, знаходячи правильний вихід навіть з найзаплутанішої життєвої ситуації. Ніколи не втрачаються. Проте нерви помалу здають.
МАГНОЛІЯ (1 квітня - 10 квітня)
Честолюбство, бажання завжди і скрізь бути першою - ось відмінні риси Магнолії. Проте положення її в суспільстві вельми неміцно із-за небажання прислухатися до рад інших.
ГОРТЕНЗІЯ (11 квітня - 20 квітня)
Вона великодушна, щедра, любить пожартувати. Проте така широта душі дуже часто дратує тих, що оточують, чекають від неї конкретної допомоги.
ЖОРЖИНА (21 квітня - 30 квітня)
Розкішна Жоржина повинна завжди триматися золотої середини. Максималізм часто заважає досягти бажаного. Жоржині слід більш зважено, ніж іншим, розраховувати свої сили. Не варто цілком покладатися на успіх. Це стосується і особистого життя.
КОНВАЛІЯ (1 травня - 10 травня)
Щедре відкрите серце Конвалії є причиною того, що він може бути зірваний нещадною рукою збирача гербарію або просто любителя тонкого аромату. Жінці-Конвалії необхідний надійний захисник, наприклад, Чоловік-Чортополох. На роботі у Конвалії все гаразд, хоча надмірне завзяття часом діє на нерви начальству.
ПОРТУЛАК (11 травня - 21 травня)
Недовірливий, боязкий, такий, що завжди чекає каверзи, навіть від улюбленої людини. З Портулаком важко удома і на роботі. А в любові - особливо. Портулак треба берегти.
РОМАШКА (22 травня - 31 травня)
Це традиційно: любить - не любить. Важко зрозуміти, хоча маніла до себе. Не дивлячись на привабливу зовнішність, вона так і прагне підсидіти на роботі суперника ради кар'єри або просто спортивного інтересу. Ромашка, не рій іншому яму!
ДЗВОНИК (1 червня - 11 червня)
Консерватор. Будь-яка зміна страхає, повергає у відчай. Порятунок Дзвоника - хороша сім'я, добротний будинок. Улюблений засіб пересування, якщо раптом пошлють у відрядження - поїзд. Літак у жодному випадку.
МАРГАРИТКА (12 червня - 21 червня)
Не відрізняється романтизмом і сміливістю. Тихоня, домосідка, перестраховщица, спостерігач. У подіях бере участь найчастіше як збирач сплетений. Доб'ється свого.
ТЮЛЬПАН (22 червня - 1 липня)
Чоловік, поза сумнівом Дон-жуан. Все йому дарма. Жінка енергійна. Велика зарозумілість. Багато сил треба покласти, щоб добитися у неї визнання. У таких жінок, як правило, нещасні чоловіки.
ЛАТАТТЯ (2 липня - 12 липня)
І вода, і земля, і повітря. Вельми різноманітна натура, яка, як і Лотос, відчуває себе своїй в декількох стихіях. Невеликі перешкоди на життєвому шляху легко переборні.
ФІАЛКА (13 липня - 23 липня)
Привертає до себе загальну увагу. Вона звичаї ховається в тіні, але завжди готова вийти на сонці і узяти те, що їй вважається. А після вже тримайся!
ШИПШИНА (24 липня - 2 серпня)
Колеться. Голіруч його не візьмеш. Хоча, якщо придивитися, то колючки - це захист. Без неї у наш час не можна.
СОНЯШНИК (3 серпня - 12 серпня)
Знайшов своє місце під сонцем. Успіхи його не засліплюють, конфлікти не зупиняють. Рухається вперед (а може бути по кругу?) за сонцем.
РОЗА (13 серпня - 23 серпня)
Королева квітів. Роза викликає зрозумілу заздрість у останніх. Проти Рози плентаються інтриги, її хочуть вижити з її законного місця, позбавити премії. Роза неприступна. Складно весь час показувати свою недосяжність. Слід поклопотатися про здоров'я і не треба перевтомлюватися.
ДЕЛЬФИНИУМ (24 серпня - 2 вересня)
Аскет. Невимогливий до себе, тільки до інших. На жаль, людина, що народилася під цим знаком, може бути козлом відпущення. Повинен уміти дати відсіч підступам недоброзичливців.
ГВОЗДИКА (3 вересня - 11 вересня)
Людини з таким прямим як у Гвоздики характером варто пошукати. Подібна властивість зовсім не подобається таким, що оточує. Але на жаль, Гвоздика стоїть на своєму, навіть якщо сила не на її стороні. Головне - відстояти правду.
АСТРА (12 вересня - 22 вересня)
Тугу і смуток осені помітно скрашують Астри. Так і людина - Астра, подібно до зірки в ночі, розсіює морок своєю веселою вдачею. Але це не відчайдушна веселість, а цілком усвідомлена поведінка. Таких людей цінують і підлеглі, і начальство.
ВЕРЕС (23 вересня - 3 жовтня)
Люди, народжені під знаком Вересу, відрізняються вишуканістю. Це незамінні фахівці - універсали. Знають ціну своїм золотим рукам. Верес - хороший товариш. В біді не продасть.
КАМЕЛІЯ (4 жовтня - 13 жовтня)
Приємна зовнішність. Витонченість, але не дивлячись на це - мужність. У поведінці багато дитячого, артистичні дані.
БУЗОК (14 жовтня - 23 жовтня)
Символ розквіту, свіжості, молодості. Старанна і цілеспрямована. Бузок із задоволенням допомагає іншим. Не варто звертати увагу на пронозливіших колег по роботі.
ФРЕЗІЯ (24 жовтня - 2 листопада)
Безстрашність, наполегливість, упертість, яка іноді шкодить. Люди, що народилися під цим знаком, викликають симпатію, завдяки якій успішно просуваються по службі. Треба проявляти велику дипломатичність. Не слід перевтомлюватися.
ОРХІДЕЯ (3 листопада - 12 листопада)
Такі квіти у нас не ростуть. Але люди відрізняються таємничістю і загадковістю. Різні сумніви приводять до сутичок з тими, що оточують і тертя з начальством. Проте, як то кажуть, "терпіння і працю всі перетруть".
ПІОН (13 листопада - 22 листопада)
Швидкоплинне століття Піона-квітки. Але Піону-людині можна не боятися за здоров'я. Все винесе. Звичайно, при розумних перервах в роботі. Піону треба бути стриманішим і трохи менше розповсюджуватися про свої плани.
ГЛАДІОЛУС (23 листопада - 2 грудня)
Людина, народжена під цим знаком, особливими талантами не відрізняється, але дуже працелюбний і старанний. Під умілим керівництвом може досягти багато чого. Не хвалько.
КУЛЬБАБА (3 грудня - 12 грудня)
Символ тепла. Любить свіжість, подих вітерця. Не може без уваги тих, що оточують. Через це екстравагантність, іноді переходить всі межі смаку і суспільних норм. Якщо критикують на роботі, то Кульбаба завжди може захиститися реальними результатами у виконанні дорученого завдання.
ЛОТОС (13 грудня - 22 грудня)
Символ чистоти. Квітка Лотоса дуже багато означає для народів Азії. У наших краях Лотос екзотика, не більш того. Хоча завдяки екзотичності, неординарності мислення і поведінки Лотосу багато що сходить з рук. Слід бути гнучкішим по відношенню до людей.
ЕДЕЛЬВЕЙС (23 грудня - 31 грудня)
Квітка росте високо в горах. Людина, народжена під цим знаком, володіє всіма якостями хорошого друга. Перш за все це надійність. Спокійний темперамент, хоча у вихорі подій Едельвейс іноді втрачає терпіння.


Фото № 40
День Авганітану. Свято вшанування памяті воїна Лантушенка в Горошківській школі
День Авганітану. Свято вшанування памяті воїна Лантушенка в Горошківській школі
Це та інші фото ви можете переглятути в розділі ФотоГалерея

Наші партнери
tetiiv
tetiiv
tetiiv
tetiiv
"Фронт змін" Арсенія Яценюка
Випадковий анекдот

Ничто так не красит женщину как противогаз. У нее сразу делается идеально гладкая кожа и БОЛЬШИЕ БЛЕСТЯЩИЕ ГЛАЗА!

Учительница задала детям написать сочинение на тему "Как я провел выходной день".
Вовочка написал:
Проснулся, вытер х$й. Принял душ. Вытер х$й. Помог маме приготовить завтрак. Вытер х$й. Позавтракал. Вытер х$й. Пошел гулять. Вытер х$й. Вернулся. Вытер х$й. Пообедал. Вытер х$й. Поиграл в компьютер. Вытер х$й. Позвонил Маше, спросил уроки. Вытер х$й. Поделал домашку. Вытер х$й. Посмотрел телек. Вытер х$й. Поужинал. Вытер х$й. Лег спать.
Офигевшая учительница
- Вовочка, ты что болен, у тебя что какие-то выделения? Ты к врачу ходил?
- Да не Марь Ивановна со мной все в порядке. Просто отец в ГАИ работает, вечно какой-нибудь урод на двери "х$й" напишет.

Еще анекдотов >>
Хмельницьки національний Університет

 Український сертифікаційний центр 

 Представник центру в м.Тетіїв

 Романюк Сергій Миколайович

 тел.             096-949-89-39
Державні свята

Вчора: День працівників лісу

Сьогодні: Міжнародний день миру

Завтра: День партизанської слави

через 1 день 22.09.2018
День партизанської слави

через 6 днів 27.09.2018
Всесвітній день туризму

через 6 днів 27.09.2018
День машинобудування

через 9 днів 30.09.2018
Всеукраїнський день бібліотек

через 10 днів 01.10.2018
Міжнародний день людей похилого віку

через 10 днів 01.10.2018
Міжнародний день музики

Вся реклама, повідомлення, оголошення розміщуються БЕЗКОШТОВНО.
Загальна адреса для спілкування - admin@tetiiv.net. Телефон - 5-24-36.
При копіюванні інформації з цього сайту вказуйте джерело.