Інформаційний портал м.Тетіїв

Інформаційний портал м.Тетіїв

Головна сайтуДошка оголошеньФорум
Служба знайомствФотоГалереяГостьова книга
На сайті працює служба поздоровлень жителів Тетіївського району з Днем народження. Кожна організація має змогу добавити в базу власних працівників. Це може зробити кожен бажаючий. Зв`язуйтесь з нами.
Вітаємо!

Через 5 днів, 26.09.2018
святкуватиме свій
День народження


Дворковий
Анатолій Андрійович

Начальник Тетіївської міжрайонної державної податкової інспекції. Депутат районної ради. Член Партії регіонів. Член комісії з питань законності і правопорядку.


Через 9 днів, 30.09.2018
святкуватиме свій
День народження


Безугла
Надія Василівна

Начальник Тетіївського районного відділення НАСК „Оранта”. Депутат Тетіївської міської, трьох скликань Тетіївської районної рад. Відмінник народної освіти УРСР. Член Партії регіонів. Член комісії з питань соціально-економічного та культурного розвитку.
Карта району.
Частина 1, Частина 2

Свята у світі

Сьогодні: Міжнародний день миру. Відзначається за рішенням Генеральної Асамблеї ООН як день глобального закінчення вогню, воєнних дій та відмови від насильства

через 4 дня 25.09.2018
Всесвітній день моря. Один з міжнародних днів у системі ООН

через 10 днів 01.10.2018
Міжнародний день людей похилого віку.Проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1990 році

через 10 днів 01.10.2018
Міжнародний день музики. Проголошено у 1975 році за рішенням ЮНЕСКО

через 10 днів 01.10.2018
Всесвітній день середовища проживання

через 11 днів 02.10.2018
Всесвітній день архітектури. Засновано Міжнародною спілкою архітекторів

через 13 днів 04.10.2018
Всесвітній день тварин. Проголошено з метою підвищення громадськістю свідомості щодо необхідності захисту навколишнього середовища та з метою активного захисту тварин

ГОРОСКОП ДРУЇДІВ


Друга назва гороскопу друїдів - гороскоп галльський.
Друїди надавали велике значення лісові, деревам, серед яких їм доводилось жити. Звідси, очевидно, і зв'язок людських характерів із деревами, який вони проводили. Вони вважали, що кожна людина, як і дерево, має свої певні риси, гідності і хиби і потребує певних умов життя.
Дуже важливе значення друїди надавали зимовому і літньому протистоянню Сонця, весняному і літньому рівноденню. У ці дні влаштовували урочисті ходи і приносили в жертву білих биків. Взагалі положення Сонця відносно Землі є основою їхнього гороскопа. Відповідно до нього доля людини, його майбутнє, характер і здібності залежать від віддалі Сонця від Землі в день його народження. Тому кожний знак і має два періоди дії.


ЯБЛУНЯ

23 грудня - 1 січня

25 червня - 4 липня

ЯЛИЦЯ

2 січня - 11 січня

5 липня - 14 липня

В`ЯЗ

12 січня - 24 січня

15 липня - 25 липня

КИПАРИС

25 січня - 3 лютого

26 липня - 4 серпня

ТОПОЛЯ

4 лютого - 8 лютого

5 серпня - 13 серпня

КАРТАС

9 лютого - 18 лютого

14 серпня - 23 серпня

СОСНА

19 лютого - 28/29 лютого

24 серпня - 2 вересня

ВЕРБА

1 березня - 10 березня

3 вересня - 12 вересня

ЛИПА

11 березня - 20 березня

13 вересня - 22 вересня

ЛІЩИНА

22 березня - 31 березня

24 вересня - 3 жовтня

ГОРОБИНА

1 квітня - 10 квітня

4 жовтня - 13 жовтня

КЛЕН

11 квітня - 20 квітня

14 жовтня - 23 жовтня

ГОРІХ

21 квітня - 30 квітня

24 жовтня - 2 листопада

ЖАСМИН

1 травня - 14 травня

3 листопада - 11 листопада

КАШТАН

15 травня - 24 травня

12 листопада - 21 листопада

ЯСЕН

25 травня - 3 червня

22 листопада - 1 грудня

ГРАБ

4 червня - 13 червня

2 грудня - 11 грудня

ІНЖИР

14 червня - 23 червня

12 грудня - 21 грудня

ДУБ

21 березня

весіннє рівнодення

БЕРЕЗА

24 червня

літнє протистояння

МАСЛИНА

23 вересня

осіннє рівнодення

БУК

21-22 грудня

зимове протистояння

ЯБЛУНЯ


23 грудня - 1 січня; 25 червня - 4 липня
Рідко буває високою, радує око, багато в ній симпатичного, добре складена, багато чарівності і сердечності. Вселяє думку про любов, навіть тоді, коли про неї сама не думає, що рідко коли трапляється.
Яблуня дерево дуже сентиментальне, чутливе. Любов цікавить її як теоретично, так, безумовно, і практично. Найчастіше вирішується на заміжжя, не відчуваючи до партнера великих почуттів (Яблуня дерево дуже різнобічне), проте це не означає остаточної відмови від любові і почуттів.
Якщо вона випадково зустріне партнера, що відповідає її духу і смаку, то їхній шлюб буде блаженством. Яблуня завжди вірна в коханні (як у вільному, так і в подружньому, і навіть у позаподружньому) до пізнього віку.
Безкорислива, неощадлива, легко піддається на обман. Віддала б власну сорочку, поділилася б останнім шматком хліба. При всьому цьому, проте, Яблуня не простакувата. Не думаючи про завтрашній день, вона живе з дня на день, часом робить борги і забуває про них, що взагалі для неї природньо. Вона повний фантазії філософ, що радіє життю і не бажає нікого ні дивувати, ні переконувати.
Але не приймайте її за істоту легковажну. Інтеліґентна, вдумлива і логічна, Яблуня має схильність до науки. Читає все, що стосується тієї галузі, яка її цікавить. Сума її знань велика, але вона не намагається нікого здивувати, просто читає усе для того, щоб задовольнити свою допитливість. Наукові теорії цікавлять її в такій же мірі, як і гарна кухня. Віддає перевагу задоволенням цього світу, ніж блаженству у світі іншому.
Любить розмаїття в емоційній сфері. Монотонне щастя без ґанджу навіває нудьгу. Варто знати, що ця безпосередня дівчина або симпатичний хлопець любить час від часу щось ускладнювати у своєму житті.
Риси народжених під знаком Яблуні: емоційність, сердечність, інтелектуальність, схильність до міркування, логіка, аналітичний розум.
Під знаком Яблуні народилися: Рубенс, Генріх VII, Руссо, Жорж Санд, М. Нексе.

ЯЛИЦЯ


2 січня - 11 січня; 5 липня - 14 липня
Красива скоріше холодною, суворою красою, любить стародавні прикраси, а також напівморок, тонкі запахи духів, старі і повні величі свята. Примхлива і не завжди легка у спілкуванні і спільному житті. Розвинуте почуття відособленості, тому часто себе відчуває самотньою навіть у великому колективі. Мало піддається сторонньому впливу, проте рідко висловлює свою думку, не відрізняється великою говіркістю і веселістю. Дуже горда, наполеглива в досягненні поставленої мети.
У коханні рідко задоволена. Вимоглива і незговірлива. Завжди хоче багато одержувати від життя, тому що знає про свої гідності, і їй зазвичай це вдається. Трапляється їй також закохуватися без пам'яті, і тоді весь світ зазнає краху. Її любов може бути безмежною.
Винятково розумна, має аналітичні здібності, схильність до науки, але не завжди досягає успіху. Трапляється, що працює в галузі, яка не має нічого спільного з її здібностями і фахом.
До роботи ставиться серйозно і досягає деяких висот сумлінністю і скрупульозністю.
Поставлена перед вибором серед різноманітних рішень обирає зазвичай найважче. Створення важких ситуацій для себе й інших ось, власне, її покликання.
Шляхетна, що б не трапилося можна покластися на неї повністю. У будь-якій ситуації вміє не втрачати цілковите самовладання, надію і віру. Ялиця не спускається до дрібниць. Вона перебірлива і віддає перевагу задоволенню у великому, ніж дрібним задоволенням.
Риси народжених під знаком Ялиці: інтелектуальний склад розуму, здібність до аналізу, міркувань, логіка, аскетизм.
Під знаком Ялиці народилися: Жанна Д'Арк, Наполеон Бонапарт, О. Толстой, Дж. Голсуорсі, Мопассан.

ВЯЗ


12 січня - 24 січня; 15 липня - 25 липня
Великий, стрункий, красивий. Вельми привабливий для тих, що оточують, але має в собі щось стримуюче. Не дуже, проте, стежить за собою, одягається з деякою простотою, часто не може розлучитися із старим улюбленим светром. В'яз не вимогливий і не любить ускладнювати своє життя. Для нього характерні спокій і врівноваженість. Найбільш помітний недолік - повільність. Схильність до морализированию - найнестерпніша межа. Всупереч видимості, у нього слабке здоров'я. Прямолінійний і відкритий, роззброює щедрістю. Вірить в людську доброту. Справа, яка захищає, завжди благородно, і він вірить, що рано чи пізно доб'ється визнання. Сильніше, ніж інші, переживає невдачі. Уміє багато зробити для користі своїх і близьких, володіє розвиненим відчуттям відповідальності, довга. У відчуттях пристрасний, може бути навіть палким. Якщо вибір його буде вдалим, то він зуміє створити умови, щоб любов в його будинку пережила діамантове весілля. Любить керувати і значно в меншій мірі - підкорятися. Майстерний в управлінні людьми. Його вимоги також великі, як і любов, яку він дає сам. Відноситеся до нього терпляче, він коштує цього. Уміє бути дуже зрадженим. Має здоровий глузд і майстерні руки. Відрізняється жвавим розумом, конкретним і практичним. Володіє відчуттям гумору і часто це відчуття рятує його в моменти розчарувань. Його життя буде приємним і без всяких потрясінь, тобто такий, яку він собі бажає. Риси народжених під знаком В'яза: спостережливість, організаторські здібності, реалізм. Під знаком В'яза народилися: Мольер, Стендаль, Едгар По, Альберт Швейцер.

КИПАРИС


25 січня - 3 лютого; 26 липня - 4 серпня
Стрункий, міцний, із сильним силуетом і простими правильними рисами. Є в ньому щось суворе, щось від людини природи, не зіпсованої цивілізацією. Проте не позбавлений вишуканості. Задовольняється найменшим і пристосовується до ситуації. Може жити за будь-яких умов і бути при цьому щасливим. Швидко досягає зрілості і самостійності.
Не надає значення успіху в житті, не женеться за славою, за грошима. Єдине, чого він бажає, бути щасливим. Уникає всього, що ставило б перед ним проблеми. Любить літні прогулянки, тварин і полювання. Це його можна побачити в човні, що задумався над вудкою. І незважаючи на це, він не любить самотності. Намагається влаштувати своє життя так, щоб знаходитися серед численної сім'ї або (змолоду) у постійному товаристві приятелів. Не сентиментальний. Частіше всього дещо грубувата, але не позбавлена щиросердечного тепла людина; сувора, але одночасно і спокійна. Приємний у товаристві. Його присутність діє заспокійливо.
Кипарис любить мріяти і не так організує життя, як дає себе нести його плином. Занурений у мрії, подумки завжди десь в іншому місці. Уникає гострих дискусій незалежно від предмета суперечки. Власне, еластичність його характеру те, що шукають у ньому. Неперевершений у своїй вірності. Буває вірним своєму коханню, дружбі, спогадам.
Його інтеліґентність носить умоглядний характер. Улюблене заняття міркування на будь-яку тему.
Життя його частіше усього протікає спокійно і рівно серед тих, кого він любить.
Риси народжених під знаком Кипариса: сталість почуття, лояльність, рефлективність, інтеліґентність, аналітичний розум, логіка.
Під знаком Кипариса народилися: Шуберт, Моцарт, Ромен Роллан, Рузвельт, Луї Армстронґ.

ТОПОЛЯ


4 лютого - 8 лютого; 5 серпня - 13 серпня
Декоративність, стрункість і краса з ранньої молодості. Проте з роками сама створює собі проблеми. Дуже чутлива до перебігу часу, занадто рано починає боятися старості, від цього страху ще більше старіє. Тільки гарний вплив оточуючих може надати допомогу, тому необхідно уважно вибирати людей, з якими доводиться спілкуватися.
Необхідно виявляти обережність при зміні місця перебування: не всяке середовище сприяє розвитку Тополі. Вона почуває потребу в товаришах, але мучається від оточення, не обраного ним самим. Дуже чутлива до обмеження свободи і легко впадає в песимізм.
Її любов чутлива до найменших прикростей і навіть дрібниці можуть вивести її з рівноваги. Часом розчулюється сама собою, але частіше вдається їй це сховати, і в цьому умовчуванні знаходить своєрідне задоволення.
Відвага і гордість допомагають їй здолати найскладніші завдання, і на її обличчі рідко можна зауважити занепокоєння. Ті, хто знає її мало, приймають часто за особистість веселу і спокійну.
Вона не є матеріалістом, має схильність до альтруїзму. При цьому чудово організована і не забуває про майбутнє. У шлюбі важке щастя, занадто буває чутлива і незалежна. Її зброєю в подружніх сутичках є байдужність, доповнена посмішкою і жартом. Якщо не може повестися інакше, має схильність триматися по відношенню до партнера неприязно.
Має тонкий уроджений розум, що взагалі не старіє. Її проникливість і критичний склад розуму можуть навіть іноді впливати на її амбіцію. Багато Тополь зустрічається серед медиків.
Риси народжених під знаком Тополі: потреба в незалежності, схильність до неврастенії, мрійності і синтезу, інтуїції і фантазії, окрилений розум.
Під знаком Тополі народилися: Менделєєв, Жюль Верн, А. Хічкок, Сальвадор Далі.

КАРТАС


9 лютого - 18 лютого; 14 серпня - 23 серпня
Розкидистий, потужний і хоча не дуже стрункий, справляє враження солідної і гарної рослини. Чудово пристосовується до будь-яких умов. Щоправда, він теж мріє про зручності, але в разі потреби може переночувати під відкритим небом. Має гарне здоров'я. Усюди почуває себе як вдома і не знає, що таке боязкість. Динамічний, упевнений, змушує рахуватися з собою, одночасно дуже дошкульний до жартів із приводу своєї особи і не дуже розуміє їх.
Любить вразити, бути центром загальної уваги, готовий на будь-які пожертви, щоб цього досягти. Вважає, що саме він повинен приймати рішення і вимовляти останнє слово. Блискуче вирішує найскладніші питання. Не знає небезпеки, непередбачливий і володіє даром вплутуватися в непередбачені ситуації. Проте, на щастя, оптиміст, що призводить найчастіше до необережних учинків як у діловому, так і в особистому житті. Має натуру, схильну до ексцесів. При видимій самостійності схильний піддаватися сторонньому впливу. Спрямований досвідченою рукою, може стати зброєю чужої волі. Душею і тілом віддається справі, що сам вибрав, тому серед Картасів є багато героїв, але багато і мучеників.
Схильний до чужого впливу, сам також має здібність впливати на інших. Дуже наполегливий і належить до числа тих, хто завжди правий.
Чутливий, сприйнятливий і сентиментальний може прив'язатися назавжди і цю любов сприймає з великої літери. Інше сприймає як приємний і позбавлений великого значення засіб проведення часу. Інтеліґентний і має здібність до синтезованого сприйняття проблем. Обмірковує і приймає рішення з разючою швидкістю. Часто виявляє схильність до артистизму, переважно у галузі музики. У всякому разі, його відрізняє велике почуття ритму. Народжений для пригод, часто веде рухливе і різноманітне трудове життя.
Риси народжених під знаком Картаса: імпульсивність, оптимізм, інтеліґентність, спроможність до дедукції.
Під знаком Картаса народилися: Ґалілей, Дарвін, Костюшко, Ґьоте, Брехт.

СОСНА


19 лютого - 28/29 лютого; 24 серпня - 2 вересня
Вишуканий силует, гарна, декоративна. Вміє підкреслити свої гідності. Любить будинок, цінні предмети, гарний інтер'єр. Часто той милий будинок, без якого вона не могла б розвиватися, створює сама собі. Кажуть, що вона знає, чого хоче, але не дає себе нести за волею хвиль. Немає в ній нічого покірного, спроможна планувати і підкоряти умови своїм потребам.
Відважна, опір зустрічає з піднятою головою і не дозволяє невдачі здолати себе. Завдяки сміливості й умінню ризикувати завжди йде вперед. У роботі спроможна мати успіх, незалежно від роду діяльності, що обирає.
Сосну відрізняє завзятість, із якою вона йде по обраному шляху і з якого її важко збити. Вміє вийти із найскладнішої ситуації. Дуже швидка і точна в діях.
Незважаючи на приязність у поводженні й уміння бути милим приятелем, у ній не буває зайвої щедрості. Власний добробут і зручності насамперед. Невдача інших не проганяють сон із її вік, хоча трапляється, вона згадує про них зі співчуттям у товариських бесідах. Тільки в однім виявляє слабкість у коханні. Почуттєва й імпульсивна легко захоплюється, а потім буває вже пізно.
При усім цьому має проникливий розум і упорядковане мислення, буває гарним організатором. Вміє прикласти необхідні зусилля для досягнення поставленої мети і, як правило, досягає їх. З будь-яких, навіть із любовних, прикростей уміє вийти з честю. Знак Сосни надзвичайно сприятливий для жінок.
Риси народжених під знаком Сосни: естетичний розум, організаторські здібності, схильність до аналізу.
Під знаком Сосни народилися: Конфуцій, Коперник, Вашінґтон, Шопен, Шопенґауер, Карузо, Елізабет Тейлор.

ВЕРБА


1 березня - 10 березня; 3 вересня - 12 вересня
Зі своєю пісенною меланхолійною красою Верба дуже приваблива і своєрідна. Навіть коли тільки видимість визначає основу її чарівності (особливо, якщо Верба - жінка), відчуваєш у ній щось таємниче. Вона повна неясних думок, необдуманих бажань, що часом і сама не може визначити.
Дуже чутлива, любить сонячне тепло, перебування коло води. Реагує на всі запахи і смаки. Як ніхто інший, може використовувати хвилинні радості і не відмовляти собі в жодній з них. Не варто вірити зовнішній покірливості Верби. Всупереч їй, вона діловита і рішуча, добре знає, чого хоче. Ніколи нікому нічого не нав'язує, оскільки в ній розвинене почуття поваги і немає бажання командувати.
Є в ній щось від поета. Її меланхолійні сентенції з приводу осені, що наближається, і швидкоплинного життя не варто приймати занадто серйозно і вважати проявом песимізму. Верба буває дуже важким партнером, бо не має здібності до швидкої адаптації і не любить поступок.
Її беззахисність і безпомічність найчастіше тільки тактика. Часом для розваги, а іноді і для особистої вигоди вона блискуче вміє розіграти із себе слабку істоту. Взагалі ж у житті вміє чудово захиститися.
У почуттях скоріше романтична, аніж сентиментальна. Любить почуттєві задоволення, вносить у них поетичне зафарблення. Верба не любить почуттів буденних, безбарвних. Вона має артистичні здібності, інтуїцію і багату уяву. Іноді буває непоганим психологом, що при певній проникливості дозволяє їй угадувати чужі думки і бажання. Її життя могло б протікати цілком спокійно, якби не надмірний потяг до любовних страждань. Проте не варто приймати всерйоз її скарги: почуття, неприкрашені стражданнями, не цінуються нею.
Риси народжених під знаком Верби: інтуїція, багата уява.
Під знаком Верби народилися: Єлизавета I (англійська), Сметанна, Моріс Шевал'є.

ЛИПА


11 березня - 20 березня; 13 вересня - 22 вересня
Несказанно чарівна і уміє своєю чарівністю користуватися. Може кожному закрутити голову. Мріє про стабільне, забезпечене, повне зручностей життя і найчастіше не віддає собі звіту, що все це не має для неї великого значення. Вона легко пристосовується до будь-яких умов. Їй достатньо мати намет, щоб створити атмосферу домашньої зручності. Спокійна на вид і навіть дещо безвладна, мовчазна, полохлива, при цьому безтурботна і песимістична. Найчастіше Липа проходить через усе життя з почуттям нудьги. Це її основний ворог.
Буває хитлива, особливо чутлива до лестощів. Повна протиріч, дуже важка для розшифровування. Одне в ній безсумнівно: вона дуже симпатична. Спілкуватися з нею приємно і легко, залишається відчуття психологічного комфорту. Липа терпляче вислуховує співрозмовника, поважно ставиться до своїх ближніх, не ринеться керувати ними. Її всі дуже люблять навіть тоді, коли на неї не дуже можна покластися.
Має практичний склад розуму, схильності до техніки, спритна і точна. Якщо зустріне на життєвому шляху рідну душу подружня любов може повернути їй рівновагу, позбавити від протиріч. При цьому має сильно розвинене почуття власної гідності. Буває ревнива, найчастіше без приводу.
Риси народжених під знаком Липи: товариськість, спостережливість, реалізм, організаторські здібності.
Під знаком Липи народилися: Людовик XIV, Ренуар, А. Ейнштейн, Юліан Тувим.

ЛІЩИНА


22 березня - 31 березня; 24 вересня - 3 жовтня
Часто слабка, непоказна. Не накладає свого "я" на думку інших. Але якщо з Ліщиною познайомитися ближче, то неможливо не піддатися чарівності, що вона випромінює, не побачити її ориґінального розуму.
Ліщина задовольняється найменшим, пристосовується до всіляких умов життя і все розуміє. Її зовнішність справляє майже магічну дію. Якщо хоче, то може сподобатися, уміє змусити кохати себе. Вміє бути доброю, мудрою, терплячою, але може бути і небезпечною, лютою, шкідливою. Усе в ній чаклунство біле або чорне, у залежності від її хвилинного настрою або власного капризу. Безмежно добра або вишукано зла така Ліщина, і не без причини людей, що народилися під цим знаком, в епоху середньовіччя часто обвинувачували в чаклунстві. Прив'язавшись до когось, вона зробить усе, щоб полегшити його життя. Але будь обережним, якщо не завоюєш її симпатії.
Незважаючи на скромність і стриманість, ніколи не проходить непоміченою. Вкрай ориґінальна, несхожа ані на кого, життя трактує інакше, ніж усі.
Навіть коли її люблять, вона збуджує почуття занепокоєння. Спроможна відгадувати найтаємніші думки, виступати з несподіваними пропозиціями, чинить так, що від неї всього можна очікувати. Дуже неврівноважена, може бути дуже ініціативною, а може усе лишити і плисти за течією. Віддає собі в цьому звіт, навіть якщо видає себе за особу дуже розважливу.
У коханні може бути найулюбленішим або найболіснішим партнером. Схильна до швидких змін настрою. Займися нею, якщо не боїшся ризику. Якщо спільне життя з нею і не принесе спочинку, то буде дуже захоплюючим.
Має різнобічні знання, навчається й осягає усе надзвичайно швидко і легко. Але тільки від її доброї волі залежить, чи застосує вона свої знання з користю і повністю.
Риси народжених під знаком Ліщини: схильність до синтезу, інтуїція, фантазія.
Під знаком Ліщини народилися: Сервантес, Тосканіні, Марсель Марсо, Рафаель, Гойя, Ван Ґоґ, Проспер Меріме, Ґрем Ґрін, Нельсон, Софі Лорен.

ГОРОБИНА


1 квітня - 10 квітня; 4 жовтня - 13 жовтня
За тендітною зовнішністю ховається стійка натура. Мила і чарівна, а по легкій ході можна впізнати її здалеку. Посмішка майже не сходить з її обличчя, не так через внутрішню веселість, як завдяки самоконтролю. Вміє підкреслити власну гідність, любить добре вдягатися. Має гарний смак.
Швидко звикає до зміни обставин. Любить доставляти людям радість, навіть на шкоду собі. Не еґоїстична, але дещо еґоцентрична. Самостійна, але іноді дозволяє поставити себе в залежне положення. Велика відповідальність змушує її почувати себе винуватою за все що відбувається (комплекс провини). Контакти з нею важкі, а взаємовідносини складні. Їй не вистачає простоти.
Її відрізняє чутливість до зовнішніх впливів, любов до прекрасного, лояльність і приязність. На неї завжди можна покластися. Іноді буває наївна і дозволяє себе експлуатувати. У коханні дає багато, але і потребує того ж.
Постійно перевіряє почуття. Її не можна обманювати, не можна розчаровувати, вона не простить.
Горобина не зрадить. Її особисте життя дуже багате. Повна турбот про завтрашній день. Завбачлива, часто наводить на думку про подружні зв'язки з нею. Дуже розумна і часто дуже ефективна. Трапляється, що деякі свої плани не реалізує, поринувши у буденні справи.
Риси народжених під знаком Горобини: чуйність розуму, фантазія, схильність до синтезу, інтуїція, уява.
Під знаком Горобини народилися: Дідро, Гоголь, Верді, Рахманінов, Андерсен, Золя, Коллонтай, М. Брандо, Ґреґорі Пік, Ле Корбюз'є.

КЛЕН


11 квітня - 20 квітня; 14 жовтня - 23 жовтня
Охайний, доглянутий, іноді навіть трохи кокетливий. Часто буває там, де найцікавіше. Стежить за модою. Не належить до числа рядових особистостей. Повний енергії і бадьорості, невтомний. Клен, як говорять, завжди на висоті положення. Його можна зарахувати до індивідуалістів. Хоча по своїй природі Клен стриманий і не сміливий, він може приймати найризикованіші рішення, в основі яких лежить не так матеріальний чинник, як життєвий інтерес. Не любить засиджуватися вдома, охоче пізнає нових людей. Має здібність викликати людей на відвертість. Але не варто побоюватися, якщо щось йому розповів ніколи не засуджує чужих вчинків і не базікає про чужі секрети.
Зазвичай буває повний планів, найчастіше незвичних, екстраваґантних. Любить усілякі новинки, з ентузіазмом захищає нові ідеї, але сам рідко реалізує власні проекти. Проте, це не заважає йому одержувати задоволення від своїх широких обріїв. Є в ньому і крапля цинізму. Він не любить і не боїться суспільної думки. Навпаки, йому подобається, щоб про нього говорили.
У коханні він складний. Іде надзвичайними і непередбаченими шляхами. Але це не означає, що він не зможе знайти щастя, якщо не зустріне партнера з аналогічним мисленням і смаком. Розум має ясний і проникливий. Незважаючи на те, що повний проблем, не позбавлений ні уяви, ні інтуїції. Одним словом, характер різнобічний.
Риси народжених під знаком Клена: живий характер, почуття гумору, спроможність до дедукції, аналітичний склад розуму.
Під знаком Клена народилися: Лукрецій Борджіа, Катерина Медичі, Леонардо да Вінчі, Анатоль Франс, Чарлі Чаплін, Леопольд Стокольський.

ГОРІХ


21 квітня - 30 квітня; 24 жовтня - 2 листопада
Природність у його очах не є гідністю. Він піклується про стиль, тонкі і вишукані манери, у дійсності ж він просто боязкий. Горіх часто складається з протиріч, буває примхливим, аґресивним, еґоїстичним. Але він також гостинний, чемний.
Він може бути як лояльним і вірним, так і непостійним. Ніколи не відомо, як він чинитиме в тому або іншому випадку і як із ним поводитися.
Без будь-якого підґрунтя дарує і позбавляє своєї дружби та любові. Іноді сам любить страждати і з задоволенням змушує страждати інших. Йому треба обов'язково ускладнювати ситуацію. Його мучить потреба прояву своєї винятковості, він ревнивий і привітний, не відрізняється врівноваженістю. Якщо любиш його або перебуваєш із ним у дружніх стосунках, постійно матимеш несподіванки. Займися ним, якщо відчуваєш, що зможеш протистояти його впливу, інакше він цілком підпорядкує тебе своїй волі.
У житті вміє бути чудовим стратеґом. Добре оцінює наслідки своїх намірів, вирішується на дуже підступні дії, не дозволяє стримувати себе зайвими розкаяннями совісті. Часто скоряє оточення швидкістю дій. Проте зустрічаються і Горіхи-тихоні.
Намагається зробити все, щоб його життя не було повсякденним. Не боїться ризику, не намагається подобатися, не визнає поступок, не ходить протоптаними дорогами. У Горіха буває багато друзів, а значить і багато ворогів. Вважає, що розраховувати можна тільки на себе самого. Піклується про зберігання власної незалежності і відособленості. Іноді буває особою, яку не можна не зауважити і з якою треба рахуватися.
Риси народжених під Знаком Горіха: рішучість, спостережливість, організаторські здібності.
Під знаком Горіха народилися: Кант, Колумб, Єлизавета II (англійська), Шекспір, Паґаніні, Катерина II, Достоєвський.

ЖАСМИН


1 травня - 14 травня; 3 листопада - 11 листопада
Рухливий, живий і товариський, притягає до себе вільною і вмілою розмовою, незважаючи на своє бажання, стає центром уваги.
Часто саме від нього очікують створення невимушеної обстановки в товаристві. Усім здається врівноваженим, веселим і без життєвих проблем. Тільки найближчі люди знають, який він, по суті, чутливий і спроможний розчаровуватися. Тому, як би не намагався Жасмин це сховати, він від народження песиміст.
Те, що в інших є недовірливістю, у нього перетворюється в розважливість і призводить до обережних і далекоглядних дій.
Те, що в інших є підозрілістю, у нього - тільки глибоко схований резерв.
Він, як ніхто інший, розуміє перевагу в дипломатії і вмінні організації гармонічних відношень з іншими. На жаль, ці гідності рідко виявляються в його власному будинку. Тут він шукає задоволення потреби в незалежності. Не любить почувати себе зв'язаним, не любить обмежень, обов'язки пригнічують його, незважаючи на те, що завжди підпорядковується своєму боргу.
Йому властиве почуття відповідальності, проте воно не завжди викликає в ньому найкращий настрій. Життя у шлюбі з Жасмином нелегке. Тим більше, що він швидко розчаровується і набирається упереджень. Любить дітей і добре почуває себе з ними. Не очікуючи багато від життя, з дітьми він пов'язує великі надії. Найбільш складні питання вміє пояснити їм просто і ясно. Діти приносять йому в житті найбільшу радість і задоволення.
Жасмин не є матеріалістом, але часто непогано заробляє. Не боїться роботи, його інтеліґентність і жвавість думки високо цінуються начальством.
Риси народжених під знаком Жасмину: критичний розум, інтеліґентність, сполучена з фантазією, інтуїція.
Під знаком Жасмину народилися: Мак'явеллі, Сенкевич, Фрост, Мартін Лютер Кінґ.

КАШТАН


15 травня - 24 травня; 12 листопада - 21 листопада
Каштан дуже гарний, навіть декоративний, але не намагається скорити оточення своєю принадністю. Потребує простору, повний жвавості і сили. Має уроджене почуття справедливості, будь-яке порушення її буде для нього стимулом до мимовільного протесту. Він готовий відстоювати свою правоту будь-якими засобами, незважаючи на наслідки. Неприязно ставиться до розважливості, до всіляких тактичних і дипломатичних викрутів, чим часто ненавмисно спрямовує проти себе людей. Відсутність гнучкості в спілкуванні з іншими призводить до того, що він змінює багато занять і відчуває багато розчарувань, що пам'ятає довго, тому що дуже вразливий і чутливий.
Незважаючи на наполегливість і витримку, не буває впертий. Вміє бути обачним і завбачливим, завдяки чому зазвичай не має матеріальних проблем. Велике значення надає правилам моралі і схильний до пуританства, незважаючи на деяку чутливість. Несподіваним у ньому є прагнення до життєвих зручностей. Іноді робить враження непридатного до життя, але це тільки слідство ворожості і відсутності довіри до себе й до інших.
Каштан занадто незговірливий, щоб знайти порозуміння, і часто користується славою несумлінної людини. Можливо, це пов'язано з його пристрастю шокувати інших. Потребує багато любові, але сам може любити по-справжньому тільки один раз і тому йому важко знайти щастя. Потреба в любові й одночасно острах, що його можуть не покохати, ускладнює його відношення з партнером. Його комплекси виявляються в зухвалій поведінці і часто незрозумілі для оточення.
Розумове життя - живе і конкретне, засновується на спостереженнях. Даровитий, швидкий і точний, але має схильність до мрійності і філософських роздумів. У його житті багато чого залежить від оточення. Повний розвиток здібностей одержує тільки тоді, коли знаходить у своїх близьких співчуття і розуміння.
Риси народжених під знаком Каштана: відвага, реалізм, спостережливість і проникливість, організаторські здібності.
Під знаком Каштана народилися: Ломоносов, Вольтер, Руссо, Стивенсон, Бальзак, Генрі Фонда, П'єр Кюрі.

 

ЯСЕН


25 травня - 3 червня; 22 листопада - 1 грудня
Це прекрасне потужне дерево. Приємно виглядає, має стрункий силует, елеґантний і вільний у русі. Подобається собі. Проте постійно жити з ним нелегко. Має живий характер і дуже вимогливий. Ринеться до того, щоб про нього піклувалися, думали і жили так, як йому більше всього подобається, робили тільки те, що йому хочеться. А оскільки має тяжіння до самостійного і незалежного життя - не всі добре переносять це.
Сміється над життєвими труднощами, що створює враження безвідповідальності і безвольності. Але це тільки видимість. Ясен дуже добре знає, чого хоче, і ще краще - чого він не хоче. Самолюбивий у всьому, що стосується власного успіху і добробуту.
У прагненні до власного щастя настільки енергійний, що може розтоптати все, що йому перешкоджає на шляху до мети. Еґоїст, але не скупий. Щедрий, ділиться усім.
Ця примхлива натура у коханні виявляє зовсім інші риси: буває обачний, постійний, завбачливий, власне, у цій галузі Ясен має найбільші успіхи і вміє добре вибирати, зважувати усі "так" чи "ні". Його шлюб по любові одночасно буває і шлюбом по розуму. Рідко помиляється і прикладає багато зусиль, щоб організувати сімейне життя, і це йому часто вдається. Його розум засновується в першу чергу на інтуїції. Ориґінальний і повний фантазії. Так само як і Горобина, Верба і Горіх, Ясен має незвичайний дарунок проникливості. Нерідко любить забавлятися грою в пророка і, коли здійснюються його пророчення, то слава його ще більше зміцнюється.
Ясен завжди трохи грає з долею. Але це дерево надійне, не бійтеся вкритися в його тіні.
Риси народжених під знаком Ясена: інтеліґентність, прагнення до синтезу, інтуїція, фантазія.
Під знаком Ясена народилися: Марк Твен, де Голль, Джон Кеннеді.

ГРАБ


4 червня - 13 червня; 2 грудня - 11 грудня
Гарне дерево, але без особливої чарівності. Змолоду буває часто красивий, але з перебігом часу втрачає цю якість. Граб ставиться до навколишнього світу з поблажливістю. Це тип естета. Його увагу привертає скоріше форма, ніж зміст.
Має виражену схильність до дисципліни і підкорення. Любить відмінності, мріє про нагороди і почесті, тужить за замилуванням із боку інших. Найбільше йому подобається підпорядковуватися встановленому порядку і тому рідко виявляє ініціативу. Ухвалення рішення супроводжується в нього страхом учинити помилку. При цьому має почуття відповідальності і справедливості. Не любить відступів від узвичаєних правил, неохоче сходить з прямої, перевіреної і протоптаної дороги. А до нових ідей ставиться з обережністю.
У коханні відрізняється великою порядністю. Почуття розглядає як відповідальну справу. Він є милим і приємним партнером. Але якщо життя запропонує йому вибір між любов'ю і боргом, як правило, вибирає друге.
Риси народжених під знаком Граба: інтелектуальність, інтуїція, фантазія, схильність до артистизму.
Під знаком Граба народилися: Горацій, Марія Стюарт, Корнель, Шуман, Мюссе, Т. Манн, П. Ґоґен, У. Дисней, Роберт Кох, А. Хачатурян.

ІНЖИР


14 червня - 23 червня; 12 грудня - 21 грудня
Фіґове дерево делікатне, із виразними рисами. Не має краси, але не залишається непоміченим.
Інжир дещо вразливий і з деякими комплексами. Не скрізь почуває себе добре. Потребує життєвого простору і тепла. В'яне у несприятливих умовах. Погано переносить труднощі. Стаючи вразливим, переповненим гіркотою, сохне. У таких умовах його охоронна система слабшає і необхідно бути дуже уважним, щоб дерево не погубити.
Має сильно розвинені сімейні почуття. Відчуває постійну необхідність контакту зі своїми близькими, навіть якщо вони не в змозі це оцінити і виправдати його надії. Має потребу в стабільності, незважаючи на те, що сам не дуже постійний багато в чому.
Характер емоційний і поблажливий. Розплачується за це часом щиросердечним спокоєм і радостями життя, тим більше, що виявляє опір спокусам. Хоча і не постійний (частіше в думках), але намагається чітко виконувати щоденні обов'язки. На нього можна покластися. Працює старанно, хоча в глибині душі ледачий. Імпульсивний і повний добрих намірів, але життя проходить у боротьбі з власними слабкощами.
Інжир - реаліст і завжди буває діловитим і завзятим. Це дерево є справжнім скарбом для своїх близьких. Воно приносить гарні плоди. Посади його у своєму садку і добре доглядай за ним - не пошкодуєш. Воно належить до числа тих, з якими варто одружуватися. Але не чекай від нього чудес, він не належить до числа романтичних коханців. Прості почуття цінує вище, аніж якісь фантазії. Будь-яке дерево без комплексу, що зрозуміло його, добре з ним сходиться. Але увага: Фіґове дерево дуже образливе!
Риси народжених під знаком Інжиру: імпульсивність, практичний розум, спостережливість, реалізм, організаторські здібності.
Під знаком Інжиру народилися: Г. Гейне, Бетховен, Стравінський, Б. Брандт, Ф. Ґарсіа Лорка, Ґриґ, Едіт Піаф.

ДУБ


21 березня (весняне рівнодення)
Повний життєвої сили і краси, не має в собі нічого тендітного. Рухи величні і повні гідностей, збуджує у людях повагу своїм солідним виглядом. Абсолютно здоровий, що в його випадку дуже важливо, бо не переносить слабкість і хвороби, а вид крові може призвести його до непритомності.
Дуже відважний, але його сміливість походить не так від його духовних якостей, як від надмірного гонору. Не хоче, щоб його вважали боягузом і, попереджаючи гострі обставини, реагує швидше, ніж треба. Витриманий і вольовий, не має звички відходити від раніше прийнятого рішення і, як правило, завжди домагається поставленої мети. Але його непоступливість має також погані сторони: Дуб не вміє бути гнучким, його непримиренність доставляє йому турботи. Домігся би багато чого, якби зміг хоч трохи бути дипломатом.
Сам він більш незалежний. Не переносить ніяких обмежень і його дії часто межують із сваволею. Проте, він шанує думку і завжди буває таким у коханні. Являє собою істоту непостійну, жертву чергових захоплень, упевнену, що "тепер це вже назавжди". У шлюбі може згодом зробитися розсудливим.
Міцно тримається на ногах, наче вріс у своє оточення, продовжує і розвиває сформовані ситуації. Не ринеться до змін і з невдоволенням приймає ті зміни, які викликані діями інших. Він - консерватор. Незважаючи на те, що час від часу схильний до безкорисливих вчинків, завжди пам'ятає про свою вигоду і всю увагу концентрує на особистих проблемах. Чуже життя його не цікавить.
Поглинають його конкретні справи, мислить ясно, по-діловому, є людиною дій, не позбавлений інтуїції. Належить до числа людей, що незалежно від обставин завжди залишаються при своїх інтересах. Зазвичай своїм близьким він забезпечує життя в повному статку.
Риси народжених під Знаком Дуба: рішучість, точність у вчинках, практичний розум, реалізм, спостережливість, організаторські здібності.
Під знаком Дуба народився Й. С. Бах.

БЕРЕЗА


24 червня (літнє протистояння)
Гнучка й аристократична, легка, мила в спільному житті. Користуючись успіхом, ніколи не зловживає нічиєю люб'язністю, уміє бути делікатною і стриманою. Не нав'язує своїх симпатій і настроїв, не потребує нічого і нічого не шкодує.
Скромна до пуританства, але завжди елеґантна, без усякого моралізування. Повна почуття міри і толератності, не виносить одного - вульгарності. Розкіш і будь-яка показуха їй далекі. Немає в ній і вісти снобізму. Найохочіше жила б у селі, але може звикнути до будь-якого місця, аби тільки мала можливість спокійно працювати. Незважаючи на витончену зовнішність, Береза виростає в праці і любить трудитися.
Її скромний і делікатний характер визначає її схильність до любові зі спокійним плином. Сентиментальна, Не боїться почуттів занадто жагучих. Буває лояльна і вірна, уміє створити вдома атмосферу затишку і домашнього щастя. Трапляється, що в подружні зв'язки вступає дещо необачно, але ніколи не шкодує про свій вибір.
Найбільш притаманна для Берези риса - інтеліґентність. Сила її уяви і винахідливості воістину не має меж. Роботу завжди сприймає творчо. Уміння логічно мислити і запровадити свою думку в життя, сполучені з її працездатністю, відчиняють перед нею всі двері.
Незважаючи на те, що можна займатися будь-яким видом діяльності, найбільших успіхів домагається у галузі мистецтва. Нетоваристська, і це її єдина хиба. Світське життя, контакти з впливовими людьми не привертають її уваги. Береза часто буває щаслива. Вона так мало жадає від життя - достатньо їй близького серця і гарної бібліотеки.
Риси народжених під знаком Берези: м'якість характеру, синтез, інтуїція, фантазія.
Під знаком Берези народилися: Ґуттенберґ, Матейко, Стрелецький.

МАСЛИНА


23 вересня (осіннє рівнодення)
Невелика, іноді на межі красивого і потворного, але не позбавлена принадності. Часто докучає її ревматизм, тому дуже любить сонце і страждає від його відсутності. Врівноважена, спокійна, у ній немає нічого аґресивного і все це завдяки небажанню ускладнювати собі життя. Припускає можливість мати власне судження також і іншим. Ніколи не втручається в чужі справи.
Маслина настільки делікатна, що її легко обвинуватити в байдужості, але вона зовсім не байдужа. Навпаки, у разі потреби до неї будь-хто може звернутися по допомогу.
У будь-якій ситуації не розстається з посмішкою. Почасти завдяки умінню володіти собою, але насамперед тому, що вважає безглуздим завдавати шкоди нервовій системі. Має здібність передавати свій спокійний стан оточуючим.
Хоча Маслина добра і сердечна, вона володіє достатньою долею розуму і здорового глузду, щоб не дозволити експлуатувати свою доброту. Відрізняється уродженим почуттям справедливості. Усе розуміє, уміє зважити на чуже становище і властива їй неупередженість дозволяє їй забувати про себе саму. Вона знає про це і заздалегідь із цим мириться. Тому її люблять і цінують, хоча сама вона нічого не робить для того, щоб справити враження на інших. У спілкуванні стримана.
У коханні Маслина намагається не бути ревнивою, шанує незалежність партнера, навіть якщо доводиться через це мовчки страждати. Трапляється, що йде на поступки аж до зречення від власного кохання. Але це зовсім не говорить про її слабкість і покірність. Просто найважливішим для Маслини є спочинок.
Відрізняється великою інтеліґентністю, багато часу присвячує міркуванням, любить читати, вчитися і розширювати свій кругозір. Хоча і не ринеться до цього, але завжди привертає до себе увагу й іноді стає знаменитою. Належить до числа людей, що приносять оточенню спочинок і щастя і лишають після себе добру пам'ять.
Риси народжених під знаком Маслини: вірність суджень, аналітичний розум, здібність до дедукції і рефлексії.
Під знаком Маслини народився імператор Авґуст.

БУК


21-22 грудня (зимове протистояння)
Стрункий і красивий. Належить до тих, хто доживає до глибокої старості, зберігаючи всі якості, властиві молодості. Йому вдається зберегти гарну форму, ставний силует, спритність і гнучкість рухів. Завжди доглянутий, не цурається деякого кокетства. Якщо потрапляє в сприятливі умови, то йому вдається досягти успіху в будь-якій галузі. Виявляє спритність і кмітливість у всякій ситуації. Повний різноманітних планів, які вміє успішно реалізувати. Не дає збити себе зі шляху. Вміє непогано організувати своє життя.
Трапляються з ним припадки щедрості, хоча зазвичай він розважливий і безпомилково організує свій бюджет. Не дуже любить ділитися своєю власністю, витрачає її ощадливо.
Бук - істота порядна, має багато солідних якостей, завжди зважує усі "за" і "проти", ніколи не покладається на волю випадку. У коханні йому не вистачає фантазії. Ідеальний чоловік або дружина. Ринеться мати дітей, бездоганно організувати свій будинок, добре провести відпустку.
Інтеліґентний, має організаторські здібності і здоровий глузд. Виражений матеріаліст. Насамперед хоче бути багатим, а потім, якщо можна, щасливим.
Риси народжених під знаком Бука: вдумливість, точність, організаторські здібності, реалізм.
Під знаком Бука народилися: Пуччіні, Сталін.


Фото № 21
Пейнтбол в Тетієві
Пейнтбол в Тетієві
Це та інші фото ви можете переглятути в розділі ФотоГалерея

Наші партнери
tetiiv
tetiiv
tetiiv
tetiiv
"Фронт змін" Арсенія Яценюка
Випадковий анекдот

"Kozel - пиво с твоим характером"

Котяра вырос упитанным и круглым, поэтому передвигался исключительно перекатыванием, а на дальние расстояния - пинками.

Еще анекдотов >>
Хмельницьки національний Університет

 Український сертифікаційний центр 

 Представник центру в м.Тетіїв

 Романюк Сергій Миколайович

 тел.             096-949-89-39
Державні свята

Вчора: День працівників лісу

Сьогодні: Міжнародний день миру

Завтра: День партизанської слави

через 1 день 22.09.2018
День партизанської слави

через 6 днів 27.09.2018
Всесвітній день туризму

через 6 днів 27.09.2018
День машинобудування

через 9 днів 30.09.2018
Всеукраїнський день бібліотек

через 10 днів 01.10.2018
Міжнародний день людей похилого віку

через 10 днів 01.10.2018
Міжнародний день музики

Вся реклама, повідомлення, оголошення розміщуються БЕЗКОШТОВНО.
Загальна адреса для спілкування - admin@tetiiv.net. Телефон - 5-24-36.
При копіюванні інформації з цього сайту вказуйте джерело.