Інформаційний портал м.Тетіїв

Інформаційний портал м.Тетіїв

Головна сайтуДошка оголошеньФорум
Служба знайомствФотоГалереяГостьова книга
На сайті працює служба поздоровлень жителів Тетіївського району з Днем народження. Кожна організація має змогу добавити в базу власних працівників. Це може зробити кожен бажаючий. Зв`язуйтесь з нами.
Вітаємо!

Через 2 дня, 23.03.2018
святкуватиме свій
День народження


Наконечний
Василь Іванович

Начальник управління праці та соціального захисту населення Тетіївської райдержадміністрації. Депутат Тетіївської міської ради, член виконавчого комітету. Член Партії регіонів. Нагороджений медаллю „За воинскую доблесть”. Член комісії з питань охорони здоров'я, освіти, культури та спорту, соціального захисту населення.


Через 3 дня, 24.03.2018
святкуватиме свій
День народження


Безуглий
Петро Сергійович

Керівник штабу медичної служби цивільної оборони Тетіївського району. Депутат Тетіївської районної ради двох скликань. Член соціалістичної партії України. Член комісії з питань законності і правопорядку.
Карта району.
Частина 1, Частина 2

Свята у світі

Завтра: Всесвітній день водних ресурсів

через 1 день 22.03.2018
Всесвітній день водних ресурсів

через 2 дня 23.03.2018
Всесвітній метеорологічний день

через 3 дня 24.03.2018
Всесвітній день боротьби із туберкульозом

через 6 днів 27.03.2018
Міжнародний день театру

через 17 днів 07.04.2018
Всесвітній день здоров'я

через 33 днів 23.04.2018
Всесвітній день книг та авторського права

 

Переваги та потенціал
дистанційної освіти.

Освіта – це один із найоптимальніших і найінтенсивніших способів входження людини у світ науки та культури.
Дистанційна освіта перебуває на етапі активного становлення, що визначається умовами економічного розвитку країни та державною політикою в освітній галузі. Особливу актуальність дистанційна освіта отримала в Україні через гостру необхідність у масовій підготовці і перепідготовці кадрів, що зможуть ефективно працювати в умовах ринкової економіки. Недостатність на сучасному ринку праці України кваліфікованих економістів, менеджерів різноманітних сфер людської діяльності, юристів, висуває на перший план формування саме цих категорій спеціалістів.
Соціологічні опитування випускників середніх шкіл України показали, що біля 65% мають бажання продовжити навчання і отримати вищу освіту. Однак існуюча система вищої освіти і наявна мережа вищих навчальних закладів здатна прийняти на традиційні форми навчання (денну та заочну) лише 35% бажаючих. Таким чином майже половина потенційних студентів України залишається поза стінами вузів. Отже, можливості використання дистанційної освіти дуже широкі. Із врахуванням тієї обставини, що одна з передових країн світу – Японія – вже ставить питання про введення загальної вищої освіти, поставлене питання має особливе значення.
Головною метою дистанційної освіти є надання рівного доступу та рівних освітніх можливостей населенню у будь-яких районах країни за допомогою інформаційних і телекомунікаційних засобів, а також підвищення якісного рівня освіти за рахунок більш активного використання наукового й освітнього потенціалу провідних університетів, академій, інститутів, наукових центрів та інших освітніх установ.
Дистанційна освіта  є формою здобуття освіти, поряд із денною та заочною, за якої в освітньому процесі використовуються  традиційні педагогічні та інноваційні форми навчання, що ґрунтуються на комп’ютерних і телекомунікаційних технологіях. Основу навчального процесу в таких умовах становить цілеспрямована та контрольована інтенсивна самостійна робота студента, який може навчатися в зручному для себе місці, за індивідуальним розкладом, маючи при собі комплект спеціальних засобів навчання і погоджену можливість контакту  з викладачем за допомогою технічних засобів.
Однією із суттєвих переваг дистанційної освіти є її індивідуальний характер. Процес навчання визначається самим студентом. Він працює у своєму індивідуальному темпі та ритмі, самостійно розподіляє свій час навчання, визначає порядок вивчення дисциплін, необхідність звернення за консультацією. Це дозволяє оптимізувати навчальний процес, вносить в нього елементи наукової організації праці. Стрижнем мотивації та лейтмотивом всієї навчальної діяльності при цьому є засвоєння нових знань, професійних навиків, а кінцевому підсумку – отримання необхідної кваліфікації, обраної спеціальності.
Темпи розвитку західної системи дистанційної освіти з середини 90-х років вражають – за 5 років збільшення об’єму послуг в тридцять разів і більше. Ця форма навчання відображає процеси глобалізації системи освіти. В зв’язку з різким ростом попиту на вищу освіту, її індивідуалізацією, з однієї сторони, і відсутністю фінансових і матеріальних можливостей  створення або різкого розширення кількості вищих навчальних закладів, з іншої сторони, єдиною можливістю для все більшої кількості людей у всьому світі отримати вищу освіту є дистанційна форма освіти у віртуальних університетах – тобто «центрах дистанційної освіти».
За останні десять років віртуальні форми навчання стали звичними для більшості учбових закладів всього світу. В 1998 р. на ці  цілі  було затрачено  1,5 млр. долл., а до 2005 р., по прогнозу Інституту стандартів і технологій Сполучених Штатів Америки, об’єм засобів, вкладених в освітні Інтернет-послуги, досяг 46 млрд. долл. Сьогодні навчання через Інтернет все частіше розглядається не просто як зручна форма підвищення кваліфікації, а як серйозна альтернатива традиційній освіті.
Американські, британські, австралійські, російські вищі навчальні заклади зрозуміли, що розвиваючи таку форму навчання, вони можуть успішно конкурувати на планетарному ринку освітніх послуг.
Популярність, зацікавленість та швидкий розвиток дистанційного навчання в Україні дозволяє зробити висновок про перспективність даної форми освіти для нашої країни. Вона користується популярністю у людей, що працюють у галузі бізнесу і не мають можливості надовго залишити робочі місця; у сільського населення, якому непотрібно буде їхати за освітою до столиці чи обласного центру; у громадян, що мають необхідність у перепідготовці чи перекваліфікації; обмежених у пересуванні категорій населення: військовослужбовці, інваліди, молоді мами.


Отже, дистанційна освіта – нова, розвиваюча форма організації навчального процесу, яка є важливим чинником підвищення ефективності запровадження новітніх технологій навчання та забезпечення мобільності студентів, створення сприятливих умов для творчості, реалізації природної суті, соціальних потреб людини.  Для досягнення успіху потрібно спиратися на взаємодію методологічних, навчальних та технологічних інновацій. Постійний пошук оптимального вирішення щоденних проблем, творчість є передумовою прогресу в цій галузі.

Локальний центр дистанційного навчання Хмельницького національного університету (м. Тетіїв) проводить прийом студентів на навчання за дистанційною формою за такими спеціальностями:
Облік і аудит.
Фінанси.
Маркетинг.
Економіка підприємств.
Менеджмент організацій. Спеціалізації: Менеджмент підприємницької діяльності;
Менеджмент промислових підприємств.
Управління персоналом і економіка праці.
Екологія та охорона навколишнього середовища
Швейні вироби. Спеціалізація: Технологія швейних виробів; Конструювання швейних виробів.
Взуття, шкіргалантерейні та лимарні вироби. Спеціалізація: Технологія взуття, шкіргалантерейних та лимарних виробів; Конструювання взуття, шкіргалантерейних та лимарних виробів.
Підготовка фахівців проводиться за повною (6-ть років) та скороченою (3,5 роки) формами навчання, а також здійснює перепідготовку (2 роки) спеціалістів за наступними спеціальностям:
Облік і аудит
Фінанси
Маркетинг
Економіка підприємств
Менеджмент організацій. Спеціалізації: Менеджмент підприємницької діяльності;
Менеджмент промислових підприємств.
Управління персоналом і економіка праці.
Екологія та охорона навколишнього середовища

Вступ проводиться за результатами Зовнішнього незалежного тестування.

З інформацією про умови вступу і про систему дистанційного навчання  можна ознайомитися на сайті дистанційного навчання - http://dn.tup.km.ua , або за тел. 8(03822) 2 37 92

Телефон в м. Тетіїв – 5-24-36

Адреса Університету:
29016 Україна, м. Хмельницький-16 вул. Iнститутська, 11
Хмельницький національний університет.


Фото № 27
Снігурівська середня школа до 1955 року
Снігурівська середня школа до 1955 року
Це та інші фото ви можете переглятути в розділі ФотоГалерея

Наші партнери
tetiiv
tetiiv
tetiiv
tetiiv
"Фронт змін" Арсенія Яценюка
Випадковий анекдот

Котяра вырос упитанным и круглым, поэтому передвигался исключительно перекатыванием, а на дальние расстояния - пинками.

Ученым удалось обнаружить огромную брешь во Вселенной!
Бля, опять Матрица с текстурами проебенилась!

Еще анекдотов >>
Хмельницьки національний Університет

 Український сертифікаційний центр 

 Представник центру в м.Тетіїв

 Романюк Сергій Миколайович

 тел.             096-949-89-39
Державні свята

через 2 дня 23.03.2018
Всеукраїнський день працівників культури

через 2 дня 23.03.2018
Всесвітній день книги і авторського права

через 4 дня 25.03.2018
День Служби безпеки України

через 5 днів 26.03.2018
День Внутрішніх військ МВС України

через 6 днів 27.03.2018
День театру

через 11 днів 01.04.2018
День сміху.

Вся реклама, повідомлення, оголошення розміщуються БЕЗКОШТОВНО.
Загальна адреса для спілкування - admin@tetiiv.net. Телефон - 5-24-36.
При копіюванні інформації з цього сайту вказуйте джерело.