Інформаційний портал м.Тетіїв

Інформаційний портал м.Тетіїв

Головна сайтуДошка оголошеньФорум
Служба знайомствФотоГалереяГостьова книга
На сайті працює служба поздоровлень жителів Тетіївського району з Днем народження. Кожна організація має змогу добавити в базу власних працівників. Це може зробити кожен бажаючий. Зв`язуйтесь з нами.
Вітаємо!

Через 5 днів, 26.09.2018
святкуватиме свій
День народження


Дворковий
Анатолій Андрійович

Начальник Тетіївської міжрайонної державної податкової інспекції. Депутат районної ради. Член Партії регіонів. Член комісії з питань законності і правопорядку.


Через 9 днів, 30.09.2018
святкуватиме свій
День народження


Безугла
Надія Василівна

Начальник Тетіївського районного відділення НАСК „Оранта”. Депутат Тетіївської міської, трьох скликань Тетіївської районної рад. Відмінник народної освіти УРСР. Член Партії регіонів. Член комісії з питань соціально-економічного та культурного розвитку.
Карта району.
Частина 1, Частина 2

Свята у світі

Сьогодні: Міжнародний день миру. Відзначається за рішенням Генеральної Асамблеї ООН як день глобального закінчення вогню, воєнних дій та відмови від насильства

через 4 дня 25.09.2018
Всесвітній день моря. Один з міжнародних днів у системі ООН

через 10 днів 01.10.2018
Міжнародний день людей похилого віку.Проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1990 році

через 10 днів 01.10.2018
Міжнародний день музики. Проголошено у 1975 році за рішенням ЮНЕСКО

через 10 днів 01.10.2018
Всесвітній день середовища проживання

через 11 днів 02.10.2018
Всесвітній день архітектури. Засновано Міжнародною спілкою архітекторів

через 13 днів 04.10.2018
Всесвітній день тварин. Проголошено з метою підвищення громадськістю свідомості щодо необхідності захисту навколишнього середовища та з метою активного захисту тварин

Інтернет-конференція
Арсенія Яценюка
від 06.04.2009р.

Інтернет-конференція Арсенія Яценюка від 06.04.2009р. Запитання були зібрані і згруповані ініціативною групою прибічників. Арсеній Яценюк давав відповіді в прямому ефірі. Трансляція відбувалася 6 квітня з 12:30 до 13:30 на сайті frontzmin.orgСімнадцять першочергових викликів – це декларація. Коли і де можна буде ознайомитися з конкретними цілями, задачами та планом дій «Фронту Змін» на найближчий час? Які першочергові дії Ви можете назвати вже зараз?АЯ: 17 першочергових викликів – це не декларація, 17 першочергових викликів – це ті завдання, які необхідно вирішити. І саме задля цього формується Національний план змін. Національний план змін, який буде передбачати чіткі зміни в кожній окремо взятій галузі, в кожному окремо взятому регіоні. Чому я кажу про план, а не про програму? А є суттєва відмінність: програм у нас було дуже багато, а план – це те, що треба безпосередньо зробити, який закон необхідно внести в парламенті і проголосувати. Найважливіше – це змістовна частина цього закону. Яку дію треба провести в кожній окремо взятій області для того, щоб змінити ситуацію; яку дорогу, в кінці-кінців побудувати, і де побудувати міст. Такий план повинен мати декілька вимірів. Перший – це загальнонаціональний вимір – де ми будемо вирішувати проблеми реформ в країні в цілому на макрорівні, і друге – це регіональний вимір. Тому обласні осередки отримали відповідне доручення. Кожен регіон дуже специфічний. І саме задля того, щоб цей регіон розвивався, і вся його палітра, специфіка мала можливість розвиватися – дано відповідне доручення, щоб на регіональному рівні також розроблялись відповідні плани. І такі плани будуть робитися саме тими людьми, які надалі перейдуть до політичної партії, і які обов’язково прийдуть до влади.А в чем же разница между «национальным планом изменений» и ? программой «украинский прорыв», кроме названия?АЯ: ну разница в том, что «украинский прорыв» так и не прорвало. Національний план змін обов’язково буде виконаний. В цьому принципова різниця, це – перше. Друге, треба дуже уважно прочитати всі програми, в т.ч. і ту, що ви щойно називали. Це був більше набір політологічних тез. Але це не був набір конкретних реформ і конкретних змін. Там було все дуже красиво написано. Як правило, такі речі ми читаємо в кожній окремо взятій програмі: «улучшить, углубить, увеличить» ? це все зрозуміло, але немає відповіді, як це зробити. От саме в цьому і є принципова різниця.

План – це конкретика програма і прориви – це політтехнологія. ? Как реально осуществляется принцип построения общественно-политического движения «Фронт перемен» снизу?АЯ: Складно, але дуже цікаво. Немає жодної області, де сьогодні у нас, навіть, не було хоча б однієї ініціативної групи. Ні, ми вже перейшли цей етап. Я хотів би нагадати, що фактично процес розпочався тільки 3 місяці тому. І за 3 місяці у нас в кожній області є ініціативна група. Більше того, 16 областей вже мають зареєстровані обласні осередки. Більше того, ці обласні осередки вирішують дуже важливу проблему: ми повинні дійти до кожного міста і села. І тому наша структура буде всеохоплююча, і вона вже є частково сьогодні всеохоплюючою, і буде займати повністю всю Україну і покривати всю Україну. Як це відбувається? Відбувається дуже інколи весело і цікаво, коли люди просто приїжджають і кажуть: «Ви знаєте, ми хочемо Вас підтримати». І були випадки, коли люди сім’ями приїжджають (хтось там був у політиці, хтось там був у бізнесі) і кажуть: «Наша ідеологія сходиться з Вашою. Якщо Ви повірите нам, то ми повірили Вам, у нас обов’язково вийде». І цих прикладів дуже багато. А далі я приїжджаю в кожну область, і нікого ніколи не визначають, тому що тоді ми формуємо аналогічні закриті акціонерні товариства, аналогічні партійні проекти, а не партії, які вже сьогодні існують в Україні. Звичайно, це викликає дуже багато складнощів, тому що є людський фактор. І люди часто-густо, ще немає влади, а вже інколи починають боротися за той чи інший вплив. Я категоричний противник цьому. І коли демократія не спрацьовує самостійно, а в нас був такий випадок, і вже існувала така історія, наприклад, у Дніпропетровській області. Я дуже швидко прийняв рішення зібрати відповідні наради з усіма ініціативними групами, і дуже жорстко, але чітко переговорити з людьми, що ми не можемо ставити свої особисті інтереси вище того, для чого ми зібралися. А зібралися ми не для себе, зібралися ми для цілої країни. Тому іде все з самого «низу» з відповідними труднощами, з одного боку, але з дуже позитивним процесом, саме демократичним процесом, в якому є різні тенденції. Але основна тенденція – це позитивна тенденція – це тенденція готування людей, тенденція самостійного вибору лідеру, і ця тенденція розумна. Адже ми створюємо політичну партію. А якщо це створення політичної партії, то до неї повинні прийти тільки найкращі. Ті найкращі, за яких потім будуть голосувати в сільську, районну, міську раду, обласну, парламент. Які потім на себе візьмуть відповідальність і обов’язково її виконають, бо наступний раз не проголосують.

Ваші плани розвитку «Фронту Змін» у регіонах. Коли вони почнуть ? роботу? Яким чином буде проводитись «відбір» кандидатів на приєднання до «Фронту Змін»? Які першочергові завдання стоятимуть перед регіональними представництвами? Як Ви плануєте працювати в регіонах, зокрема в селах і містах- райцентрах?АЯ: Я вже частково відповів на це запитання, ще раз повторюсь, що 16 вже організацій зареєстровано. За 3 місяці ми будемо мати повністю всю обласну мережу. Ми дійдемо до кожного села тому, що, якщо ти відповідально хочеш нести хрест влади, ти зобов’язаний нести його в т.ч. і в сільській раді, в т.ч. і в районній раді – там живуть наші люди. Наші люди, які очікують підтримки, наші люди, які очікують допомоги. Наші люди, які за те, що вони прийшли на вибори і проголосували, повинні отримати все можливе від влади. Тому ми готуємося до всіх рівнів виборів, починаючи з місцевих, і закінчуючи загальнодержавними. Потім перейдемо до партії. Щодо Вашого запитання про те, як буде хто вибиратися, ? зараз почали процедуру. Якщо ми завершимо формування громадських організацій і перейдемо до партії, то на партійному рівні будуть проведені праймеріз. Праймеріз або по-іншому публічні вибори того, хто буде представляти обласну партійну організацію, районну партійну організацію, за нього будуть голосувати. Ми будемо обов’язково просити пресу висловити свою позицію по кожному окремому кандидату, просити лідерів громадських думок, просити людей прийняти активну участь в тому, щоб ми знайшли правильних людей, тому що це ті люди, які потім будуть представляти чи то територіальну громаду, чи то на загальнонаціональному рівні Україну.

Які критерії призначення Центральним офісом офісних ? координаторів в регіонах? Як Ви прокоментуєте наступну інформацію з Одеського регіону: «Представители из «Фронта» еще ничего не предложили толкового. Говорить с ними не о чем. Ни на один вопрос ответить не могут. Где они взялись такие грамотные. Кто их назначил? В Овидиополе пришел студент в «Фронт перемен». Сначала не взяли, после беседы с одним его знакомым, который является особо приближенным к местным координаторам, – уже работает во «Фронте» и даже заработную плату получает. О как лихо! Кум, сват, брат? Не с того начинаете, ребята! Начинаем плодить очередных мажоров».АЯ: Это, верно, точно не про нас. Тому що почну з того, що у нас ніхто не отримує заробітної платні. І це основна теза, яка сповідується в кожній області: «Денег на политику нет. Политика – это не бизнес. Все, кто хотят в бизнес – двигаются в бизнес и там зарабатывают деньги.» Жодна з обласних організацій і жоден з обласних осередків не отримує гроші. Саме тому, я можу спростувати повністю вже ту тезу, про яку щойно було сказано. Якщо мені не зраджує пам’ять, це стосувалось Одещини, так, здається запитання? То я хочу сказати, що в нас на Одещині одна з найбільш потужних організацій. Я не виключаю, що можуть бути якісь поодинокі випадки, бо це людський фактор, бо в нас таке суспільство, бо ми є такі. Знаєте, у когось хороший настрій вранці, у когось – поганий. Хтось має світлі думки, хтось – не дуже світлі, бо такі люди, і з цим треба миритися. Але не тільки миритися – треба пробувати переконати людей бути іншими, бути кращими. Тому якщо є такі випадки, я на них, звичайно, реагую. Я не можу прореагувати на всі. Але це вже інститут самоорганізації суспільства. Якщо ти дійсно талановитий, якщо той студент дійсно хоче змін, то він повинен не очікувати того, що до нього прийдуть із караваєм всім гуртом і скажуть: «Ви знаєте, ми оце все життя мріяли, щоб ми разом з Вами попрацювали.» Ні, тут так не працює. Він повинен прийти і сказати: «Хлопці, ось моя програма, ось, як я це бачу і я Вам кажу, що я це зреалізую». Якщо його не слухають – він рухається вперед: вище, вище й вище. Обов’язково, той хто стукає, тому завжди відкриється (стукає не в плані перестукується). Тому в будь якій ситуації, а тим більше в ситуації бажання проявити самого себе, ти повинен це довести, ти повинен місцем боротися. Ми тому і називаємося «Фронтом», ти повинен виорати це місце і сказати: «Я дійсно кращій». І якщо є випадки, коли десь там когось по кумівству якомусь кудись записують, то я їм, вибачте, дуже швидко голови відкручу за це.

Коли будуть відкриті офіційні представництва в Запоріжжі, ? Чернігові, Закарпатті та Дніпропетровську?АЯ: через три місяці ми завершимо повністю формування. Для мене надзвичайно важлива Східна Україна, тому ми що фактично Західну і Центральну вже покрили. Східна Україна. Нещодавно я відкрив у дуже важливому центрі – це у Харкові – наш обласний осередок. За три місяці ми завершимо повністю формування всієї організаційної структури.

Якщо я був членом партії НСНУ, чи зможу я бути членом Вашої ? організації?АЯ: ну, такої партії НСНУ не існує – це був виборчий блок. Що стосується партійної приналежності, то люди з будь-яких партій, які були членами цих партій за переконаннями, а не з однієї партії йшли в другу, з другої – в третю і оце прийшли зараз там в четверту партію. Вони можуть, звичайно, прийти, вони мають право це зробити. І якщо вони позбудуться тих партійних квитків, які в них були, якщо вони обґрунтують, а чому вони прийняли таке рішення? Сподіваюсь, не тому, що там з’явилась нова партія з новим хорошим рейтингом, а тому, що ці люди були там не реалізовані, там вони були не затребувані, і там їм не дали можливості проявити себе. То в нашій організації вони обов’язково будуть мати можливість працювати. Вони обов’язково будуть мати можливість себе проявити. Вони будуть обов’язково мати можливість дійсно приєднатися до нового руху. Доречи, у нас такий процес проходив по багатьох областях.

Хто входить до команди Яценюка? Хто з них по яким напрямкам ? буде координувати пошук «адекватних» відповідей на 17 першочергових викликів? Кого «из бывших» Вы хотели бы пригласить в «команду», правительство и т.д.? Якщо це нова команда, то звідки візьметься професіоналізм політиків у цих нових людей, які йдуть до влади?АЯ: Важливе запитання. І треба усвідомити, що повністю нових людей не можливо взяти в команду і при цьому сказати, що така команда буде ефективною. Тому що у нас тоді відсутня дуже важлива категорія, яка означає досвід. Саме тому я не кажу, що наша команда – це команда тільки молодих. Я кажу, що наша команда – це команда інших, команда нових. В кожній області вже сьогодні є люди, які будуть представляти регіональний і національний рівень. Щодо презентації команд. Це взагалі окремий проект, який буде слугувати нашою візитівкою. Візитівкою того, а що нам справді принесе «Фронт Змін» і що нам справді принесуть нові люди, які ці люди. Вже зараз я фактично сформував левову частку людей, які будуть відповідати за різні напрямки в Україні. Вони готуються до виступів перед людьми. І в такому ж режимі до того моменту, коли кампанія завершиться, ми будемо презентувати щомісячно фактично блок людей, відповідальних людей. Частина з них нових абсолютно, але які мали досвід дуже серйозний вже на регіональному рівні. Частина тих, які до нас приєднаються і яких ви знаєте. І я думаю, що ви будете мати можливість кожному з них задати запитання. Я не хотів би за них відповідати. Я переконаний, що вони самі, а інколи набагато краще, ніж я, дадуть відповідь на багато запитань, яких у мене сьогодні немає, але відповіді сформовані.

Чи правда, Арсенію Петровичу, що Вас спонсорує, підтримує пан ? Фірташ? Чи буде це партія для олігархів, або для людей?АЯ: Я думаю, що це, напевно, вже мільйонний раз мене запитують, але тільки різні прізвища називають. Я готовий мільйон перший раз на це відповісти. Називають прізвища всіх українських так званих олігархів, які підтримують. Їх часто згадують, тому що один політтехнологічний штаб пише одні прізвища, другий політтехнологічний штаб пише інші прізвища. Правда те, що всі, хто мене підтримує, будуть на сайті. Всі прізвища будуть на сайті так, як вони сьогодні є на сайті «Фронту Змін». Всі, хто перераховує гроші: кожне прізвище, кожна кампанія – вони присутні на сайті. Щодо різного роду речей, які стосуються різного роду одіозних людей, які начебто підтримують. Ну це – політична боротьба, і якщо я ще раз мільйон другий раз скажу, що це неправда, мені навряд чи повірять. Тому я не хочу просто словами, я краще безпосередньою дією ще раз вкажу на те, що це просто не відповідає дійсності. Що стосується того ж Фірташа. Ну, це просто нереально, щоб він мене підтримував тому, що я був єдиний міністр, який тоді не допустив РосУкрЕнерго на ринок, до якого, доречи, він має безпосереднє відношення. Я воював напряму з цією кампанією і вважаю, що робив це правильно. Ще тоді ніхто цим питанням не займався. Потім вже сіли всі: і БЮТ, і всі інші почали висловлювати позицію з цього приводу, але позиція – це одне, а дія – це друге. Не підписана постанова, і фактично категоричні заперечення міністра економіки щодо такої схеми – це безпосередня дія. Тому це все чутки. Я скажу тільки одне, до кампанії таких речей буде ще дуже багато. І політтехнологи просто за це заробляють гроші. Але я на це взагалі не звертаю жодної уваги.

Шановний, пане Арсенію! Скажіть, будь ласка, на наступних ? виборах до ВР з ким буде Ваша політична сила блокуватися і об’єднуватися?АЯ: мені набагато легше сказати, з ким вона точно не буде. Вона точно не буде об’єднуватися ні за жодних обставин, ні за яких мотивів з комуністами. От комуністи в цьому скликанні парламенту є фактично частиною більшості, вони фактично є частиною коаліції. Без їхніх голосів, Ви бачите, що не відбувається жодне голосування. Це – професійна партія, вони політику перетворили на своє розуміння. Я з цими людьми нічого не хочу мати спільного, вони просто брешуть своєму виборцю. Вони живуть в дорогих хатах, їздять на дорогих машинах. Вони, взагалі, чудово живуть, особливо, їхня верхівка. Але при цьому абсолютно безсовісно звертаються до забідованих людей, звертаються до тих людей, які просто їм хочуть вірити. І за рахунок їхніх голосів проходять в парламент, і далі грають карту, не політичну, а більше бізнесову карту. Тому по комуністам – тут моя категорична позиція. Щодо інших партій, ну, по-перше, подивимося, хто прийде в парламент, по-друге, а яка буде ідеологічна основа кожної такої партії. По-третє, сьогодні я співпрацюю не на партійній основі, а на індивідуальній основі з дуже багатьма людьми з різних політичних сил. І я сподіваюся, що ми перейдемо раніше чи пізніше у публічну площину такого спілкування.

Можно ли под эгидой «Фронту Змін» реализовать бизнес-проекты ? для финансового обеспечения «Фронту Змін» и для обеспечения сторонникам рабочих мест?АЯ: буду краток как никогда, нельзя.

Які фінансові ресурси будуть задіяні для діяльності «Фронту Змін» ? і як буде здійснюватися контроль за використанням коштів?

АЯ:
ми зараз будуємо фінансову модель, значить, ще раз хотів би підкреслити про те, що це буде публічний збір коштів, і збір коштів буде частиною кампанії. Це абсолютно нове в Україні, чого раніше не було. Поясню, чому. Тому, що не тільки словом, а й безпосередньо фінансовою підтримкою треба допомагати змінам. Я розумію всі труднощі, які є, і це, в першу чергу, криза. Але якщо це не будуть робити люди, якщо вони не будуть допомагати, то це означає наступне, що у нас змін ніколи не буде. Ну, прийдуть три, чотири, п’ять олігархів, складуть ще один новий політтехнологічний проект і будуть вирішувати свої проблеми в стінах парламенту через політиків, які є фінансово залежні від них. Тому що, якщо політична сила взяла тільки в трьох, чи в чотирьох чи в п’яти найбільших грошових мішків гроші, це означає, що вона стає підрозділом їхньої кампанії по обслуговуванню інтересів тієї чи іншої кампанії. Тому питання фінансування це не тільки питання, як провести кампанію, а питання фінансування – це питання, а чи є ціль політики, щоб ця політична сила була дійсно незалежна? Тому ми будемо збирати гроші також на регіональному рівні. Ну модель буде наступна: безготівковий перерахунок, все на Центральний штаб, все буде оприлюднене, з Центрального штабу будуть відповідним чином прозоро виділятися кошти на регіональні організації для того, щоб проводити відповідну передвиборчу кампанію. Це – єдина модель, яка на сьогодні є для мене прийнятна, і це єдина модель, яка покаже, що люди насправді підтримують, що люди готові поділитися, навіть, певною частиною своїх грошей, не залежно, скільки ця людина перерахує: чи це буде мільйон, чи це буде 10 грн. Але дехто може тільки 10 грн. перерахувати. Але для мене дуже важливо те, що ці 10 грн. – це не стільки фінансова, скільки моральна підтримка, скільки підтримка того, що ми рухаємося в правильному напрямку. І таких людей вже зараз дуже багато. Зайдіть на сайт, подивіться, мені дійсно приємно, я кожен день спеціально дивлюся, хто перераховує, і це для мене дуже-дуже важлива допомога. Вопрос простой.

Как я, простой рабочий, зарабатывающий ? среднеукраинскую зарплату, мог бы себе приобрести жилье, или машину, или дачу за относительно короткий период времени? При том уровне зарплаты, что я сейчас зарабатываю реально, я всю жизнь это себе не смогу позволить, никогда.АЯ: Ви самі дали відповідь на це запитання. При тому рівні заробітної платні – звичайно, що це неможливо. Які б програми не були, дуже багато програм обіцяли: пригадайте програму соціального житла. Вона рухається, а, точніше, – не рухається, починаючи з 2005 року, хоча були всі можливості для того, щоб її реалізувати. Але є безпосередньо взаємозв’язок між рівнем економіки, заробітною платнею і купівельною спроможністю людей. Тому я бачу це як один з найбільших викликів, які нам треба подолати, а саме економічний виклик. Якщо не буде працювати економіка – нічого неможливо придбати. Можливо придбати, як ми це робили минулого і позаминулого року, коли всі позалазили в кредити: дехто купив машину, дехто купив квартиру. Сьогодні ця машина нічого не вартує, а квартира коштує 50% від вартості, але кредит треба віддавати як 100% від вартості. Я не відповів на це питання лінійно. Якби я був популістом, я б вам сказав наступне: як тільки прийду до влади, ми забудуємо всю Україну соціальним житлом, а там, де не буде соціального житла, – там забудуємо гуртожитками. І до того, поки ви не почнете багато заробляти, ви будете жити у гуртожитку, який майже апартаменти стовідсоткові, а потім ми вас переселимо у квартиру з видом на море, але це – брехня. Ви вже чули протягом останніх чотирьох років. Все, що я вам точно пообіцяю, я зроблю максимум для того, щоб у країні перше: працювала економіка, друге: росла ваша заробітна платня, третє: ви б мали можливість отримати кредит довгостроковий за низькою ставкою і четверте (це – саме важливе): для житла будуть створені всі умови по його будівництву конкурентному. Чому сьогодні висока вартість житла? Тому що на житловому ринку і взагалі на будівельному ринку існував дуже вичерпний перелік кампаній, які мають зв’язку: мер – архітектурно-будівельний нагляд – земельні ресурси – банк і люди, які представлені в тій чи іншій фракції у місцевій раді. Вони нікого не пускають на ринок. Що це означає? Це означає – монополія. А якщо монополія – це високі ціни. Якщо високі ціни, то вони з вас і з мене отримували ці гроші, отримували гроші, не пускаючи інших агентів на ринок будівництва. А оті історії про те, що там треба щось дерегуляцію зробити, якийсь новий закон прийняти – та у нас чудові закони. Ти який закон не приймай – там сидить чиновник, який має безпосередній інтерес до будівельної компанії. Ми ще сто законів приймемо. До того моменту, доки чиновник не сяде в тюрму, або ми не змінимо підхід щодо допуску кампаній на будівельний ринок, ціни будуть високі. Зараз ціни впали тільки по одній простій причині: немає купівельної спроможності, немає просто попиту. І відсутність попиту зараз слугує такою певною позитивною ознакою тимчасовою для того, щоб придбати житло, але всі заробітні платні впали. Тому оце – коротко, як я бачу, щоби забезпечити, по-перше, купівельну спроможність людини, а по-друге, заробітну платню. Без працюючої економіки неможливо вирішити жодної соціальної проблеми. Тут є чітка відповідь, що перше: курка чи яйце, в цьому випадку – економіка, яка дає можливість заробити гроші, а потім їх справедливо поділити.

Якими будуть три перших укази президента Яценюка?

АЯ:
от як тільки Яценюк стане президентом – ви їх одразу побачите.

Який механізм відповідальності за виконання політичних ? обіцянок?

АЯ:
я зараз думаю над тим, що запропонувати суспільству в частині відповідальності політиків за свої передвиборчі обіцянки. Перше, що мною буде запропоновано – це внесення змін до Закону «Про статус народного депутата». Обов’язок кожної політичної партії, за яку голосували українці – кожен квартал у парламенті давати звіт про виконання передвиборчих обіцянок. Публічний звіт, щоб кожна партія, яка пройшла в парламент, вийшла і сказала: «Ми пообіцяли – ми зробили (чи не зробили).» Це – перше, з чого я розпочну. Друге – це, звичайно, зміна виборчої системи. Зміна виборчої системи, яка дасть можливість фактично голосувати не тільки за партію, а за людей, які представляють партію. Тому що сьогодні, ви чудово знаєте про те, що партія – є власність одного, двох, чи трьох людей, але не є представленням безпосередньо волі народу. Третє, що стосується механізму відповідальності влади в цілому: я думаю, що глава держави як гарант Конституції, повинен виконувати одну з основних функцій: він повинен здійснювати контроль за виконанням політичними силами, владою і урядом своїх передвиборчих обіцянок. Він, звичайно ж, повинен сам звітувати про те, що він пообіцяв і що зробив, але, при цьому, одна з його основних функцій – це, по-перше, заставити владу робити, а по-друге, якщо влада не працює – зробити все в конституційний спосіб, щоб така влада була змінена. Тому перше, з чого розпочну, це – обов’язкові звіти всіх партій і лідерів безпосередньо. Я буду наполягати на тому, щоб в законі була пряма норма: лідер партії звітує кожен квартал перед народом України за те, що вони зробили і що не зробили. І суспільство повинно чути і знати своїх героїв, як прямих, так і тих, які в лапках.

Чому не виконується конституційне право громадян бути ? обраними? Як безпартійний громадянин може бути обраним, адже до влади можна потрапити тільки за партійними списками?

АЯ:
тут є певна дилема в цьому запитанні. Ну, по-перше, що стосується партійності, я, наприклад, – безпартійна людина, але при цьому я є депутатом парламенту. Тому за чинним українським законодавством виможете бути обраним до ВР України, навіть не маючи при цьому партійного мандату. Вас включають в список відповідного виборчого блоку, підкреслюю: виборчого блоку, і це – можливість задля того, щоб бути представленим. Але це буває дуже складно зробити. Ну у мене так склалися обставини, що, перебуваючи на багатьох посадах і, відповідно, даючи результат, я був цікавий, як такий, якого треба було запропонувати, щоб увійти в той чи інший список виборчого блоку. Щодо майбутнього. Не може сучасна політична система базуватися на мажоритарній системі, тобто на людях безпартійних. Виборчі блоки – це певний шлях, яким чином зайти в парламент, але не яким чином представляти інтереси українців. Один депутат нічого не зробить. Може зробити тільки партія як політична сила, тому що вона представлена певною кількістю депутатів. Тому людина при прийнятті рішення, що вона хоче прийти в політику, повинна прийняти для себе рішення, яку ідеологію вона сповідає в політиці, яка партійна ідеологія їй підходить. І далі, якщо є справжні партії, то рухатися вже по партійній драбині так само, як люди рухаються, наприклад, в бізнесі. Але тут виникає запитання, чи є партійна драбина? Практично немає, а точніше – таки немає. Тобто, якщо у розвинутих демократіях ти приходиш рядовим членом партії і якщо ти доводиш, що ти – кращий, то ти рухаєшся: районна, обласна, центральна організація, тому що ти – кращий, тому що ти цікавий партії, ти потрібний партії. То в сьогоднішніх умовах у нас визначається олівцем, хто сьогодні є в партійному списку, а хто – ні. Як правило, приходять у партійний список тільки більш лояльні. Оце те, з чим я борюся, це – те, чого не буде в нас. А сьогодні йде формування за принципом «хто кращий» і хто ближчий до тіла.

Що АЯ запропонував для виходу з кризи, крім пропозицій взяти кредит назовні?

АЯ:
ну, пропозиція взяти кредит назовні – це одна з тільки дуже маленьких пропозицій. Я перший, хто запропонував антикризову програму. Це було 12 пунктів. Далі – законопроект 3309 (я не пригадую, який там дріб) «Про подолання фінансової кризи». Тобто як людина, яка пройшла фінансову кризу 2004 року, керуючи Нацбанком, і, богу дякувати, ми тоді з Нацбанком і з тодішнім навіть урядом (я доречи тоді працював з тодішнім виконуючим обов’язки прем’єр-міністром Миколою Азаровим), тоді разом ми вийшли з кризи, знаючи безпосередньо специфіку, знаючи, як це робиться, і знаючи, що при правильній постановці питання можна досягнути результату. Я запропонував відповідну програму, частина якої ввійшла в урядові законопроекти, але нажаль більшість не ввійшла, тому що уряд займається іншими речами: визначають антикризові закони, які вирішують кризу в кожній окремо взятий лобістській групі, але ніяк не вирішують кризу в Україні. Криза вже 8 місяців іде, а ми все вносимо антикризові законопроекти і так і не внесли антикризової програми. Я думаю, що якщо так справи і далі підуть, то криза сама собою пройде, а антикризової програми так і не відбудеться. ?

Чому Ви не зняли депутатську недоторканість?

АЯ:
ну якраз при моєму голосуванні і при моєму головуванні минулого року було прийнято рішення українським парламентом (рівно 226 голосів, тобто, голос-в-голос) щодо внесення змін до української Конституції, де вилучались норми щодо депутатської недоторканості. Я за своїм підписом відправив це до Конституційного суду України і ставив вже запитання до нової більшості (і я його публічно ставив): «Чому не ставиться на голосування завершення конституційної реформи, а саме: висновок Конституційного суду і внесення змін до Конституції, які потребують вже не 226 голосів, а 300 голосів – так вимагає українська Конституція?», і, таким чином, завершення змін до Конституції України і зняття депутатської недоторканості. Тому я пообіцяв, коли йшов у виборчому списку НУНСу, що ми знімемо депутатську недоторканість. Це рішення мною було проведено. Я не встиг провести другу частину рішення (так склалося життя, що тепер я не голова парламенту), але всі сьогодні чинні політики формували аналогічні речі і виступали за зняття недоторканості. Ну тепер нехай доведуть, що вони це зроблять, нехай внесуть в Порядок денний – я ще раз дам свій голос за зняття депутатської недоторканості.

Как Вы собираетесь добиться в Украине исполнения законов и Конституции?

 

АЯ: это – самый сложный вопрос, он состоит из двух вещей. Первая – это правильный закон. Я думаю, что для нового парламента и для нового президента основной вопрос – это кодификация и модификация украинского законодательства. Когда в стране существуют тысячи противоречащих друг другу норм, то не понятно, что выполнять. А точнее, выполняют то, что удобнее выполнять, а то, что неудобно, – то просто забывают. Второе – касательно государственного принуждения, если так его можно назвать, так, во всяком случае, в юридическом лексиконе проходит. Справедливая (я подчеркиваю, справедливая) и сильная судебная правоохранительная система. В Харькове я провел очень интересную и важную встречу с корпусом судей, а Харьков, как известно, является кузницей юридических кадров. У меня подготовлена программа реформирования судебной системы. Один из основных элементов такого реформирования – это, конечно, судебное самоуправление, с одной стороны, с другой стороны – это материально-техническое обеспечение судей, с третьей – это кадровый подход и четвертый – это ответственность судей за неправомочные решения. То же касается правоохранительной системы. Невозможно реформировать, например, систему Министерства Внутренних Дел, не реформируя Службу Безопасности Украины. Связана реформа судебной правоохранительной системы и жесткое исполнение законов. Тут нет ничего нового, классика: вор должен сидеть в тюрьме. Это – единственное, что может изменить менталитет, в т.ч. и нас, ведь мы сами себя должны заставить выполнять законы. Т.е., это может нравиться, может не нравиться. Вот я помню, когда я проводил изменения в Закон «Про безпеку дорожнього руху» и когда мы внесли изменения в Кодекс «Об административных правонарушениях» и фактически увеличили штрафы. Мнения поделились 50/50, т.е. одна часть украинцев сказала: «да, это очень правильно», а вторая часть сказала: «нет, это очень неправильно». А почему неправильно? Потому что хочется нарушать правила дорожного движения, и чтобы за это ничего не было. А так не бывает. Если мы двигаемся в Европу и мы про это декларируем, так надо по-европейски мыслить. Там если нарушил правила дорожного движения, тебя сфотографировали – пару раз заплатишь, на третий раз – будешь на велосипеде ездить, и то велосипед отберут, потому что все равно увидят, что товарищ правила нарушает. Поэтому, изменения внутри себя – это тоже очень важно, но государство и общество должны подстегнуть к этому и то, что называется правовая культура, она не воспитывается за год, она воспитывается за десятилетия. Но мы это обязательно сделаем.

Які механізми захисту Ви би змогли запропонувати громадянам ? України від неправильних щодо них законодавчих або інших кроків безвідповідальності влади?

АЯ:
ну це таке питання дуже широке. Які механізми? Безвідповідальність влади повинна закінчуватись обов’язково достроковими виборами і зміною влади. Це – єдина формула, яку придумали, і нічого іншого неможливо бути. От там казки про те, що ви знаєте, давайте мажоритарну систему зробимо, будемо відкликати народних депутатів. От хай мені один з тих великих державних діячів приведе хоча б один приклад, коли б діяла мажоритарна система, і відкликали народного депутата, і щось після цього помінялося. Ну, дурницями займаються, оце розповідають всякі казки. За Радянського Союзу ця система не працювала, за Совєтів, які контролювали практично все. Тому механізм відповідальності влади це один: вибори. А механізм нашої відповідальності – це також один: усвідомлення того, що в наших руках бюлетень, в наших руках право вибору. За кого ми проголосували, ми, доречи, за них несемо відповідальність, бо ми за них голосували. Ми несемо відповідальність також, щоб заставити їх працювати. Ми несемо відповідальність у тому, які рішення ми приймаємо. І це – базові принципи функціонування будь-якої демократичної країни.

Когда в Украине будут нормальные европейского стандарта ? дороги?

АЯ:
вот как только построим, сразу будут нормальные европейского стандарта дороги. Перше, за що треба братися, для нової влади – це дороги і енергетика. Це два найбільших пріоритету. Буду відвертий і скажу, що навіть прийдеться закривати частину інших програм, або зменшувати частину інших програм. Тому що, якщо ти фінансовий ресурс намагаєшся розкинути на всі програми, то це як по тарілці: розмастив – а в результаті нічого не залишилось. Тому я за жорстку централізацію фінансової ресурсу. І я бачу необхідність першу і основну інфраструктурних проектів в Україні – будівництво: дороги, мости, електростанції і швидкісна залізниця. Це ті чотири пункти, які я для себе бачу, як основні пріоритети. Все інше, звичайно, ніхто забувати не буде, але вся країна повинна працювати саме на це. Країна, яка не має нормальних мереж, країна, яка не має нормальних доріг, не може розвиватися. Тому перше, чим я займуся – це саме цим: будівництво за рахунок бюджетного ресурсу, будівництво за рахунок кредитного ресурсу, створення нових робочих місць, здешевлення транспортної складової, можливість швидкісного доступу до всіх регіонів України. Це стане основною рушійною силою подальшого економічного розвитку.

Арсенію Петровичу! Мене цікавить Ваше відношення і перспектива ? Вашого бачення розвитку сільського господарства в майбутньому під час Вашого президентства, як я вважаю, Ви будете президентом.

АЯ:
я інколи так знаєте, у мене такий чорний гумор був, коли минулого року почалась світова продовольча криза, весь світ був сумний. Один я був веселий, тому що я сказав, що на кінець-то пробив час України. Україна була, є і буде аграрною державою. І те, що сьогодні на українській карті зникає близька 50 сіл кожного року – це є велика трагедія тому, що село – це не тільки економічний розвиток, село – це дух України. І я не бачу нічого іншого, як нормальні економічні підвалини розвитку села. Звичайно, треба дотації. Звичайно, селу потрібна допомога. Але будь-яка дотація працює в економічно розвинутій моделі, в економічно обґрунтованій моделі. Не можна дотувати те, що вмирає. І чим більше ми даємо дотацій – тим більше воно умирає. В мене є багато прикладів колег, моїх давніх друзів, які займаються сільським господарством. Я їх запитую: «Скажіть, будь ласка, а чи отримуєте ви дотацію: чи то компенсацію процентної ставки, чи то дотацію на гектари?» Вона кажуть: «Не отримуємо. А знаєш, чому не отримуємо, тому що ми не хочемо віддавати від тих відсотків, від тих грошей, які нам дають, тим чиновникам, які пропонують ці дотації.» І вони виживають самостійно, вони є конкурентні самостійно. Тому для мене село дуже важливе. Саме тому в програмі переговорів з Європейським Союзом, а саме це так звана Угода про асоціацію і Зона вільної торгівлі, одне з основних, на чому я наполягав тоді як міністр закордонних справ – це доступ України до сільськогосподарського ринку Європейського Союзу. Це – найбільш спірне питання в рамках світової торгівельної організації, і там, м’яко кажучи, нас не дуже хочуть бачити, але то є їхні проблеми. Наша проблема – найти кінцеву точку споживання всієї палітри української сільськогосподарської продукції. Це – перше. Друге – переробка. Я не хотів би, щоб Україна була тільки державою, яка продає зерно. Україна повинна бути державою, яка продає закінчений сільськогосподарський продукт, перероблений сільськогосподарський продукт. Для того, щоб на теренах України ми мали додану вартість від сільськогосподарської продукції. Не тільки сировинна база, а база, яка здатна зробити якісну сільськогосподарську продукцію. Тут багато що від нас залежить. Я в свої ранні роки працював з таким об’єднанням Облмолпром, коли ще в Чернівцях жив. Чернівецький Облмолпром. Знаю специфіку молочної промисловості всю і можу вам сказати, що дуже багато залежить від того, як ми побудуємо цю систему, систему якості. Ну, якщо ми далі будемо розбавляти сільське молоко водою і кидати туди антибіотики, що сьогодні також існує, для того, щоб воно не прокисло, то про який доступ на європейський ринок може йти мова. Тому зміна стандартів, зміна якості і вихід на європейські ринки сільськогосподарської продукції – це не тільки наше сьогоднішнє, це – наше майбутнє.

Мене цікавить питання, як він збирається змінити систему у владі, ? починаючи з парламенту і т.д., т.д., на яких рівнях він буде це робити?

АЯ:
треба міняти систему влади тотально. Ми за 17 років маємо тільки залишки старої партноменклатури. Вона дещо змінена в особистостях, вона дещо змінена в лицях. Змінили назви – раніше були обкоми партії комуністичної, тепер поділили на обкоми трьох партій, які де-факто все рівно залишилися комуністичними по своїй суті, по своїй ідеології. Саме тому ми покриваємо всю територію України. Принцип наступний: не тільки молоді, а ті, хто кращий, ті, хто інші, ті, хто професійні і ті, які будуть знати, що таке партійна дисципліна, ті, які будуть відповідальними перед людьми, які їх вибрали. Якщо така людина не виправдає довіру, яку на неї поклали і яку вона отримала, ? вона буде виключена з лав партії, вона буде позбавлена мандата. Це будемо робитися дуже жорстко, радикально і публічно.

Что бы Вы могли предложить иностранцам, чтобы нам здесь было более безопасно жить? Лет 5-7 тому назад многие наши приезжали, а сейчас видят, что тут опасно: скинхедов много.

АЯ:
з цією проблемою я дуже близько познайомився тоді, коли став міністром закордонних справ. І саме тоді за моїм наполяганням у Службі безпеки України був створений окремий підрозділ – підрозділ фактично по захисту іноземних громадян, підрозділ по боротьбі з скинофобією, підрозділ по боротьбі з расизмом. Ми – європейська країна, і на теренах України кожен громадянин іншої держави повинен отримати повний захист української держави. Тому що у нас особи без громадянства і українські громадяни рівні в правах, крім деяких прав, як то виборче право. Вони не можуть приймати участі, але вони знаходяться під захистом української держави. І це прикро, що дуже часто зараз окремі сили зловживають на національному питанні, зловживають на питанні іноземних громадян. Більше того, є радикальні сили, які фактично створюють сьогодні загрозу для безпеки іноземних громадян. Є радикальні сили, які умисно «колять» українське суспільство і кажуть про те, що Україна – тільки для українців за національністю. Україна – так, для українців, але не за національністю, а для українців за духом, для українців за покликанням. Тому я і надалі буду продовжувати свою роботу щодо захисту будь-яких громадян, які перебувають на території України, щодо розвитку України як багатонаціональної країни, щодо підтримки кожної нації, національності, підтримки кожної мови, тому що ці люди дуже багато привносять у розвиток українського суспільства. І якщо вони щиро переживають за українську державу, то це – наші союзники. Чи вважаєте Ви, що країні потрібна конституційна реформа? Коли ? її проведе ваша команда?

Вы намерены в будущем исправить Конституцию, чтобы восстановить баланс сил между парламентом и президентом, ведь Вы прекрасно понимаете, сами себя депутаты никогда не ограничат, а шансов на то, что пропрезидентская сила возьмет 2/3 голосов парламента, – просто нет!

АЯ:
це – правда. Зміни до Конституції – процес складний. Розпочну з того, що як би ми зараз Конституцію не міняли, і навіть, якщо б гіпотетично уявити, що зараз завтра буде змінена Конституція, рівно за декілька місяців ми зіткнемося з тими самими обставинами невиконання української Конституції вже нової. Де вже все буде так прописано, що просто Конституція може бути взірцем. Її все рівно не будуть виконувати, того що українська Конституція дуже персоналізована, і сучасна політична еліта взагалі ніяк не дивиться на Конституцію, крім як на певний документ, яким можна зловживати в своїх особистих інтересах. Вони не дуже турбуються про Конституцію та і про закони. Вони їх мало читають і, тим більше, не виконують. Тому політична доцільність має велику перевагу над законом. Ну, більше того, подивіться на присутність в стінах українського парламенту кількості юристів, чи в українській політиці. Тобто, у людей не вихована повага до закону. Я був перший головою парламенту з юридичною освітою. І тому дуже багатьом це не подобалось, тому що фактично на кожному засіданні у нас в юридичній практиці кажуть «шукав блох». В кожному законі я знаходив масу помилок, які приходилося мені як голові парламенту вже виправляти безпосередньо на засіданнях. Це все можна побачити, це все записано, це все було в прямому ефірі. Тому перше – це правове виховання. Правове виховання, яке повинно відбуватися з середньої школи. З середньої школи у людини повинні виховуватися, з одного боку, повага до закону, з іншого боку – страх перед законом. Друге – щодо Конституції. Чинні політичні сили не перший раз хочуть переписати українську Конституцію. Це розпочалося ще минулого року. І причина є тільки одна – не задля того, щоб краще працювала країна, а за для того, щоб утриматись у владі. Задля того, щоб скасувати президентські вибори прямі, вибрати президента у парламенті, поділити країну на дві найбільші фракції: «Партія регіонів» і БЮТ. І чудово жити, відтермінувати ще парламентські вибори – ну, так, навіть, не поступають африканські режими. Але в нас до того – приклад – доходять руки, голови, замість того, щоб займатися країною, займаються тим, як утриматися завдяки Конституції у владі. Я бачу єдиний вихід: я бачу вихід створення звичайної Конституційної асамблеї після того, коли буде обраний новий президент, після того, коли буде обраний новий парламент, для знаходження порозуміння між суспільством, парламентом і президентом. Прийняття таких конституційних змін, конституційних змін, що повинні бути спрямовані на наступне: сильна єдина нація, сильний президент, який співпрацює з сильним парламентом, з відповідальним урядом, який знаходить точки компромісу з ним, який рухає програму розвитку держави. Але при цьому який звертається за допомогою до парламенту, і який дає доручення не особисті, а державні доручення уряду. І все це буде виконуватися, ця машина повинна працювати. Якщо така машина не працює, якщо суспільний запит на виконання відповідної програми, запропонованої президентом, підтриманої урядом і підтриманої, відповідно парламентом не відбувається, то такий голова держави повинен мати всі можливості юридичні для розпуску такого парламенту, який не хоче працювати, і відставки уряду, який не може працювати. Оце та модель, яку я бачу.

Шановний Арсенію Петровичу! Скажіть, будь ласка, як саме Ви бачите систему самоуправління на місцях?

АЯ:
дуже багато говориться про те, і це вже не перший рік, доречи це було частиною конституційних змін 2004 року, щоб на містах віддати всю повноту влади обласним радам. І я погоджуюся з цією тезою. Як голова парламенту у минулому році я не дав можливості (і я це відверто казав) проголосувати за два закони, які суттєво урізали права місцевих рад. Це був Закон «Про місцеві державні адміністрації» і це був Закон «Про місцеве самоврядування». Не дивлячись на те, що я представляв тоді демократичну коаліцію, не дивлячись на те, що це була пряма вимога демократичної коаліції, яка була прописана в Коаліційній угоді, я категорично виступив проти цього і сказав, що я не буду переформатовувати владу на місцях і навпаки поглиблювати адміністративний вплив центральної влади на місцеву владу. Саме тому я виступаю за ліквідацію місцевих державних адміністрацій, за перетворення таких місцевих державних адміністрацій. Префектури, які будуть наглядати за дотриманням законодавства і порядку на місцях, які будуть наглядати за виконанням законів, але весь фінансовий ресурс, вся повнота відповідальності за відповідну територіальну громаду повинна лежати на місцевій раді. Повинна лежати безпосередньо на місцевому виконкомі, який формується такою місцевою радою.

На каких идеях или принципах Вы объедините запад и восток? ?

АЯ:
надо начать с того, как делили, для того, чтобы объединить, надо понять, как разъединяли. Разъединяли просто, но эффективно. Очень эффективно в 2004 году разъединяли на языковом вопросе, разъединяли на вопросе НАТО, разъединяли на вопросе за Россию – против России, за Европу или против Европы. Именно поэтому по всем этим вопросам я уже дал четкий ответ (и по языку, и по НАТО). Не хочу занимать время. Для меня самое важное – это объединить страну, объединить ее на экономическом основании, объединить ее на том, чтобы интерес каждого региона был учтен, объединить ее на том основании, чтобы каждый гражданин Украины не зависимо от языка, вероисповедания, чувствовал себя реально гражданином Украины и был горд за этот статус. А все остальные вопросы мы обязательно решим. Но решим, когда решим базовые вещи. Когда решим вопросы экономического и социального развития, когда решим вопросы культурного развития, духовного развития каждого отдельно взятого человека. И тогда увидите, что через 5 лет страна будет совсем по-другому смотреть на «политтехнологические утки», которые были заброшены в 2004 году. Вам должно быть хорошо известно, что население Украины сильно ? сократилось за последние годы. ООН говорит, что восточные славяне – украинцы, русские, белорусы – вымирают.

Что вы, как возможный президент Украины, предпримете для спасения людей от вымирания?

АЯ:
це – найбільша проблема. Це проблема так званого старіння населення. Я пригадую дослідження: до 2030 року за різними оцінками нас буде трошки більше 30 мільйонів з 46 сьогодні. Нагадаю Вам цифри 90-х років, коли українців було 52 мільйона. Дві проблеми: перша – це старіння, а друга – це міграція. Просто люди виїжджають з України. Відбувається те, що значна частина суспільства просто переходить у пенсійний вік. Значна частина суспільства просто вимирає, а тієї частини суспільства, яка може працювати, яка може утримувати пенсіонерів, стає менше, менше, і менше. І у нас буде перевернута піраміда у найближче десятиліття, якщо така буде далі демографічна ситуація, якою вона є. Перевернута піраміда щодо тих, хто утримує пенсіонерів буде менше іще до отримання пенсії. Перше – це звичайно економічний розвиток, друге – це охорона здоров’я. Саме тому я член комітету ВР України з питань охорони здоров’я. Збільшення середнього віку життя. Ми майже на 15 років менше живемо, ніж європейці. Це пов’язано, звичайно, з екологічною проблемою. Тому третє – це вирішення проблем в екології. Четверте – це міграція. Міграцію не зупиниш через заборонені бар’єри на митниці чи на українському кордоні. Я цим питанням дуже активно займаюся через свою фундацію Open Ukraine. Міграцію зупиниш тільки через створення умов роботи. Буквально тиждень тому був у Харкові з програмою підтримки успішної молоді, що проводиться в рамках Open Ukraine. І там був Діма Тітов – абсолютно молодий талант, який їде в Сполучені Штати. Він створив абсолютно новий софт по визначенню. Це фактично певний технологічний інтелект, яким дуже зацікавилися всі країни світу. Перші – це європейці і американці, і вони його вже запрошують у Сполучені Штати на якийсь там конкурс. Я зразу зловився за цього Діму. Йому треба було купити комп’ютер. Купили ми йому терміново комп’ютера, не дай бог, щоб цей Діма залишився в Америці. Тому я вирішую такі міграційні проблеми крок за кроком, так що чотири пріоритети, які я бачу і які саме у міграційній сфері і у сфері старіння населення, а точніше, боротьби зі старінням населення, омолодженням нації, вирішенням демографічної ситуації будуть вирішуватися мною.

Как Вы относитесь к плачевному состоянию детского спорта в ? Украине и, как следствие, – смертности детей на уроках физкультуры? И почему вопрос физкультуры и спорта практически не нашел отражения в программе Фронта как (по моему мнению) один из базовых приоритетов заботы государства о здоровье и долголетии народа?

АЯ:
якраз у 17 викликах там написано про те, що здоров’я нації - одна з найбільших і важливих речей, які потрібно вирішити. Тепер щодо фізичної культури і спорту. Нещодавно я оголосив під своїм патронатом національний кубок з плавання. Ми його відкрили в Харкові. І чим я зараз опікуюсь у спортивній галузі – це безпосередньо плаванням. У нас взагалі жахлива якась статистика – 70% українців просто плавати не вміють. І сьогодні якраз з Віктором Коржом з «Партії Регіонів» (він колишній міністр молоді і спорту) провели розмову про те, як зустрітись за круглим столом і написати справжній план щодо розвитку безпосередньо плавання. Тому, чим зараз займаюсь, щоб не розказувати всякі, знаєте, побрехеньки (хотів би, щоб так- сяк, та не так-сяк). Оголосив національний кубок, взяв під свій патронат і допомагаю саме тим людям, спортсменам, які займаються плаванням. Але це не охоплюється тільки плаванням. Щодо уроків фізичної культури. То мав декілька розмов у різних областях України з приводу того, що діти не хочуть ходити на фізкультуру. А чому не хочуть ходити на фізкультуру? Тому що там тести, там норми, які діти частково не можуть виконати. У нас є крайнощі. Це – велика трагедія, що померла дитина. Але при цьому це не означає, що треба відміняти уроки фізичної культури і спорту. Саме тому я виступаю за те, щоб норми були добровільними. І дитину треба залучати до культури, ми ж нього не спортсмена робимо, а ми з нього робимо здорову дитину. Якщо він спортсмен – це зовсім інша програма тренування, це зовсім інша програма навчання. Набагато легше для вчителя фізичної культури заставляти там, умовно кажучи, 15 раз підтягуватися і бігати 60м за n-нну кількість секунд, ніж зацікавити дитину. Зацікавити її спортивними змаганнями, зацікавити її цікавою грою, зацікавити її тим, щоб вона була здорова фізично і культурно – це важливо для самого вчителя. Тому я цього тижня буду зустрічатися високо достойним міністром освіти паном Вакарчуком. Маю декілька програмних блоків, що стосуються вищої освіти, і так саме по середній освіті (другий блок). Він буде стосуватися безпосередньо розмови і бачення міністерства щодо уроків фізичної культури. Це – урок фізичної культури. Ми не готуємо на олімпіаду, ми готуємо здорових дітей.

Если Вы станете президентом, то что вы собираетесь делать: 1) с убогой и нищей армией; 2) неприбыльными шахтами; 3) беспределом и поборами в ГАИ и украинских судах; 4) бюджетниками (учителя, милиция, врачи).

АЯ:
я к вашему вопросу еще могу добавить минимум пунктов 50. Проблема в тому, що за що не візьмешся, все в такому, знаєте, якомусь розрушеному стані – карткові будинки. Ми їх понабудовували, попідпирали палями. Вже і палі їх не тримають, і легкий вітер – і все розсиплеться. І легкий вітер прийшов. Цей вітер прийшов минулого року. Ми і самі були популістською політикою, брехливою політикою абсолютно. І я бачу саме те, що називається Національний план змін широкого формату. Не можливо вирішити проблему в одній галузі, не вирішуючи проблему в іншій галузі. Я презентую свою програму. Мені складно буде частково боротися зі своїми політичними опонентами, тому що вони пишуть політичні програми для того, щоб виграти вибори, а я пишу політичну програму для того, щоб змінити країну. А це дві принципові різниці. Час вичерпано. Дорогі друзі, я вам щиро дякую. Оце у нас є тепер свій телеканал. Ви нас дивіться. І я думаю, що якщо у вас буде бажання так само виступити в такому ж режимі і в такому ефірі, я обов’язково вам забезпечу таку можливість.

Дякую, до наступних зустрічей.

Фото № 33
Снігурівська середня школа до 1955 року
Снігурівська середня школа до 1955 року
Це та інші фото ви можете переглятути в розділі ФотоГалерея

Наші партнери
tetiiv
tetiiv
tetiiv
tetiiv
"Фронт змін" Арсенія Яценюка
Випадковий анекдот

Одно из преимуществ работы в авиакомпании - возможность периодически получать билеты бесплатно или со скидкой.

Некто Роджер Гей решил воспользоваться своим правом и слетать из Лондона в Манчестер. Приехав в аэропорт, он зашёл в самолёт и обнаружил, что место, указанное в билете, уже занято, и присел в другое свободное кресло.

Самолёт быстро заполнялся. Спустя несколько минут в салон зашла женщина в форме авиакомпании (не стюардесса) со списком пассажиров в руке. Она подошла к тому месту, где должен был сидеть Роджер Гей, и спросила у сидевшего там мужчины: "Вы Гей?"

Мужчина покраснел, вжался в кресло и тихим голосом ответил: "Да". Служащая авиакомпании сказала: "Сожалею, но вам придётся сойти".

Роджер понял, что на данный рейс нет свободных мест и ему, с его бесплатным билетом, надо лететь другим рейсом. Он поднял руку и сказал: "Я - Гей", а затем встал и начал собирать свои вещи.

Внезапно в нескольких рядах от него поднялся ещё один пассажир и гневным голосом заявил: "Я тоже гей. Ребята, если мы будем держаться вместе, хрен они нас выкинут с этого самолёта!!!"

Жан-Мишель Жарр делал свое лазерное шоу в Ватикане.
- Какая будет погода? - спросил Жан-Мишель Папу Римского...
- Погода в руках Господа нашего... ответил Папа.
.....
Играл Жан-Мишель Жарр концерт и в Москве.
- Какая будет погода? - спросил Жан-Мишель Лужкова.
- А какая нужна погода? - спросил Лужков.

Еще анекдотов >>
Хмельницьки національний Університет

 Український сертифікаційний центр 

 Представник центру в м.Тетіїв

 Романюк Сергій Миколайович

 тел.             096-949-89-39
Державні свята

Вчора: День працівників лісу

Сьогодні: Міжнародний день миру

Завтра: День партизанської слави

через 1 день 22.09.2018
День партизанської слави

через 6 днів 27.09.2018
Всесвітній день туризму

через 6 днів 27.09.2018
День машинобудування

через 9 днів 30.09.2018
Всеукраїнський день бібліотек

через 10 днів 01.10.2018
Міжнародний день людей похилого віку

через 10 днів 01.10.2018
Міжнародний день музики

Вся реклама, повідомлення, оголошення розміщуються БЕЗКОШТОВНО.
Загальна адреса для спілкування - admin@tetiiv.net. Телефон - 5-24-36.
При копіюванні інформації з цього сайту вказуйте джерело.