Інформаційний портал м.Тетіїв

Інформаційний портал м.Тетіїв

Головна сайтуДошка оголошеньФорум
Служба знайомствФотоГалереяГостьова книга
На сайті працює служба поздоровлень жителів Тетіївського району з Днем народження. Кожна організація має змогу добавити в базу власних працівників. Це може зробити кожен бажаючий. Зв`язуйтесь з нами.
Вітаємо!

Через 19 днів, 10.06.2018
святкуватиме свій
День народження


Гончар
Тетяна Іванівна

Працівник Кашперівської медичної амбулаторії. Депутат Тетіївської районної ради. Член виконкому Кашперівської сільської ради. Член Української соціал-демократичної партії. Член комісії – з питань регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів.


Через 31 днів, 22.06.2018
святкуватиме свій
День народження


Початун
Віталій Миколайович

Депутат Тетіївської районної рди. Член партії „УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”. Член комісії з питань комунальної власності та підприємництва.
Карта району.
Частина 1, Частина 2

Свята у світі

Вчора: Всесвітній день культурної різноманітності в ім'я діалогу та розвитку

Вчора: Міжнародний день космосу

Вчора: Міжнародний день ЮНЕСКО за культурний розвиток

через 2 дня 24.05.2018
День слов'янської письменності та культури

через 9 днів 31.05.2018
Всесвітній день без тютюну

через 10 днів 01.06.2018
Міжнародний день захисту дітей

через 13 днів 04.06.2018
Міжнародний день дітей - жертв агресії

через 14 днів 05.06.2018
Всесвітній день навколишнього середовища

через 26 днів 17.06.2018
Всесвітній день боротьби з опустелюванням та засухою

Абітурієнту про дистанційне навчання

Дистанційне  навчання (ДН) поступово займає своє місце в навчальному середовищі ВНЗ. І це не випадково. З якого б боку ми не поглянули на особливості ДН – завжди побачимо переваги в порівнянні з класичними (стаціонаром та заочною формою). Тому всім абітурієнтам Тетіївщини (і не тільки) я хочу простим і звичайним стилем розповісти про особливості цієї форми.
Почнемо по порядку.

 1. Ціна навчання.

  Як би ми цього не хотіли і не "закривали очі" на цю складову, ціна навчання завжди мала не останнє значення при виборі місця навчання. В Хмельницькому національному університеті ціна навчання на дистанційній формі станом на 2008-2009 н.р. складає приблизно 2 500 грн за навчальний рік. Ціна коливається в залежності від спеціалізації, від початкових умов вступу (так рік навчання бакалаврів на здобуття рівня «спеціаліст» завжди був на 10-15 % дорожче). При вступі складається договір і за умов цього договору ціна навчання на протязі всього часу НЕ ЗМІНЮЄТЬСЯ. На цьому я особливо наголошую, т.я. в інших ВНЗ є приклади незаконного збільшення вартості навчання на протязі всього часу навчання. Не буду особливо зупинятись на сумі 2 500 грн за рік. Ви всі мабуть звертались вже не в один ВНЗ і маєте уяву про рівень цін, які пропонується в інших ВНЗ України. Хочу також зауважити, що у зв’язку з «кризою» яку ми маємо зараз в Україні, університет іде на зустріч і дозволяє ПОМІСЯЦНУ ОПЛАТУ навчання. Погодьтесь, що це важливий момент і говорить він про розуміння ситуації з боку адміністрації ВНЗ.

 2. «Вартість» диплому.

  Не одноразово ходили (та і зараз вони є) чутки про якусь особливість диплому після закінчення ВНЗ по дистанційній формі. Не буду говорити про інші ВНЗ а зупинюсь тільки на ХНУ. Це ВНЗ 4-го рівня акредитації, на дистанційній формі навчання випускає бакалаврів та спеціалістів. У нашому дистанційному центрі є ксерокопія диплому, який отримували випускними ДН цього університету. Це САМИЙ ЗВИЧАЙНИЙ, ПЛАСТИКОВИЙ ДИПЛОМ державного зразка. Ніяких відміток, поміток, зауважень, згадувань, (можна продовжувати) про форму навчання в дипломі не має. Кожен з вас може прийти і сам в цьому переконатись. Так що не вірте пліткам і чуткам а самі переконайтесь в цьому.

 3. Особливості вступу на скорочену форму навчання.

  ХНУ пропонує декілька варіантів скороченої форми навчання для випускників інших навчальних закладів.
  1. При вступі до цього університету після закінчення нашого з вами ПТУ №8 більшість абітурієнтів отримує курс навчання розрахований на 5 років замість звичайних 6! Тобто форма навчання скорочена на 1 рік!
  2. При вступі після закінчення технікумів та інших навчальних закладів, прирівняних до технікумів, абітурієнт отримує курс навчання розрахований на 2.5-3.5 років, в залежності від спеціалізації. Погодьтесь, це суттєве зменшення часу та і ціни навчання.
  3. Кожен випускник ВНЗ, що отримав рівень бакалавра в іншому навчальному закладі і бажає пройти курс навчання в ХНУ для отримання рівня спеціаліста може вступити до цього інституту здавши лише внутрішні вступні екзамени і отримати курс навчання, розрахований на 1 рік. Ціна навчання складає 2 800 грн. за рік навчання.
  4. Людина, яка вже має вищу освіту з будь-якої спеціальності може отримати другу вищу освіту з будь-яких спеціальні, які запропоновані університетом на дистанційній формі. Курс навчання розрахований на 2 роки.
  5. І останнє. До університету звертаються студенти інших ВНЗ з проханням про переведення на продовження навчання до ХНУ. Адміністрація іде на зустріч і дозволяє це. Умовою для цього є повне закінчення навчального року в тому ВНЗ, з якого студент має бажання перевестить.

 4. Особливості навчання на дистанційній формі.

  Переваг тут вдосталь. Так студент весь навчальний період знаходиться за місцем проживання і навчається дистанційно. Вийнятки складають тільки державні іспити та дипломна робота, яка потребує виїзду до м. Хмельницька. Всі контрольні та курсові роботи виконуються в електронній формі та захищаються дистанційно, засобами Інтернет. Екзамени під час сесій здаються в м.Тетіїв, в локальному центрі дистанційного навчання. Спілкування з викладачами проходить електронною поштою. Вся навчальна література, лекції, довідники та інша інформація знаходиться а електронній формі на диску, який студент регулярно отримує з університету. Зверніть увагу на економічну складову. Не має ніяких регулярних виїздів на сесії, транспортних витрат та витрат на проживання в іншому місті.
Я вважаю, що більшість із вас, прочитавши цей матеріал, отримали деяку уяву про дистанційне навчання, яке пропонує всім Хмельницький національний університет. І я надіюсь, що при нагоді і потребі ви обов’язково звернетесь до цієї прогресивної та перспективної форми для здобуття вищої освіти.

Нагадую телефон Тетіївського дистанційного центру - 5-24-36. Звертайтесь, телефонуйте, ми завжди раді надати вам всю можливу допомогу і консультацію.

Фото № 87
Тетіївська МДПІ. Квітка кактуса
Тетіївська МДПІ. Квітка кактуса
Це та інші фото ви можете переглятути в розділі ФотоГалерея

Наші партнери
tetiiv
tetiiv
tetiiv
tetiiv
"Фронт змін" Арсенія Яценюка
Випадковий анекдот

- А мой папа боксёр! Он твоего папу побьёт!!
- А у меня нет папы. Но мой дядя - гомосексуалист! Знаешь, что он с твоим папой сделает?!

Прочитал наоборот слово УНИТАЗ.
Теперь боюсь на него садиться

Еще анекдотов >>
Хмельницьки національний Університет

 Український сертифікаційний центр 

 Представник центру в м.Тетіїв

 Романюк Сергій Миколайович

 тел.       096-949-89-39
Державні свята

через 6 днів 28.05.2018
День прикордонника

через 7 днів 29.05.2018
День миротворця ООН

через 9 днів 31.05.2018
День працівників видавництва, поліграфії та книгорозповсюдження

через 12 днів 03.06.2018
День працівників водного господарства.

через 13 днів 04.06.2018
Всесвітній день охорони навколишнього середовища

через 15 днів 06.06.2018
День журналіста

Вся реклама, повідомлення, оголошення розміщуються БЕЗКОШТОВНО.
Загальна адреса для спілкування - admin@tetiiv.net. Телефон - 5-24-36.
При копіюванні інформації з цього сайту вказуйте джерело.