Інформаційний портал м.Тетіїв

Інформаційний портал м.Тетіїв

Головна сайтуДошка оголошеньФорум
Служба знайомствФотоГалереяГостьова книга
На сайті працює служба поздоровлень жителів Тетіївського району з Днем народження. Кожна організація має змогу добавити в базу власних працівників. Це може зробити кожен бажаючий. Зв`язуйтесь з нами.
Вітаємо!

Через 5 днів, 26.09.2018
святкуватиме свій
День народження


Дворковий
Анатолій Андрійович

Начальник Тетіївської міжрайонної державної податкової інспекції. Депутат районної ради. Член Партії регіонів. Член комісії з питань законності і правопорядку.


Через 9 днів, 30.09.2018
святкуватиме свій
День народження


Безугла
Надія Василівна

Начальник Тетіївського районного відділення НАСК „Оранта”. Депутат Тетіївської міської, трьох скликань Тетіївської районної рад. Відмінник народної освіти УРСР. Член Партії регіонів. Член комісії з питань соціально-економічного та культурного розвитку.
Карта району.
Частина 1, Частина 2

Свята у світі

Сьогодні: Міжнародний день миру. Відзначається за рішенням Генеральної Асамблеї ООН як день глобального закінчення вогню, воєнних дій та відмови від насильства

через 4 дня 25.09.2018
Всесвітній день моря. Один з міжнародних днів у системі ООН

через 10 днів 01.10.2018
Міжнародний день людей похилого віку.Проголошено Генеральною Асамблеєю ООН у 1990 році

через 10 днів 01.10.2018
Міжнародний день музики. Проголошено у 1975 році за рішенням ЮНЕСКО

через 10 днів 01.10.2018
Всесвітній день середовища проживання

через 11 днів 02.10.2018
Всесвітній день архітектури. Засновано Міжнародною спілкою архітекторів

через 13 днів 04.10.2018
Всесвітній день тварин. Проголошено з метою підвищення громадськістю свідомості щодо необхідності захисту навколишнього середовища та з метою активного захисту тварин

Абітурієнту про дистанційне навчання

Дистанційне  навчання (ДН) поступово займає своє місце в навчальному середовищі ВНЗ. І це не випадково. З якого б боку ми не поглянули на особливості ДН – завжди побачимо переваги в порівнянні з класичними (стаціонаром та заочною формою). Тому всім абітурієнтам Тетіївщини (і не тільки) я хочу простим і звичайним стилем розповісти про особливості цієї форми.
Почнемо по порядку.

 1. Ціна навчання.

  Як би ми цього не хотіли і не "закривали очі" на цю складову, ціна навчання завжди мала не останнє значення при виборі місця навчання. В Хмельницькому національному університеті ціна навчання на дистанційній формі станом на 2008-2009 н.р. складає приблизно 2 500 грн за навчальний рік. Ціна коливається в залежності від спеціалізації, від початкових умов вступу (так рік навчання бакалаврів на здобуття рівня «спеціаліст» завжди був на 10-15 % дорожче). При вступі складається договір і за умов цього договору ціна навчання на протязі всього часу НЕ ЗМІНЮЄТЬСЯ. На цьому я особливо наголошую, т.я. в інших ВНЗ є приклади незаконного збільшення вартості навчання на протязі всього часу навчання. Не буду особливо зупинятись на сумі 2 500 грн за рік. Ви всі мабуть звертались вже не в один ВНЗ і маєте уяву про рівень цін, які пропонується в інших ВНЗ України. Хочу також зауважити, що у зв’язку з «кризою» яку ми маємо зараз в Україні, університет іде на зустріч і дозволяє ПОМІСЯЦНУ ОПЛАТУ навчання. Погодьтесь, що це важливий момент і говорить він про розуміння ситуації з боку адміністрації ВНЗ.

 2. «Вартість» диплому.

  Не одноразово ходили (та і зараз вони є) чутки про якусь особливість диплому після закінчення ВНЗ по дистанційній формі. Не буду говорити про інші ВНЗ а зупинюсь тільки на ХНУ. Це ВНЗ 4-го рівня акредитації, на дистанційній формі навчання випускає бакалаврів та спеціалістів. У нашому дистанційному центрі є ксерокопія диплому, який отримували випускними ДН цього університету. Це САМИЙ ЗВИЧАЙНИЙ, ПЛАСТИКОВИЙ ДИПЛОМ державного зразка. Ніяких відміток, поміток, зауважень, згадувань, (можна продовжувати) про форму навчання в дипломі не має. Кожен з вас може прийти і сам в цьому переконатись. Так що не вірте пліткам і чуткам а самі переконайтесь в цьому.

 3. Особливості вступу на скорочену форму навчання.

  ХНУ пропонує декілька варіантів скороченої форми навчання для випускників інших навчальних закладів.
  1. При вступі до цього університету після закінчення нашого з вами ПТУ №8 більшість абітурієнтів отримує курс навчання розрахований на 5 років замість звичайних 6! Тобто форма навчання скорочена на 1 рік!
  2. При вступі після закінчення технікумів та інших навчальних закладів, прирівняних до технікумів, абітурієнт отримує курс навчання розрахований на 2.5-3.5 років, в залежності від спеціалізації. Погодьтесь, це суттєве зменшення часу та і ціни навчання.
  3. Кожен випускник ВНЗ, що отримав рівень бакалавра в іншому навчальному закладі і бажає пройти курс навчання в ХНУ для отримання рівня спеціаліста може вступити до цього інституту здавши лише внутрішні вступні екзамени і отримати курс навчання, розрахований на 1 рік. Ціна навчання складає 2 800 грн. за рік навчання.
  4. Людина, яка вже має вищу освіту з будь-якої спеціальності може отримати другу вищу освіту з будь-яких спеціальні, які запропоновані університетом на дистанційній формі. Курс навчання розрахований на 2 роки.
  5. І останнє. До університету звертаються студенти інших ВНЗ з проханням про переведення на продовження навчання до ХНУ. Адміністрація іде на зустріч і дозволяє це. Умовою для цього є повне закінчення навчального року в тому ВНЗ, з якого студент має бажання перевестить.

 4. Особливості навчання на дистанційній формі.

  Переваг тут вдосталь. Так студент весь навчальний період знаходиться за місцем проживання і навчається дистанційно. Вийнятки складають тільки державні іспити та дипломна робота, яка потребує виїзду до м. Хмельницька. Всі контрольні та курсові роботи виконуються в електронній формі та захищаються дистанційно, засобами Інтернет. Екзамени під час сесій здаються в м.Тетіїв, в локальному центрі дистанційного навчання. Спілкування з викладачами проходить електронною поштою. Вся навчальна література, лекції, довідники та інша інформація знаходиться а електронній формі на диску, який студент регулярно отримує з університету. Зверніть увагу на економічну складову. Не має ніяких регулярних виїздів на сесії, транспортних витрат та витрат на проживання в іншому місті.
Я вважаю, що більшість із вас, прочитавши цей матеріал, отримали деяку уяву про дистанційне навчання, яке пропонує всім Хмельницький національний університет. І я надіюсь, що при нагоді і потребі ви обов’язково звернетесь до цієї прогресивної та перспективної форми для здобуття вищої освіти.

Нагадую телефон Тетіївського дистанційного центру - 5-24-36. Звертайтесь, телефонуйте, ми завжди раді надати вам всю можливу допомогу і консультацію.

Фото № 95
Вид на центральную плющадь
Вид на центральную плющадь
Це та інші фото ви можете переглятути в розділі ФотоГалерея

Наші партнери
tetiiv
tetiiv
tetiiv
tetiiv
"Фронт змін" Арсенія Яценюка
Випадковий анекдот

Жан-Мишель Жарр делал свое лазерное шоу в Ватикане.
- Какая будет погода? - спросил Жан-Мишель Папу Римского...
- Погода в руках Господа нашего... ответил Папа.
.....
Играл Жан-Мишель Жарр концерт и в Москве.
- Какая будет погода? - спросил Жан-Мишель Лужкова.
- А какая нужна погода? - спросил Лужков.

- Бабушка, ты сама пришла?
- Сама, внучек, сама.
- А папа сказал, что тебя черти принесли.

Еще анекдотов >>
Хмельницьки національний Університет

 Український сертифікаційний центр 

 Представник центру в м.Тетіїв

 Романюк Сергій Миколайович

 тел.       096-949-89-39
Державні свята

Вчора: День працівників лісу

Сьогодні: Міжнародний день миру

Завтра: День партизанської слави

через 1 день 22.09.2018
День партизанської слави

через 6 днів 27.09.2018
Всесвітній день туризму

через 6 днів 27.09.2018
День машинобудування

через 9 днів 30.09.2018
Всеукраїнський день бібліотек

через 10 днів 01.10.2018
Міжнародний день людей похилого віку

через 10 днів 01.10.2018
Міжнародний день музики

Вся реклама, повідомлення, оголошення розміщуються БЕЗКОШТОВНО.
Загальна адреса для спілкування - admin@tetiiv.net. Телефон - 5-24-36.
При копіюванні інформації з цього сайту вказуйте джерело.